999 rezultate për

kerkimet

Policia dhe FNSH rinisin kërkimet për gjetjen e trupit të Jan Prengës Policia me ndihmën e FNSH-së kanë rinisur kërkimet për gjetjen e trupit të Jan Prengës, i cili u rrëmbye dhe u vra në mu
Këto kanë qenë gjërat për të cilat njerëzit kanë kërkuar më shumë në Google gjatë 2020-ës Google ka publikuar listën e kërkimeve kryesore në SHBA për vitin 2020 dhe siç mund të pritet, "koronavirusi", "rezultat
Asnjë gjurmë prej tre ditësh, fillojnë kërkimet për peshkatarin në Durrës Kanë filluar sot kërkimet për peshkatarin 32-vjeçar të humbur në det, i cili është zhdukur pa lënë gjurmë prej 29 nëntor
Kishte dalë për peshkim, zhduket 32 vjeçari në Durrës Një peshkatar 32 vjecar është zhdukur në Durrës, në zonën e njohur si “Currila”. I riu, i identifikuar si Silvi Prif
​Zbulimi i ujit në Hënë mund të rikthejë kërkimet për alienët Ndërsa uji është zbuluar në hënë, disa njerëz spekulojnë se mikrobet e huaj mund të jetojnë në sipërfaqen e satelitit të
Dyshime për avazion fiskal, Federata Gjermane e Futbollit në hetim Prokuroria e Frankfurtit ka urdhëruar mëngjesin e sotëm kontrolle në bazë të një hetimi për evazion fiskal, ku parapraki
U mbyt masdite, kërkimet për trupin e 19 vjeçarit do të vazhdojnë nesër Një 19-vjeçar i identifikuar si Sejmir Bajrami, u mbyt pasditen e sotme në rezervuarin e fshatit Novosejë. Mësohet s
Vazhdojnë kërkimet për aktoren amerikane, policia jep lajmin e keq Policia amerikane njoftoi sonte se një trup është gjetur nga grupet e shpëtimit, teksa kërkonin për aktoren Naya Rivera,
FNSH heq dorë nga gjetja e trupit të Jan Prengës, ndërptiten kërkimet Kur për 4 ditë bëhej muaji nga rrëmbimi dhe eliminimi i Jan Prengës, FNSH ka vendosur të ndërpresë kërkimet për gjetjen
A ka më trupa? Ekipet zvicerane dhe italiane vazhdojnë kërkimet në Durrës Një bilanc tragjik, 49 viktima dhe mbi 700 të lënduar janë shkaktuar si pasojë e tërmetit apokaliptik që shkundi Shqipër
Vazhdojnë kërkimet në Mira Mare, qentë sinjalizojnë një tjetër trup nën rrënoja Vijojnë akoma kërkimet nën rrënojat e Mira Mares në Durrës. Kanë qenë qentë ata që kanë ngulur këmbë për dy vende, k
Ndërpriten kërkimet në Thumanë Rreth orës 4 të ditës së sotme janë ndërprerë punimet në një nga pallatët ku vazhdonin kërkimet, pasi dyshohet se nuk ka
Vijojnë dhe sot kërkimet për gjetjen e futbollistes shqiptare Kërkimet për gjetjen e futbollistes shqiptare, Florijana Ismaili janë duke vazhduar edhe gjatë ditës së sotme. Lojtar
I riu dyshohet se është mbytur në plazhin e Shëngjinit, nisin kërkimet Nje i ri dyshohet se eshte mbytur ne plazhin e Shengjinit. Policia njofton se në plazhin e Shengjinit, tek ‘Rana e He
Ngrihet alarmi për zhdukjen e 31-vjeçarit, policia nis kërkimet në ujë dhe në tokë Një 31 vjeçar është zhdukur që prej mëngjesit të sotëm, ndërsa paraprakisht dyshohet të jetë mbytur. Ngjarja në afërs
Ra në Bistricë, nuk gjendet prej mbrëmjes së djeshme trupi i 55 vjeçarit Një 55-vjeçar është raportuar i humbur dhe dyshohet se ka rënë në lumin e Bistricës. Ngjarja ka ndodhur pasditen e d
Shtatë do vdesin, i teti....! Ishulli mistik ku legjenda e thesarit po nxit këdo të kërkojë (FOTO LAJM) Ishulli i vogël Oak ndodhet fsheh një mister që askush nuk mund ta gjejë. Ka thashetheme se thesaret janë të fshehura në
Trendet e 2019, si të arredojmë shtëpinë Shtëpia është ambienti më komod për secilin nga ne, ja si mund ta arredoni atë në mënyrë që të duket sa më bukur. 1.M
Chelsea nis kërkimet për trajnerin e ri Humbja 2-0 e pësuar në kampionat kundër Everton-it ka shtuar pakënaqësitë e drejtuesve të Chelsea-t, të cilët duket se j
Fillojnë kërkimet për gjetjen e pilotit të Emiliano Sala Trupi i Emiliano Sala u gjet, por trupi i pilotit të tij ende nuk është gjetur. Por për të gjetur David Ibbotson ja