999 rezultate për

kerkesat

Kukullat e seksit, kërkesat e pazakonta të blerësve: Çfarë kërkojnë më shumë Kur kukullat e seksit nisën të prodhoheshin në masë pritshmëritë ishin që kërkesat më të mëdha do të ishin për kukulla q
DASH publikon raportin: Transparenca fiskale në vend njësoj me Afganistanin Departamenti Amerikan i Shtetit ka publikuar sot raportin për transparencën fiskale në vend. Sipas raportit të Shqipë
Kërkesat e BD dhe PS, Kolegji Zgjedhur të hënën nis punën Fillimi javës do të jetë një e ngjeshur për Kolegjin Zgjedhor, pasi do të shqyrtojnë kërkesat e Bindjes Demokratike dhe
Cancelo nuk bën pjesë në planet e Sarrit, portugezi pritet të largohet Në ditët pasardhëse pritet që,Joao Cancelo, t’i thotë lamtumirë, skuadrës së Juventusit. Portugezi me karakteristikat
Thaçi publikon rezolutën që e dërgoi për miratim: Është obligim realizimi i kërkesave të opozitës Presidenti i vendit, Hashim Thaçi ka bërë publike draft-rezolutën që i ka dërguar për shqyrtim dhe miratim Kuvendit të K
Juventus nuk heq dorë nga Hysaj, kërkon hyjnë ulje çmimi Juventusi është shumë pranë Mauricio Sarrit, i cili do të marrë në këtë formë trashëgiminë e Masimiliano Alegrit. Is
Vonohet dhënia e dëmshpërblimit për të dëmtuarit nga aksidenti tragjik I mbijetoi aksidentit tragjik të autobusit në Llaskarcë, por plagët në fytyrën e tij janë ende të dukshme. Betim Ameti,
Kërkesat e të dënuarëve për rastin "Kumanova" shqyrtohen nga apeli Në Gjykatën e Apelit në Shkup sot vazhdon seanca publike në të cilën duhet të shqyrtohen ankesat e 33 personave të dënua
Dy ditë para samitit në Berlin, Thaçi zbardh kërkesat Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi, zbardh disa nga temat e samitit të Berlinit i cili pritet të zhvillohe
"Jelek Verdhët" sërish mposhtin Macronin, kërkesat që u plotësuan Protestuesit, e njohur si “Jelek Verdhët”, po protestojnë për të 24 javë me radhë në qytetet kryesore të Francës, duke k
Mbaroi takimi Zaev – Kasami, kërkesat e Besës Lideri i Lidhjes Sociale Demokrate të Maqedonisë (LSDM), Zoran Zaev në vazhdën e sigurimit të 80 vota për Ligjin e Proku
Ahmeti: Serbët kërkojnë ndryshim kufijsh, këto janë kërkesat tona Kryetari i Partisë Social Demokrate, Shpend Ahmeti, i cili njëherësh është edhe bashkëkryesues i ekipit negociator të Ko
"Studentët shkundën qeverinë", Rektorët mbështesin protestën Rektorët e universiteti të Tiranës kanë qënë të pranishëm në Komisionin e Medias dhe të Edukimit ku kanë shprehur një mb
Dështon takimi, Marku: Ministrja u përpoq të na fyente Pas dy orësh, takimi mes pedagogëve dhe ministres së Arsimit, Besa Shahini ka përfunduar pa sukses. Sipas pedagogut
Nesër edhe dogana në grevë, a janë kurthe ndaj Haradinajt për Serbinë? Sindikata e Pavarur e Doganës së Kosovës, ka paralajmëruar për nesër greva për të mbrojtur pagat dhe statusin e zyrtarëv
Infermierët e QKUK nesër sërish në protestë Infermierët e QKUK-së nuk e kanë ndërmend të ndalen derisa të plotësohen kërkesat e tyre. Pas protestës së mbajtur të
Mamaja rreshton kërkesat epike që duhet të plotësojë gruaja e këngëtarit Reperi shqiptar, Seven Saraçi është një nga këngëtarët e rinj më të pëlqyer ku numëron disa hite. Mbrëmjen e djeshme
PSD kërkon plotësimin e pesë kërkesave Partia Socialdemokrate (PSD) në këmbim të votës pro buxhetit për vitin 2019 e ka kushtëzuar Qeverinë e Kosovës me pesë k
Flet për herë të parë ministrja e re e Arsimit, çfarë do bëhet me 8 kërkesat e studentëve? Besa Shahini, ministrja e Arsimit, tregoi në "Top Talk" se kur do të plotësohen 8 kërkesat e studentëve, për të cilat po
A po përpiqet Haziri të përçajë mësuesit? Kryetari i Komunës së Gjilanit, Lutfi Haziri, i shoqëruar nga drejtori i Arsimit, Nazim Gagica, ka vizituar grevistët në