999 rezultate për

kercenuese

Tahiri, me tone kercënuese pas vendimit: Tani do flas edhe unë Saimir Tahiri është shfaqur i shqetësuar pas kësaj seancë gjyqësore maratonë, teksa ka thënë se i vinte keq që njerëzit
Kryeministres së Zelandës së Re i vijnë mesazhe kërcënuese, “Ju e keni rradhën” Një javë pas sulmit terrorist që tronditi Zelandën e Re, ku 50 persona u qëlluan me armë për vdekje teksa po faleshin në
Jepet ndëshkimi i rëndë për Higuain Gonzalo Higuain la fushën e lojës në ndeshjen ndaj Juventusit pasi u ndëshkua me karton të kuq pas protestave ndaj arbit
Po i hiqni bukën fëmijëve të mi, do merremi me fëmijët e tu! Deputeti i PS merr SMS kërcënuese Në seancën e sotme në Kuvend po diskutohet ligji për mbylljen e lojërave të fatit dhe ashtu siç pritej, opozita nuk ka q
Fitoi Euroviozionin, Netta merr kërcënime nga shqiptarët Kënga u bë mjaft e famshme falë imitimit të pulës gjatë vijës muzikore dhe të shumtë ishin ata që e cilësuan si vajza-pu
Deklarata e plotë: Fjalët kërcënuese të Sulltan Erdoganit ndaj kryeministrit të Kosovës Erdogan ka kërcënuar në mënyrë të drejtpërdrejt Ramush Haradinajn pasi shkarkoi argatët e tij në qeverinë e Kosovës, Fla
Zbulohen email-et kërcënuese nga një fans i çmendur i Taylor Swift Ndonjëherë ndodh që fansat më të zjarrtë të yjeve të famshëm të bëhen të rrezikshëm kur nuk marrin atë që duan. Këtë her
Gruaja merr telefonatën kërcënuese nga burgu, denoncon tmerrin në polici Duket se dëshira për hakmarrje nuk i ka lënë mundësinë të kalojë i qetë a fetat. Ai apo ka gjetur mundëinë dhe një
Granatë mbi oxhak, 48-vjeçari kërcënohet me jetë në shtëpinë e tij Policia e Elbasanit bën me dije se një shtetas 48-vjeçar është kërcënuar me jetë në banesën e tij të dytë në Cërrik.
Fytyrat kërcënuese të grave me sëmundje mendore në vitet 1870 (FOTO LAJM) Disa gra u shtruan në spital për "histeri" në Spitalin e famshëm Salpetriere në Paris, Francë, gjatë viteve 1870. Ndë
Superarma kërcënuese e Sadam Husseinit që endej nëpër Europë Projekti Babilon do të ishte emri i kodifikuar Irakien I projektit për ndërtimin e super armës, projekt i ndërrmarrë ky
“Robt e shpisë, s’keni për të jetu”, si i terrorizonin biznesmenët dy të rinjtë në Tiranë “Robt e shpisë, nuk keni për të jetu. Do t’ju shkly trupin në katërqind copa”. “A do i japësh ato lek ti apo t’i heq qa
Falsifikojnë firmën e Shullazit, si iu vu gjoba 10 mijë euro biznesmenit Prokuroria për Krimet e Rënda përfundoi hetimin për dy të rinj të dyshuar për “gjobëvënie” 10 mijë euro ndaj një biznesm
Dalin SMS kërcënuese ndaj biznesmenit: Jep para ose... Organet e hetimit kanë filluar të verifikojnë dyshimet në pistat që mendohet se kanë sjellë edhe atentatin ndaj biznesme
Ish-ministri i LSI-së publikon SMS “kërcënuese” të ministres së Ramës (FOTO LAJM) Nasip Naço ka publikuar në profilin e tij në “Facebook” një mesazh, që sipas tij, është i dërguar nga ministrja e kabine
Kërcënohet me jetë Mesila Doda, sharje në gjuhën maqedonase (FOTO LAJM) Deputetja e Kuvendit të Shqipërisë Mesila Doda, ka bërë të ditur se ka pranuar mesazhe kërcënuese me vdekje dhe fyese, p
Kërcënohet me jetë gazetari Berat Buzhala (FOTO LAJM) Drejtori i Gazetës Express në Kosovë, Berat Buzhala ka marrë kërcënime me jetë nga një person i quajtur Fitim Boshnjaku
Kërcënohet Basha? Kreu i PD-së shton numrin e trupojave Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha pas tensioneve politike dhe këmbënguljes për të mos marrë pjesë në zgjedhje
Haradinaj sqaron deklaratën "kërcënuese": Është kapur për bishti (VIDEO) Deputeti i AAK-së, Daut Haradinaj, gjatë fjalës së tij në Kuvendin e Kosovës, ka sqaruar deklaratën e tij e cila shkakto
BE-Haradinajt: Deklaratat kërcënuese pengojnë pajtimin Zyra e Bashkimit Europian në Kosovë ka reaguar ndaj deklaratave të deputetit të Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Daut