999 rezultate për

kercimit

Nuk i ndahen "Tik Tok-ut", Jonida dhe Romeo përkëdhelen publikisht (VIDEO) Jonida dhe Romeo nuk po tregohen më diskretë me lidhjen e tyre, por kanë nisur të shfaqen më shpesh së bashku. Pas kërci
Bëhet viral, kërcimi emocionues i policit me të bijën në karantinë (VIDEO) Një polic mori pjesë në rutinën e kërcimit të vajzës së tij nën tingujt e këngës ‘I need a Hero’ të Bonnie Tyler. Tyl
Striptisti bie nga tubi i kërcimit, thyen këmbën dhe lë pa ndjenja gjyshen Një striptist, i cili thyu këmbën dhe la pa ndjenja një gjyshe gjatë performancës së tij, hedh në gjyq klubin. Levis
Fluturon 6.18 metra, atleti 20-vjeçar vendos rekord botëror Harrojeni Sergey Bubka. Idhulli i ri në garën e kërcimit me shkop është suedezi Armand Duplantis. Në një turne të sal
U rrëzua gjatë kërcimit, Alba tregon si e përjetoi momentin e sikletshëm (VIDEO) Balerina e njohur Alba Hoxha është shumë e komentuar në rrjetet sociale, nga ku merr gjithnjë vëmëndje. Prezantuesja e
Partner me Kejvinën, gruaja e kaubojsit kishte një këshillë para pjesëmarrjes (FOTO LAJM) Ditën e djeshme startoi spektakli i kërcimit “Dance With Me”. Publiku u njoh me çiftet konkurruese dhe mes tyre është Ke
Kjo ju shpëtoi! Moderatori shqiptar rrëzohet gjatë kërcimit në dasmën e Jonida Vokshit (VIDEO) Moderatorja Jonida Vokshi kurorëzoi mbrëmë me martesë dashurinë e saj me partnerin Besnik Krapi, në një ceremoni madhësh
Binjaktët mahnisin botën e kërcimit, Albi Nako i sjell në shqipëri (FOTO LAJM) Koreografi Albi Nako ka bërë të ditur se shumë shpejt do të stardojë eventi i shumë pritur. Ky event do të nisë me
Thjesht MOS! 4 gjëra që meshkujt nuk duhet t’u bëjnë femrave në pub Ka disa gjëra që nuk duhet t’i bëni në vende të caktuara. Pavarësisht se nuk ka asnjë rregull të shkruar, se çfarë duhet
“Banaliteti ka kaluar masën”, Roberti largohet pas kërcimit të Rashelit dhe Seldit (VIDEO) Nuk është hera e parë që performanca e Rashel Kolanecit ngjall debat në Dance With Me, pasi edhe nata e mbrëmshme nuk ka
Atletit kubanez i mohohet rekordi në kërcimit për së gjati (VIDEO) Garat e Diamond League, në ndalesën e rradhëz në Stokholm të Suedisë kanë sjellë një surprizë të pabesueshme. Atleti
Albana rrëfen momentin e vështirë: Pas kërcimit në skenë, mbajta një javë qafore Momentet e vështira dhe të sikletshme në punë, janë padyshim pjesë e karrierës të gjithësecilit prej nesh. Edhe mdera
Izmir Smajlaj e jep shkëndijën e radhës në palestër, kërcen në lartësi rekord Izmir Smajlaj, kampion i kërcimit së larti të kontinentit të vjetër, në salla të mbyllura vazhdon stërvitjen e tij në Ga
Pas kërcimit erotik në Këngën Magjike, Laura Nezha bën ndryshimin drastik Një prej femrave më aktive në jetën shoqërore ka bërë një ndryshim drastik në pamjen e saj. Bëhet fjalë për këngëtaren
Ndodh tragjedia në Tiranë, dhëndri vdes gjatë kërcimit ditën e dasmës Një histori tronditëse është treguar në emisionin e mëngjesit “Aldo Morning Show” në TV Klan. Kamela tha se 12 vite
Gjendet trupi i pajetë i Sali Gërçinës (VIDEO) Kampioni i kërcimit në ujë, Sali Gërçina, i zhdukur para tre ditësh pas hedhjes së tij nga bregu tek Ura e Fshejtë në G
Kampioni i hedhjes dallëndyshe, Sali Riza Gërcina zhduket pas kërcimit nga Ura e Fshejtë Kampioni i shumëfishtë i hedhjes, Sali Riza Gërcina është zhdukur pas hedhjes së tij nga bregu tek Ura e Fshejtë në Gjak
Vigan Shehu në "Dance With Me"? Ja çfarë ndodhi... Një ndër djemtë më të komentuar të show-bizit ka qënë kohët e fundit edhe Vigan Shehu. Ai ka sqaruar pse nuk do të jetë
Gara e 3-të Ndërkombëtare e Kërcimit me Kuaj, aktiviteti special sportiv me e plot surpriza Për të gjithë sportdashësit të vjetër e të rinj të sportit të Hipizmit Gara e 3-të Kombëtare e Kërcimit me Kuaj do të dh
Spitali Amerikan, mbeshtetes kryesor ne Garen Nderkombetare te Kercimit me Kuaj Federata Shqiptare e Sporteve me Kuaj në bashkëpunim me Bashkinë e Tiranës dhe Spitalin Amerikan organizuan diten e diel