999 rezultate për

kerkoje

Meta thumbon keq Ramën: Ai do kërkojë mandat të 13-të, nuk ngopet me pushtet! Presidenti Meta ka reaguar sërish ndaj akuzave të kryeministrit Rama duke e quajtur këtë të fundit si "të pangopur" me p
HOROSKOPI/ Dikush do i kërkojë një nder të vqshtirë kësaj shenje Dashi Do të jeni në gjendje të kurseni një shumë të vogël parash. Eventet shoqërore do të jenë mundësia e përsosur për
Formacionet e mundshme, Juve-Roma (FOTO LAJM) Të shtunën në Allianz Stadium do të luhet supersfida e Serie A mes Romës dhe Juventusit në orën 18:00. Juventus në fo
Superiorja rikthehet me beteja, finale në Durrës e Elbasan Superiorja rikthehet me dy ndeshje mjaft interesante, që nisin prej orës 18:00. Luan Vllaznia kryesuese e kampionatit, k
Rama publikon mesazhin e qytetarit: Kërkoje një pikë, mjekët të sillnin 5 shishe Kreu i qeverisë Edi Rama ka publikuar një tjetër mesazh nga një pacient i cili tashmë e ka fituar betejën me koronavirus
EUROPA LEAGUE/ Milani synon "hakmarrjen" ndaj Lille, Napoli kërkon të nderojë emrin e legjendës Maradona Europa League luan këtë të enjte raundin e 4-t të ndeshjeve në grupe, ku spikasin disa sfida interesante që do të luhen
George Bush për zgjedhjet: Trump mund të kërkojë rinumërim Republikani George W Bush, i cili ishte president i SHBA nga 2001-2009, ka bërë një deklaratë duke uruar Biden për fitor
Anëtarja i zbulon "të palarat" Ramës: Në 2013 i kërkoje falje dhe i luteshe Ilir Metës "Koha më e lavdërueshme e jotja është pikërisht 2013, kur i luteshe Ilir Metës dhe i kërkoje falje për çdo gjë..." An
SKANDALOZE/ Policia s'ka qen të kërkojë tre të rinjtë në Shkodër, kërkohet ndihmë nga Mali i Zi Mbetet ende mister zhdukja e tre të rinjve në Malësi të Madhe. Daniel dhe Klement Pepaj si edhe Vilson Ccutaj janë zhduk
"Vuçiç të më kërkojë ndjesë", ministri serb i përgjigjet Ramës: Kërko ti falje! Ministri i Mbrojtjes në Serbi Aleksandër Vulin ka reaguar sërish duke ju përgjigjur kryeministrit Edi Rama, në lidhje me
Rama: Pres nga Vuçiç të kërkojë falje Kryeministri Edi Rama gjatë një komunikimi për media deklaroi se pret nga qeveria serbe falje, lidhur me fjalët e thëna
Liverpool i gatshëm të sigurojë shërbimet e "dështakut" të Barcelonës Liverpooli thuhet se është i interesuar për sulmuesin e Barcelonës, Ousmane Dembele. Raportet në Francë pretendojnë s
Vjosa Osmani: Hoti përveç njohjes, duhet të kërkojë edhe llogari nga Serbia për krimet në Kosovë Kryetarja e Kuvendit, Vjosa Osmani, ka thënë se nuk mund të ketë marrëveshje në Uashington në mes të Kosovës dhe të Serb
Pezullohet nga kombëtarja e Anglisë, prokurori grek: Tu kërkojë falje shqiptarëve Trajneri i Anglisë në futboll Gareth Southgate ka larguar nga skuadra kombëtare, të paktën për dy ndeshjet e radhës, mbr
Kryemadhi nuk përmbahet: Rama mund të kërkojë të mbetet edhe shtatzënë! "Rama mund të kërkojë të ngelet dhe me barrë, por nuk ngel dot. Nëse ai do të ndjeki këtë rrugë, të bëj ndryshime, të pr
Ali Ahmeti: Zaev t’u kërkojë falje shqiptarëve Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti foli për Euronews Albania rreth mundësive për të bashkuar fakto
''Askush nuk ka të drejtë të më kërkojë llogari'', Veliaj: Te Teatri do ndërtohen kulla dhe ndonjë hotel Kryebashkiaku i Tiranës Erion Veliaj, në një intervistë për Blendi Fevziun, bëri disa deklarata të papritura lidhur me p
Rama i prerë me Bashën: Nuk ka qeveri tranzitore, kërkojeni sa të doni! Kryeministri Edi Rama i është përgjigjur interesit të opozitës për qeveri tranzitore. Kryeministri tha se kjo nuk ës
Gary Neville zbulon pse Fergusoni nuk e bëri asnjëherë kapiten Ronaldon Gary Neville ka zbuluar arsyen pse Sir Alex Fergusoni nuk u kishte dhënë shiritin e kapitenit katër lojtarëve të tij, du
Havziu: Inspektoriati nuk ka mundësi të kërkojë kthimin në punë I pyetur nëse Inspektorati i Punës do të hetojë dhe sanksionojë kompanitë që kanë larguar punëtorë si pasojë e krizës që