999 rezultate për

kerkonin

Kërkonin të kalonin emigrantë drejt BE-se kundrejt pagesës, një person në pranga tjetri në kërkim Një shtetas shqiptar ka rënë në prangat e policisë së Korçës dhe një tjetër është shpallur në kërkim të cilët në këmbim
E kërkonin në skuadrën e tyre, Mario Baloteli nxjerr Armando Sadikun në plan të dytë Mario Balotelli ka bërë një sezon zhgënjyes me skuadrën e Breshias në Serie A. Krisja në raportet e tij me klubin ka
I kërkonin s*ks gruas që t'i kthenin makinën e sekuestruar, vihen në pranga dy policë Dy punonjës të Policisë Rrugore në Tiranë janë arrestuar pasi akuzohen për shpërdorim detyre. Ata i kanë kërkuar favo
Tragjedi greke: 20 metra thellë, 4 burra vdesin në bunkerin ku po kërkonin thesare (FOTO LAJM) U nisën për të gjetur thesare, katër burra humbin jetën në një bunker të Luftës së Dytë Botërore në Greqi. Ngjarja e
Aurela Gaçe u drejtohet gazetarëve e fyer: Kemi halle më të mëdha! Aurela Gaçe u është drejtuar sot të gjitha mediave që i kërkonin një prononcim gjatë periudhës kur ajo ishte e izoluar p
Protestë kundër dygjuhësisë në Shkup Disa organizata qytetarët sot kanë protestuar para përmendores Kërste Petkov Misirkov në Shkup përpara ASHAM-it, dhe kër
Hetuesit zbulojnë vrasësin shqiptar që Sonya-n e bëri vejushë: Po kërkonin një fantazëm Autoritetet gjermane kanë zbardhur identetin e shqiptarit që akuzohet se ka vrarë burrin e 28 vjeçares, Sonya K. 28- vje
"I dënuari vari veten në burg, policët i kërkonin 500 mijë lekë" Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar mbrëmjen e sotme një denoncim që ka ardhur në adresë të tij nga një qytetar n
Plas te Skëndërbeu, futbollistët bojkotojnë stërvitjen Plas te Skënderbeu, ekipi nuk del në stërvitje si shenjë revolte për rrogat e pamarra. Në fakt, kishte prej ditësh q
Bie tërmet teksa kërkonin për të mbijetuar, ushtarët dhe banorët ikin me vrap (VIDEO) Teksa Forcat e Ushtrisë, Emergjencat Civile si dhe banorë po kërkonin në rrënojat e një pallati të shembur, për të mbije
Kërkonin azil! 36 shqiptarë kthehen në Rinas nga Franca e Belgjika 36 shqiptarë janë kthyer në vend pasi kanë shkelur rregullat e qëndrimit në hapësirën Schengen apo u është refuzuar azil
Deklarata shokuese e trajnerit: Njerëz pranë klubit më kërkonin të mos fitoja trofeun “Ishte një rrufe në qiell të pastër. Nuk e prisja, por jam i sigurt që shkak i divorcit është fakti që fituam Kupën e Mb
Përdhunim dhe rrëmbim: Kapet tiranasi me një mal me akuza, e kërkonin kudo Policia e Tiranes ka vene ne pranga nje person në kërkim ndërkombëtar, i dënuar nga drejtësia italiane për përdhunim, rr
Morën peng një person dhe i kërkonin 10 mijë euro, arrestohen 5 shqiptarë Operacion policor ndërkombëtar mes Policisë së Tiranës, Prokurorisë së Krimeve të Rënda, Departamentit të Policisë Krimi
Rashica: Nuk e ndërroj Kosovën edhe po të më kërkonin 100 Kombëtare Milot Rashica, ka thënë se s’do të largohej nga Kosova edhe po ta kërkonin 100 kombëtare të tjera të futbollit. Këtë
E kërkonin shumë klube tani rri stok te Barcelona Samuel Umtiti është një ndër mbrojtësit më të vlerësuar, me francezin që verën e vitit të kaluar u shpall edhe kampion b
Prindërit e kërkonin me ngulm, zbulohet pas 25 vitesh e vërteta tronditëse Ben Needham, është një djalë nga Britania i cili rezulton i humbur prej që prej 25 vitesh. Nëna e tij, Kerry foli për
Dhjetori i lënë përgjysëm nga Arnold Skenderaj - Duhet të kenë qënë ditë të ftohta, pa praninë e diellit dhe rrezeve të tij por si kurrë më pa
I kërkonin klubet më të mëdha të europës, Tare blindon dy yjet e Lazios Drejtori sportiv ia ka dalur të fitojë betejën kundër klubete më t1% mëdha evropiane. Ai ka mundur të mbaj dy yjet e sku
Mjerim dhe tmerr! Kur binte komunizmi shqiptar (FOTO LAJM) Komunizmi ra dhe nuk u rrëzua në Shqipëri. Nisur nga kjo, regjimi gjakatar e la vendin në një mjerim të thellë, me u