E FUNDIT/ CR7 i jep Superkupën Juves dhe hyn në histori, Pirlo shijon trofeun e pa
999 rezultate për

kerkese

Sela ka edhe një kërkesë për shqiptarët pa nënshtetësi Kryetari i Aleancës për Shqiptarët, Ziadin Sela, vlerëson se shteti duhet të sigurojë pensione për qytetarët e moshuar q
Dua Lipa tregon si e pushuan nga puna gjyshin e saj: S’pranoi kërkesën e serbëve Artistja shqiptare, Dua Lipa, në një intervistë për revistën Rolling Stone në Amerikë nuk ka lënë pa përmendur edhe vend
I dha lirinë të dënuarit përjetë, KLGJ shtyn vendimin për Enkeleda Hoxhën Këshilli i Lartë Gjyqësor ka shtyrë shqyrtimin mbi kërkesën e Inspektorit të Lartë të Drejtësisë për shkarkimin e gjyqta
Këngëtarja ka një kërkesë për qeverinë: Aman më lini të gjej burrë! Këngëtarja Rovena Stefa ishte pjesë e panelit të fundvitit në “Ftesë në 5”, në Top Channel, ku nuk ngurroi të bënte një
"Më ka çuditur Gega si njeri", Safet Gjici flet hapur: E refuzuam 3 herë kërkesën Skënder Gega do të largohej nga Kukësi me një ndjenjë të lartë përgjegjësie pas humbjes së fundit kundër Partizanit në s
Reagimi i parë nga Gjykata Kushtetuese: Ringritja e saj, kërkesë jetike për vendin "Ringritja e Gjykatës Kushtetuese ka qenë një kërkesë jetike për vendin" Me emërimin e anëtarit të gjashtë të Gjykatë
Rama kërkesë Erdoganit: Shpresojmë që shtëpitë të mbarojnë këtë vit Gjatë lidhjes direkte të presidentit turk Recep Tayp Erdogan, kreu i qeverisë Edi Rama shkëmbeu një replikë me kreun e s
HOROSKOPI/ Do ju vijë një kerkesë që do t’ju turbullojë pak, mos u nxitoni Dashi Tashmë orbita e Marsit, që për të lindurit e kësaj shenje nuk ka qenë aspak e lehtë për t’u duruar, ka përfundu
Rama kërkesë FSHF: Të luajmë edhe ne me tifozë si Vllaznia, nuk më tremb asnjë ekip Drejtori sportiv i Partizanit, Olsi Rama, kërkon që FSHF të tregojë vëmendje ndaj mënyrës se si po zhvillohen ndeshjet n
Shpenzoi 1.5 mln dollarë gjatë karantinës me supermodelen, tifozët kërkesë të çuditshme Lavezzit Natalia Borges dhe Ezequiel Lavezzi janë një çift gjithnjë e më i afërt. Ndoshta karantina mars-prill e kaluar së bas
Mediu ironizon me kërkesën e Ramës për një mandat të tretë: Mendon se është mbi zotin Kryetari i Partisë Republikane, Fatmir Mediu përmes një lidhjeje të drejtpërdrejt me emisionin Aktualitet, ka folur rret
Dogji të gjallë grekun për 200 euro, familja e biznesmenit ka një kërkesë për shqiptarin Një i ri shqiptar ka kryer një krim makabër në Greqi ku ka vrarë një biznemen grek për 200 euro. "Ne duam që autori t
Vuri flamurin kuqezi në Parlamentin serb, Kamberi kërkesë për varret masive të shqiptarëve Deputeti shqiptar në Parlamentin e Serbisë, Shaip Kamberi i cili u bë viral për momentin kur vendosi flamurin shqiptar
GJKKO kërkesë Gjonajt: Rishikoni aktin normativ të OFL-së Gjykata e Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar i ka kërkuar ministres së Drejtësisë, Etilda Gjonaj që të
Sot President, habir Ilir Meta: 4 herë bëra kërkesë për të dalë nga politika "U zgjodha si deputet, isha deputeti më i ri në atë kohë vetëm 22 vjeç bëra katër herë kërkesë që të dilja nga politika.
Reagon Ministria e Jashtme për kërkesën e Vuçiç: Ofendim! “Kërkesa e Vucic, Vulin, Gjuric e Petkovic për të vizituar Kosovën, në një kohë kur Kosova përballet me rihapjen e plagë
Gjykata Administrative rrëzon kërkesën e turkut Simsek për sigurimin e padisë Gjykata Administrative i ka rrëzuar kërkesën turkun Selam Simsek për sigurimin e padisë. Sipas këtij vendimi i hapet
Vetëvrasja e babait të katër fëmijëve, KLP rrëzon kërkesën e ILD-së për prokuroren Këshilli i Lartë Gjyqësor ka rrëzuar kërkesën e kreut të Inspektoratit të Lartë të Drejtësisë, Artur Metani për të vendo
Dorëhiqet gjyqtarja, shtyhet sërish seanca për Valdrin Pjetrin Seanca për shqyrtimin e kërkesës për pushimin e hetimeve ndaj Valdrin Pjetrit është shtyrë për të dytën herë. Mësohe
FSHF kërkesë për kthimin e tifozëve në 30% të kapacitetit të stadiumit, zbulohet përgjigjia e qeverisë Qeveria i thotë “jo” futbollit me tifozë. Me një shkresë zyrtare, qeveria shqiptare ka refuzuar kërkesën e federatës