999 rezultate për

kercenuar

"Do villni gjak", djali i Përparim Telës nxjerr mesazhet kërcënuese (FOTO LAJM) Djali i Përparim Telës, 59-vjeçarit që vrau dy motrat në Astir, ka publikuar mesazhet kërcënuese që ka marrë pas ngjarje
Kostum "femëror" në Festivalin e Këngës, reagon artisti: Më kanë kërcënuar me vdekje (FOTO LAJM) Këngëtari Durim Morina i njohur ndryshe si ‘Mirudi’ . i cili ka marrë këtë vit në “Festivalin e Këngës” me këngën “Nës
"Do të të pres kokën", ish-oficeri i krimeve në Elbasan kërcënohet me jetë Ish-oficeri i Krimeve të Rënda në Policinë e Elbasanit, Abaz Lala, është kërcënuar me jetë. Mësohet se dy ditë më par
Kërcënohet me jetë zv/ministri i Punëve të Brendshme Ministria e Punëve të Brendshme ka bërë të ditur se zëvendësministri Zafir Berisha është kërcënuar dhe se ai ka hapur ra
Telefononte dhe fyente shtetasen, kapet 18 vjeçari në Përmet Policia e Përmetit ka arrestuar ditën e sotme një 18-vjeçar, i cili ka kërcënuar në mënyrë të vazhdueshme një qytetare m
U rrah brutalisht nga gruaja e Nojës, 22 vjeçarja tregon gjithçka ndodhi Rikthehet edhe njëherë në vëmendje fenomeni "Noja" ku këtë herë, 22 vjeçarja ka vendosur të rrëfejë publikisht gjithçka
Historia "Noja", flet Brisilda e cila u dhunua nga shoqja e ngushtë Akoma nuk është harruar historia e "Nojës", ku si pasojë e një trekëndëshi dashurie një vajzë u mor peng dhe u dhunua.
Hajdari përlotet para KPK : Isha e kërcënuar, shkova të jetoja disa kohë me kunatin Gjyqtarja e Apelit Fatmira Hajdari është përlotur sot para KPK teksa ka folur për ndërtimin pa leje të pallatit duke thë
Brataj flet për kërcënimet që mori gjatë pandemisë: Më thuaj kush je, do të vras! Kreu i Urgjencës Kombëtare, Skënder Brataj i ftuar në Open në Top Channel foli për situatën e Covid-19 në vendin tonë po
Caballero zbulon se e kanë kërcënuar me jetë Willy Caballero ka zbuluar se ka marrë kërcënime me jetë për gabimin që bëri në gjysmëfinale të Kupës së Botës që ishte
Kurti: Jam kërcënuar me jetë unë dhe familja, Thaçi të dorëhiqet Kryeministri në detyrë i Kosovës, Albin Kurti, deklaroi se kërcënimi i tij nga Garda Vullnetare Shqiptare i bërë publik
CIA "kryqëzon" Kinën: Kërcënoi OBSH-në për të vërtetën e koronavirusit "Kina ka kërcënuar OBSH për të vonuar paralajmërimet publike për përhapjen e koronavirusit". Kjo është deklarata e f
Evra thotë se është kërcënuar pas incidentit me Suerez Ish-mbrojtësi i francez, i cili njoftoi pensionimin e tij nga futbolli në fillim të kësaj jave, akuzoi Suarez se e quant
I kërcënuan fëmijët me jetë, reagon Pacolli Një person në Kosovë është vënë në pranga pasi dyshohet të ketë kërcënuar ish-ministrin e vendit dhe familjen e tej. Per
Arrestohet ''prokurori", kërcënoi me jetë Pacollin dhe fëmijët e tij Është arrestuar nga Policia e Kosovës një person që ka kërcënuar dhe ka kërkuar para nga lideri i AKR-së, Behgjet Pacoll
E kërcënuar nga koronavirusi, Lituania gati të lehtësojë masat Lituania do të fillojë të lehtësojë masat e bllokimit ndaj koronavirusit këtë javë, të vendosura muajin e kaluar. "Pë
Shifra alarmante, bota e kërcënuar nga pandemia Ka shkuar në 1.850.527 numri i rasteve pozitive ndaj Covid 19, teksa Universiteti Johns Hopkins raporton 114,245 humbje
Grabitet në mes të ditës argjendaria në Elbasan Një argjendari është grabitur këtë mesditë në qytetin e Elbasanit. Një person i maskuar dhe i armatosur ka hyrë në dy
Deputeti rrëfehet në foltoren e Kuvendit: Më kanë kërcënuar, ja mesazhet "Kujdes se je vetëm...!" Deputeti Lefter Maliqi nga foltorja e Kuvendit ka hedhur akuza socialistëve dhe demokratëve, nd
Artan Hoxha flet për videon e Lefter Allës: Më kanë kërcënuar me jetë! Gazetari Artan Hoxha në studion e Abc Neës ka dhënë detaje nga video e kryebashkiakut të Bulqizës i cili konsumon lëndë