999 rezultate për

kerkon

Lleshaj kërkon rivotimin e ligjit për Policinë e Shtetit: Meta nuk i ka lexuar të gjitha nenet Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj ka diskutuar dekretin e presidentit për ligjin në Policinë e Shtetit, ku sipas tij,
Reali kërkon më çdo kusht Mbappen, ofron në shkëmbim Hazardin Real Madridi është duke konsideruar mundësinë ta ofrojë Eden Hazardin në shkëmbim për sulmuesin e PSG-së, Kylian Mbappe.
Pesë gjëra që nuk duhet t'i kërkoni në Google Google është një motor kërkimi që mund të jetë shumë i dobishëm për të gjetur diçka që ju nevojitet dhe mund të themi se
Falsifikoi dokumentat, SPAK kërkon 1 vit burg për ish-gjyqtarin Luan Daci Është shpallur sot pretenca për ish-anëtarin e Komisionit të Pavarur të Apelimit, Luan Daci. Prokuroria e Posaçme ka
Tottenham kërkon përforcime në mbrojtje, tenton yllin e Serie A Tottenhami është duke provuar transferimin e mbrojtësit të Sassuolos, Gian Marco Ferrari. 28-vjeçari është në formë t
Çfarë të bëni përpara se të kërkoni ngritje të pagës nga punëdhënësi? Pas një periudhe kohore shumica e punonjësve në një kompani kërkojnë që të kenë rritje të pagave. Mund të ketë shumë ars
Përdori gjuhë raciste, Cavani kërkon publikisht falje Sulmuesi i Manchester United, Edinson Cavani ka kërkuar falje për njerëzit që janë ndjerë të ofenduar nga një mezash në
Ancelotti kërkon përforcime në mbrojtje, "piketon" yllin e Barcelonës Trajneri i Evertonit, Carlo Ancelotti si duket nuk e ka plan të ndalet me transferime. Sipas Diario Sport, tani në ‘r
Lampard kërkon "hakmarrje" ndaj Mourinhos për eliminimin në Fa Cup Chelsea dhe Tottenham Hotspur përballen për herë të dytë në këtë sezon, këtë radhë në kampionat, ku dy klubet po shkëlqe
Del audio e mjekut të Maradonës që thërret me urgjencë një ambulancë (VIDEO) Bota e futbollit po vazhdon të vajtojë vdekjen e Diego Maradonës. Një nga më të mirët e futbollit ndërroi jetë në mos
"Kur bëjnë gabime", Rezarta Shkurta zbulon mënyrën e ëmbël si i kërkon falje Ermali (FOTO LAJM) Këngëtarja Rezarta Shkurta nuk e ka aspak problem të ndajë në rrjete sociale momente nga jeta e saj personale. Shpesh
EUROPA LEAGUE/ Milani synon "hakmarrjen" ndaj Lille, Napoli kërkon të nderojë emrin e legjendës Maradona Europa League luan këtë të enjte raundin e 4-t të ndeshjeve në grupe, ku spikasin disa sfida interesante që do të luhen
Thiago Silva ambientohet te Chelsea, kërkon të vazhdojë kontratën Thiago Silva tashmë i ka dhënë dritën e gjelbër agjentit të tij për të negociuar mundësinë e vazhdimit të kontratës së t
"Një udhëtim me helikopter 10 mijë euro", PD kërkon dorëheqjen e Xhaçkës Ish- deputetja e Partisë Demokratike, Albana Vokshi në një deklaratë për shtyp përpara Ministrisë së Mbrojtjes, ka kërk
De Bruyne i kërkon Guardiolas të transferojë yllin e Premier League Trajneri i Manchester Cityt, Pep Guardiola është i interesuar për shërbimet e yllit të Aston Villas, Jack Grealish. A
Pas rinovimit, Guardiola kërkon sulmuesin që kushton 120 milionë euro Pep Guardiola pak ditë më parë zyrtarizoi rinovimin e kontratës si trajner i Manchester Cityt deri në vitin 2023. Një
Dikur u konsiderua "tradhtar", sot klubi nga Anglia kërkon futbollistin shqiptar Para 3 vjetësh, Manchester Unitedi e shiti sulmuesin e krahut, Adnan Januzaj te skuadra nga La Liga, Real Sociedad.
Zhduket i riu nga Malisheva, familja kërkon ndihmë për ta gjetur Jetmir Rudi, 28 vjeçar, që nga dita e shtunë është zhdukur dhe familja nuk di asgjë për fatin e tij. Familja Rudi nga
Historia e Saimirit, djalit të pasur me prindër të divorcuar që kërkon nuse në televizion (FOTO LAJM) Njihuni me beqarin e “Love Story”, princi modern që do të rrëmbejë zemrat e shumë vajzave. Kështu e bëri produksioni nën
Vuçiç kërkon leje që të vizitojë sot Kosovën Presidenti i Serbisë, Aleksander Vuçiq, të enjten ka dërguar kërkesë në institucionet e Republikës së Kosovës për të rea