999 rezultate për

kerkojne

Gjyshe dhe nëna me fëmijë që kërkojnë dashurinë, kush janë konkurrentet e "Përputhen 40" (FOTO LAJM) Katër konkurrente femra i janë bashkuar “PërPuthen40” mbrëmjen e djeshme, ndërsa zonjat simpatike u prezantuan në “PërPu
Maqedoni: Propozohen dasma pa muzikë tallava Të mos ketë valle, por vetëm “tanc” për çiftin e ri në fillim të dasmave, numër të kufizuar të mysafirëve, kamarierë me
Formacionet zyrtare: Barcelona-Sevilla, katalanasit kërkojnë përmbysjen e madhe Barcelonës do t'i duhet përmbysja e madhe ndaj Sevilla për të prekur finalen e Copa del Rey. Katalanasit ndeshjen e
Shkencëtarët e NASA-s po kërkojnë shpjegime mbi shiritat e pazakontë në tokën siberiane Studiuesit e NASA-s po kërkojnë shpjegime për shiritat e pazakontë në rajonin malor të Siberisë Qendrore që janë regjist
Milani me "dhimbje koke", lojtarët po i kërkojnë paga të larta për t’i vazhduar kontratat Skuadra e AC Milan është në ‘hall’ të madh për vazhdimin e kontratave të lojtarëve kryesor. Ashtu siç kanë ngecur bis
Bashkëpunuan me Tiren, infermieret e arrestuara kërkojnë lirinë Infermieret dhe sanitarja e Sanatoriumit të cilat rezultojnë të përfshira në skemën e korrupsionit të "Tires" kanë kërku
U proceduan penalisht, vajzat e të ndjerit Rifat Lato kërkojnë dosjen e plotë Pas procedimit nga policia, dy vajzat e të ndjerit Rifat Lato kanë folur sërish për media dhe kanë treguar detaje se çf
Familjarët e komisarit Artan Cuku kërkojnë shumën marramendëse si dëmshpërblim Familjarët e komisarit Artan Cuku, i cili u vra në 8 prill 2017, kanë paditur në Gjykatën Administrative Drejtorisë së P
Qindra maqedonas para konsullatës në Manastir, kërkojnë pasaporta bullgare Para konsullatës bullgare në Manastir, qindra qytetarë po presin në radhë për t’i dorëzuar dokumentet për marrjen e pasa
Topalli, Murrizi dhe Patozi i kërkojnë KQZ regjistrimin si subjekte politike Komisioneri Shtetëror i Zgjedhjeve do të zhvillojë mbledhje ditën e nesërme në orën 11:00. Jozefina Topalli me partin
Inter dhe Tottenham kërkojnë shërbimet e Di Marias Sulmuesi Angel di Maria ka pranuar një propozim nga PSG për të rinovuar kontratën që i skadon në qershor. Oferta ësht
"Më kanë kërkuar foto me rroba banje", vajza e ish-deputetes shqiptare jep lajmin e madh (FOTO LAJM) Ajo është një ndër vajzat më të përfolura të showbizit kjo për shkak të fizikut dhe fotove që ndan me ndjekësit e saj në
Shkencëtarët italianë në alarm, kërkojnë shpalljen e gjendjes së jashtëzakonshme deri në korrik Ekspertët e Komitetit Teknik Shkencor në Itali kanë kundërshtuar zbutjen e masave kufizuese nga qeveria. Ata ftojnë qeve
"Djajtë e Kuq" kërkojnë 75 milionë euro për Pobgan Manchester Unitedi ka vendosur ta shesë mesfushorin Paul Pogba. Sipas mediave angleze drejtuesit e klubit tashmë i ka
Sulmuesi i shumëdëshiruar nga Juventus, bardhezinjtë i qëndrojnë planit A Juventus në këtë merkato është duke këmbëngulur për të gjetur një sulmues i cili mund të zëvendësojë Alvaro Moratën në m
Milan – Torino, formacionet zyrtare: "Kuqezinjtë" kërkojnë rikthimin te fitorja C Milan do të ndeshet me Torino, në kuadër të xhiros së 18-të të Serie A. "Rossoneri" kërkojnë të rikthehen në formën
Situata e rënduar nga përmbytjet në Shkodër, i kërkojnë ndihmë ushtrisë Reshjet e shumta kanë rënduar situatën edhe në Shkodër pasi gjatë natës ka patur rritje të nivelit të ujit në shkarkimet
Dietë pas festave? Cilat janë ushqimet që treten më shpejt dhe ato që ju ngopin për më gjatë Ndikimi i tretjes në rënien nga pesha është mjaft domethënës. Të gjithë e kemi tepruar për festa dhe menjëherë duam t'i
Siç e do tradita, Fifi i kërkon motrës nuse atë që kërkojnë të gjitha vajzat beqare (FOTO LAJM) Fifi ka martuar motrën. Lajmin e ka bërë të ditur këngëtarja me një foto ku motra e saj, Edona shfaqet nuse dhe duket ka
Kriza te Juventusi, tifozët kërkojnë Ronaldon kapiten Gazeta italiane Tuttosport në ballinën e saj ka pasur një foto të Crisitano Ronaldos me mbishkrimin "CR7 është kapiteni"