999 rezultate për

kerkoi

Prokuroria kërkoi 10 vite dënim me burg, në Turqi marrin vendimin për Sinan Idrizin Administratori i Flamurtarit, Sinan Idrizi, është shpallur i pafajshëm nga Gjykata e Lartë e Stambollit, në lidhje me ak
Vrau shokun se i kërkoi borxhin, 30 vite burg për Islam Myrtajn Gjykata e Tiranës ka vendosur 30 vite burg Islam Myrtajn, i akuzuar për vrasjen e Haxhi Baçinozit. Myrtaj u shpall i
"Strakosha më bën me zemër, qesha kur Duka më kërkoi Europianin 2024" Edoardo Reja, trajneri i kombëtares, pas kalimit në Ligën B në Nations League, ka folur për “La Repubblica” në Itali dhe
"E kërkoi vetë", Rama tregon pse u bë Kadia pjesë e kabinetit të tij Kryeministri Edi Rama ka folur për angazhimin e Besart Kadisë si pjesë e kabinetit të tij, në postin e zv.ministrit.
Kërcënohet me vdekje ish-prokurori që kërkoi "burg përjetë" për Dritan Dajtin Kërcënohet me vdekje ish-prokurori që kërkoi "burg përjetë" për Dritan Dajtin. Ish-prokurori Ardian Nezha ka bërë një
Qendra e masazheve ishte kthyer në "fole" seksi, punonjëset tregojnë detajet e errëta “Në orën 19.00 në qendër erdhi një klient. Fillimisht kërkoi masazh, pasi bëri masazh klienti kërkoi marrëdhënie. Në kët
Rama i kërkoi llogari, Presidenca ftesë kryeministrit: Dil në përballje me Metën Presidenca i ka kthyer shumë shpejt përgjigje Edi Ramës për pyetjen e këtij të fundit se pse Meta dhe Berisha kanë votua
Kërkoi lirimin me kusht, çfarë ndodhi në seancën e sotme për Zani Çaushin Seanca e kësaj të premte në Gjykatën e qytetit juglindor për ‘të fortin’ e Vlorës, Zani Caushi është shtyrë sërish pasi
Numri i të vetëvrarëve në spitalin-COVID shkoi 3, mjekja tregon arsyen Ka shkuar në tre numri i personave që janë vetëvrarë duke u hedhur nga katet e larta të Shefqet Ndroqit. Vetëm dy dit
Alketa kërkoi fitoren e Elvanës, menaxheri i Arilenës: Nuk flasim më Popi Kola, menaxheri i Arilena Arës me Alketa Vejsiun nuk ka më kontakte. Arsyeja lidhet me statusin që bëri moderat
Zani Çaushi kërkoi lirim me kusht, avokati: Çështja është mbyllur Myrteza Çaushi, i njohur për të gjithë si Zani Çaushi është kthyer sërish në qendër të vëmendjes. Zani njihet si një nga
Barcelona kërkoi reduktimin e pagave, vetëm tre lojtarë pranojnë Skuadra ka njoftuar së fundmi për humbje të mëdha në aspektin ekonomik dhe tashmë po mendohet për një reduktim në paga.
Evra mezi mban lotët pas humbjes turpëruese të Man United, i kërkon Sky Sports të shkëputë kontratën (VIDEO) Manchester United humbi 6-1 nga Tottenhami në Old Trafford. Ish-lojtari i Djajve të Kuq Patrice Evra tani është anali
Gazetarja zbardh historinë e trishtë: Vjehrra i kërkoi nuses të ndahej nga djali pasi nuk bënte fëmijë Kohët e fundit është cilësuar si cënim privatësie të pyesësh një person se kur do të sjellë në jetë një fëmijë. Kjo temë
Plas keq te ligjet, Murrizi flet ashpër: Boll bëtë si cuba! Ka pasur debate të forta sot në mbledhjen e Komisionit të Ligjeve, ku palët po diskutojnë lidhur me amendimet në Kodin Z
Kushëriri masakron dy vëllezërit binjakë shqiptarë: U kërkoi të dilnin nga lokali Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Itali mes 3 shtetasish shqiptarë. Mësohet se dy vëllezër shqiptar, janë qëlluar me thi
Largimi i Besa Shahinit, akademiku Fuga tregon çfarë ndodhi kur i kërkoi takim Profesori dhe akademiku Artan Fuga ka bërë një analizë në lidhje me largimin e ministres së Arsimit Besa Shahini. Si
E kërkoi Juve? Reagon francezi Sulmuesi i Chelsea, Oliver Giroud, u mendua se ishte afër Juventusit, por sulmuesi francez ka hedhur gjithçka poshtë. Ai
FBI nis hetimet: Zyrtarja e partisë së Erdoganit kërkoi vrasjen e priftit amerikan FBI ka nisur hetimet në lidhje me akuzat se ndaj një prifti amerikan me banim në Izmir ishte përgatitur një atentat, ngj
Vajza nga Mitrovica iku në mal, pasi babai i kërkoi marrëdhënie seksuale Një vajzë nga Mitrovica është larguar nga shtëpia e saj, pasi siç ka thënë babai i ka kërkuar marrëdhënie seksuale. A