999 rezultate për

kercenoi

Meta kërcënoi me shpërndarje parlamenti, Rama i përgjigjet me komentin epik Kryeministri Edi Rama e përcjell me ironi paralajmërimin e Presidentit Ilir Meta për shpërndarjen e Parlamentit dhe të q
Kërcënoi me armë policin, përfundon në pranga i riu Një i ri ka përfunduar në prangat e autoriteteve në Shkup. Gjatë mbrëmjes së djeshme, respektivisht në ora 21.30 poli
Kërcënoi me armë djalin e biznesmenit të naftës, kush është i riu që u kap sot në Tiranë Ditën e sotme Policia ka vënë në pranga të kërkuarin prej kohësh, 27-vjecarin Anxhelino Çervanaku. Ai është dënuar me
Kërcënoi me armë të renë për një vend parkimi, arrestohet 57 vjeçarja nga Durrësi Policia ka arrestuar një 57-vjeçare me iniciale N.P. banuese në Hamallaj pasi ka kërcënuar me armë A. K., 29 vjeçe, banu
CIA "kryqëzon" Kinën: Kërcënoi OBSH-në për të vërtetën e koronavirusit "Kina ka kërcënuar OBSH për të vonuar paralajmërimet publike për përhapjen e koronavirusit". Kjo është deklarata e f
Arrestohet ''prokurori", kërcënoi me jetë Pacollin dhe fëmijët e tij Është arrestuar nga Policia e Kosovës një person që ka kërcënuar dhe ka kërkuar para nga lideri i AKR-së, Behgjet Pacoll
Flet fierakja që kërcënoi që do hidhej nga pallati: Shtesën e kam bërë duke larë m*tat në Greqi Një qytetare që tentoi të hidhet nga banesa e saj në qytetin e Fierit rrëfeu përse e mori atë vendim. Sipas saj, shte
Arrestohet Klodian Duro, kërcënoi me jetë ish bashkëshorten Policia ka arrestuar dy ditë më parë ish-futbollistin e Kombëtares së Futbollit, Klodian Duro. Sipas abcnews.al, Duro
Kërcënoi me jetë dhe dhunoi gruan e tij, si u kap 61 vjeçari nga Durrësi Një tjetër rast dhune në familje është regjistruar ditën e sotme në Durrës. Për këtë, një 61-vjeçar është arrestuar m
Grabitja e Kredos në mes të ditës, autori kërcënoi punonjësit me pistoletë lodër Një pikë dhëniesh kredie në qytetin e Durrësit është grabitur nga një person i maskuar në mes të ditës në Durrës. Sip
Kërcënoi Drejtorin e burgjeve me jetë, çfarë u vendos per autorin Vetëm pak kohë më parë drejtori i Përgjithshëm i Burgjeve, Agim Ismaili u kërcënua me jetë. Me një SMS në celular, pe
Kërcënoi Tahirin, dhunoi babain, gruan dhe kushëririn: Vladimir Gjuta i shpëton sërish hekurave Pak ditë më parë Vladimi Gjuta ra sërish në pranga pasi dhunoi me çekiç kushëririn e tij. Sot Gjykata ka vendosur ta
Kërcënoi me jetë të vëllain, kapet 32 vjeçari në Tiranë Ndërhyrja në kohë e shërbimeve të Komisariatit të Policisë Nr.4 bëri të mundur parandalimin e një ngjarjeje të rëndë kri
Kërcënoi Drejtorin e burgjeve me jetë, çfarë e nxorri zbuluar autorin Vetëm pak kohë më parë drejtori i Përgjithshëm i Burgjeve, Agim Ismaili u kërcënua me jetë. Me një SMS në celular, pe
Kërcënoi me armë qiradhënësen, policia parandalon tragjedinë në Tiranë (VIDEO) Policia e Tiranës ka mundur të ndërhyjë në kohë e të parandalojë këeshtu një ngjarje të rëndë kriminale. Policia arre
Kërcënoi bashkëshorten se do i merrte jetën, kapet 60 vjeçari Policia ka arrestuar një 61 vjeçar pasi ka shkel urdhrin e mbrojtjes dhe ka kërcënuar me thikë për vrasje bashkëshorten.
Kërcënoi Tahirin, rrahu babanë sot arrestohet sërish: Çfarë "marrëzie" bëri këtë herë Vladimir Gjuta Vladimir Gjuta është një emër i njohur për policinë shqiptare. Ai është një prej të arrestuarve dhe të akuzuarve për
Khamenei i Iranit kërcënoi Shqipërinë? Flet ish- kreu i SHISH I ftuar në ABC e mëngjesit”, ish – kreu i Shërbimit Informativ Shtetëror, Fatos Klosi ka folur për përplasjen mes SHBA-s
Lirohet zyrtari i NISMA-s që kërcënoi me eleminim Albin Kurtin Kandidati për deputet i Nismës Socialdemokrate, Haxhi Hoti javën e kaluar përmes rrjetit social facebook kishte kërcënua
"Më ndihmoni", flet personi që kërcënoi Isa Mustafën dhe djalin e tij Besnik Mustafa, djali i kryetarit të LDK-së, Isa Mustafa, ka marrë një kërcënim mbreme në rrjetin social Facebook, të ci