999 rezultate për

kerkesa

Alaba rikthehet në radarin e gjigandit të La Liga-s Trajneri i Real Madrid, Zinedine Zidane ka vënë kontaktet e para me mbrojtësin e Bayern Munich, David Alaba. Lajmi bë
Avokati i Thaçit: Kërkesa për arrestim ka redaktime të çuditshme David Hooper, avokat i ish-presidentit të Kosovës, Hashim Thaçi ka ritheksuar se do të synojë që ta mundësojë lirimin me
Presidenti i Ligës: Kthimi i bojkotit? Varet nga plotësimi i kërkesave Presidenti i Ligës Profesioniste të Futbollit, Edvin Libohova, në sqarimin e gjatë dhënë për mediet në përfundim të mb
Ruçi ka dy kërkesa për ambasadoren e Kubës në Tiranë Kryetari i Kuvendit, Gramoz Ruçi, priti ambasadoren e Kubës, Caidad Yaira Cueto Milian, me rastin e fillimit të detyrës
Liga Profesioniste të hënën vendos për nisjen ose jo të kampionatit Liga Profesioniste e Futbollit do të mblidhet ditën e hënë, ora 11:00, në ambientet e "Air Albanias" për të diskutuar mb
Liga Profesioniste nuk lëshon "pe", bojkoti vazhdon Klubet e Superiores nuk bëjnë prapakthehu. Edhe mbledhja e kësaj të hënë, ku presupozohej se do të merrej vendimi për të
Ia mori jetën COVID-19, kërkesa që i bëri qeverisë 37-vjeçari disa javë më para Ditën e sotme janë shënuar 4 viktima në 24 orët e fundit nga COVID-19, një prej tyre, një 37-vjeçar nga Korça. Lorent
FIFA & UEFA reagojnë për bojkotin e kampionatit FIFA dhe UEFA kanë reaguar për bojkotin e kampionatit të Kategorisë Superiore. Përmes një letre të dërguar Sekretarit
Gjiknuri akuza opozitës: Jo kërkesa të njërës palë, doni të zvarrisni procesin Mazhoranca dhe opozita e bashkuar nuk kanë mundur të bien në një mendje deri më tani në mbledhjen e Këshillit Politik që
Liga me një relacion të gjatë i argumenton 4 pikat qeverisë (FOTO LAJM) Futbolli është ndalur në vendin tonë, pasi 10 klubet e Superiores janë bërë bashkë dhe kërkojnë t’u plotësohen katër kër
Plagosi dy të rinj, zbulohet kërkesa qesharake e 71-vjeçarit: Pse i fikët dritat, po shihja lajmet! Vazhdojnë negociatat mes RENEA dhe të moshuarit Lefter Zhidru në Elbasan, pas sulmit të tij ndaj patrullës së policisë k
Kërkesat për azil, 3 shtetet që numërojnë fluksin më të madh të aplikimeve nga shqiptarët Franca, Gjermania dhe Italia janë tre shtetet kryesore ku janë bërë kërkesat më të mëdha për azil në tremujorin e dytë t
Koulibaly drejt Francës, PSG plotëson kërkesat e De Laurentis PSG ka parakaluar Manchester City në garën për Kalidou Koulibaly. Napoli do të përfitojë plot 75 milionë stërlina (81,7
Bojkoti i panegociueshëm deri në takimin me kryeministrin Rama, Liga merr vendimet Liga Profesioniste e Futbollit zhvilloi sot një mbledhje të jashtëzakonshme me anëtarët e saj, ku u diskutua për vijimin
Shqiptarët në Londër bëjnë marshim me flamur, tregojnë kërkesat Shqiptarët të cilët kanë emigruar drejt Londrës janë bashkuar nga Lëvizja Patriotike Shqiptare dhe kanë zhvilluar një ma
Kërkesa e Haradinajt për pjesëmarrje në dialog, vetëm për konsum elektoral dhe rritje të pazareve politike Ish-kryeministri i Kosovës dhe kreu i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj si duket do t’i tërheqë nga de
Koeman ka kërkuar Lukakun për sulmin e Barcelonës, por çfarë ndodhi? Ronald Koeman e ka kërkuar Romero Lukakun për sulmin e Barcelonës. Por, kërkesa e tij nuk ka marrë përgjigje pozitive ng
BOJKOTI/ Reagon Liga Profesioniste: Nuk morëm përgjigje Liga Profesioniste ka reaguar për konferencën e zhvilluar ditën e djeshme nga ministrja e Financave, Anila Denaj dhe Fid
Bojkoti i futbollit, ministria Denaj: Futbolli të mos përdoret për shantazh ndaj qeverisë Ministria e Financave dhe Ekonomisë Anila Denaj ka dalë në një reagim për mediat për të folur lidhur me 4 kërkesat e Lig
Bartomeu-Messi, zbulohet kërkesa e pabesueshme e presidentit të Barçës Barcelona mund të kalojë disa ditë të tjera të zjarrta dhe protagonisti mund të jetë akoma Leo Messi. Në ditët e ardh