999 rezultate për

kerkime

FNSH heq dorë nga gjetja e trupit të Jan Prengës, ndërptiten kërkimet Kur për 4 ditë bëhej muaji nga rrëmbimi dhe eliminimi i Jan Prengës, FNSH ka vendosur të ndërpresë kërkimet për gjetjen
Marina greke dhe turke përballë në Egje: Rrezik shpërthimi pas kërkimeve në det (FOTO LAJM) Anija e kërkimit të burimeve natyrore nëndetare "Oruç Reis" ka shkaktaur alarm tek marina greke. Mediat e këtij vend
Kërkime në hotelin e shkatërruar në Durrës: Qeni nuhati diçka, dyshohet për kufomë Tre ditë kanë kaluar nga momenti kur toka u shkund prej tërmetit 6.4 të shkallës Rihter dhe një grupesh shpëtimi shqipta
A ka më trupa? Ekipet zvicerane dhe italiane vazhdojnë kërkimet në Durrës Një bilanc tragjik, 49 viktima dhe mbi 700 të lënduar janë shkaktuar si pasojë e tërmetit apokaliptik që shkundi Shqipër
Vazhdojnë kërkimet në Mira Mare, qentë sinjalizojnë një tjetër trup nën rrënoja Vijojnë akoma kërkimet nën rrënojat e Mira Mares në Durrës. Kanë qenë qentë ata që kanë ngulur këmbë për dy vende, k
Ndërpriten kërkimet në Thumanë Rreth orës 4 të ditës së sotme janë ndërprerë punimet në një nga pallatët ku vazhdonin kërkimet, pasi dyshohet se nuk ka
Gjeti të pajetë motrën pas një javë kërkimesh, mesazhi prekës i të vëllait (FOTO LAJM) Trupi i vajzës britanike Amelia Bambridge u gjet duke lundruar sot pranë kufirit Thai, në një det të Kamboxhias. Ajo kis
Gjendet pa ndjenja pas 4 ditësh kërkime 60-vjeçari në Pukë Policia ka mundur të gjejë sot pas katër ditësh të zhdukur, shtetasin Nezir Ahmetaj, i moshës 60 vjeç, nga Puka. Ahme
Arbenita i ka hyrë kërkimeve në instagramin e Feros, kërcënon fanset (FOTO LAJM) Fero dhe Arbenita Ismajli janë kthyer në kryefjalën e showbiz-it shqiptar dhe gjithçka prej tyre përbën interes të madh
Vijojnë dhe sot kërkimet për gjetjen e futbollistes shqiptare Kërkimet për gjetjen e futbollistes shqiptare, Florijana Ismaili janë duke vazhduar edhe gjatë ditës së sotme. Lojtar
I riu dyshohet se është mbytur në plazhin e Shëngjinit, nisin kërkimet Nje i ri dyshohet se eshte mbytur ne plazhin e Shengjinit. Policia njofton se në plazhin e Shengjinit, tek ‘Rana e He
Ngrihet alarmi për zhdukjen e 31-vjeçarit, policia nis kërkimet në ujë dhe në tokë Një 31 vjeçar është zhdukur që prej mëngjesit të sotëm, ndërsa paraprakisht dyshohet të jetë mbytur. Ngjarja në afërs
Gazetari i "BILD" lëshon bombën: Në Shqipëri ka laboratore droge, në rrugën Tiranë-Krujë plot Gazetari gjerman Peter Tiede në një lidhje me skype me emisionin "Të Paeskpozuarit" foli rreth hetimeve të bëra nga ai v
Ra në Bistricë, nuk gjendet prej mbrëmjes së djeshme trupi i 55 vjeçarit Një 55-vjeçar është raportuar i humbur dhe dyshohet se ka rënë në lumin e Bistricës. Ngjarja ka ndodhur pasditen e d
Shtatë do vdesin, i teti....! Ishulli mistik ku legjenda e thesarit po nxit këdo të kërkojë (FOTO LAJM) Ishulli i vogël Oak ndodhet fsheh një mister që askush nuk mund ta gjejë. Ka thashetheme se thesaret janë të fshehura në
Trendet e 2019, si të arredojmë shtëpinë Shtëpia është ambienti më komod për secilin nga ne, ja si mund ta arredoni atë në mënyrë që të duket sa më bukur. 1.M
Chelsea nis kërkimet për trajnerin e ri Humbja 2-0 e pësuar në kampionat kundër Everton-it ka shtuar pakënaqësitë e drejtuesve të Chelsea-t, të cilët duket se j
Fillojnë kërkimet për gjetjen e pilotit të Emiliano Sala Trupi i Emiliano Sala u gjet, por trupi i pilotit të tij ende nuk është gjetur. Por për të gjetur David Ibbotson ja
​Familja e pilotit të Salas kërkon që të vazhdojë kërkimet Familja e pilotit të zhdukur të avionit me të cilin po udhëtonte futbollisti Emiliano Sala ka filluar një faqe për dhuri
Familjarët e Sala kërkojnë financime për gjetjen e pilotit Emiliano Sala u gjet i vdekur pak ditë më parë pas 3 javësh kërkime, teksa avioni i tij që udhëtonte nga Nantes për në