999 rezultate për

kerkesen

Të akuzuar për eliminim në Itali, kush janë vëllezërit Kaçorri që OFL-ja i dërgoi sot kerkesën Forca e Ligjit dërgoi sot kërkesat për vetëdeklarim të pasurisë, tre personave që janë subjekt i këtij ligji. - E. M.
Boki 13 mbetet në qeli, Gjykata e Apelit i hedh poshtë kërkesën e tij Bojan Jovanovski, i njohur si Boki 13, mbetet në paraburgim. Ankesa e tij për të lënë Shutkën është refuzuar nga Gjykatë
Ndodhet në arrati: Gjykata rrëzon kërkesën e Agim Kajmakut Gjykata e Tiranës ka vendosur që të pushojë kërkesën për ndryshimin e masës së sigurisë "arrest me burg" në drejtim të i
Zgjedhja e dy anëtarëve të Gjykatës Kushtetuese, Meta shtron kërkesën për Komisionin e Venecias Presidenti i Republikës, Ilir Meta i është drejtuar Komisionit të Venecias, lidhur me shkeljet kushtetuese për zgjedhjen
“Kërkoni të bëjmë kurban kreun e Kuvendit”, Kurti refuzon kërkesën e LDK Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti nuk e pranoi kërkesën e LDK për të marrë postin e kryetarit të Kuvendit me
Vjosa Osmani: VV refuzoi kërkesën tonë, na tha "Jo" Nënkryetarja e Lidhjes Demokratike të Kosovës, Vjosa Osmani, ka folur për bisedimet mes partisë së saj dhe Lëvizjes Vetë
Vetëvendosja: Nuk e pranojmë kërkesën e LDK’së që ta ketë Presidentin Një ditë para seancës konstituive të Kuvendit të Kosovës, Lëvizja Vetëvendosje ia ka përcjellë sinjalin e fundit LDK-së,
Eliminoi dhe dogji të gjallë Flamur Duçin, merret vendimi për 18 vjeçarin Gjykata e Korçës ka dhënë vendimin për Devis Hotin, i cili u arrestua për vrasjen e kushëririt të tij, Flamur Duçit të e
Çfarë?! Rama bie ndesh më kërkesën e tij për "Antishpifjen", mësoni veprimin e tij në Kuvend Ditën e djeshme në Kuvendin e Shqipërisë u votua dhe miratua ligji i ri për paketën “Anti-shpifje” të shumë kritikuar br
Afati i fundit për kreun e SPAK, zbulohet kandidatura e dytë pas Arben Krajës Sot është afati i fundit ku kandidatët për kreun e Strukturës së Posaçme Antikorrupsion (SPAK) duhet të paraqesin kërkes
Ami rrëfen kërkesën rrëqethësese për Diena Meçajn dhe të bijën: U veshën nuse... Ditën e djeshme një grua u nxorr dje e gjallë nga rrënojat e një pallati 6-katësh në Durrës. Diena Meçaj Karanxha 30 vje
Gjykata Supreme refuzon kërkesën e VV-së për votat e diasporës Lëvizja Vetëvendosje ka njoftuar se çështjen e 392 pakove me fletëvotime nga diaspora që kanë arritur në adresë të KQZ-s
Shpenzoi mijëra paund në operacione plastike, i dashuri i bën kërkesën vajzës I dashuri i një gruaje që shpenzoi afro 15,000 £ për operacione plastike iu lut publikisht asaj që të ndalonte për shkak
Shpallim "21 Janarin" Festë Zyrtare: Opozita bën kërkesën e beftë në Kuvend Opozita parlamentare ka kërkuar shpalljen e një tjetër feste kombëtare në Shqipëri, e cila është data 21 janar. Propozim
U shkarkua pas skandalit, KLGJ rrëzon kërkesën e gjyqtarit Boçi për rikthim në detyrë KLGJ ka rrëzuar kërkesën e gjyqtarit Guximtar Boçi për t’u rikthyer në detyrë pas shkarkimit disa muaj më parë. Boçi
Maks Haxhia në spital, i nis kërkesën e rëndësishme Krimeve të Rënda Avokati Maks Haxhia ndodhet prej disa ditësh në spital ka kërkuar prej Gjykatës së Krimeve të Rënda të shtyjë dhënien e
"Nuk kam më lokal dhe s'kam me kë konfliktohem": Gjykata refuzon lirimin e Mihal Kokëdhimës Gjykata e Vlorës ka rrëzuar kërkesën e Mihal Kokëdhimës për t'u liruar nga burgu. Kokëdhima kishte kërkuar lirimin m
Paneli Zgjedhor rrëzon kërkesën e LDK, PDK dhe NISMA për rinumërim votash Ditën e sotme, koalicioni NISMA-AKR-PDK, kanë kërkuar rinumërim të të gjitha fletëve të votimit. Por Paneli Zgjedhor
Gjykata pranon kërkesën e Arbër Çekajt për gjykim të shkurtuar Çekaj aktualisht ndodhet përballë Krimeve të Rënda në lidhje me trafikun e 613 kilogram kokainë të cilat ishin maskuar m
Kushtetuesja rrëzon Haradinajn për interpretim të dorëheqjes Gjykata Kushtetuese e Republikës së Kosovës e ka cilësuar si të papranueshme kërkesën e Ramush Haradinajt, lidhur me atë