999 rezultate për

kercenohet

Kërcënohet me vdekje presidenti, trajneri portugez ia plas publikisht Pavarësisht vendit të dytë në klasifikim, në kampin e Olympique Marseille situata nuk është aspak e këndshme. Kjo për sh
Pas Kurtit, kërcënohet me eliminim edhe djali i Isa Mustafës (FOTO LAJM) Djali i kryetarit të LDK-së, Isa Mustafa, Besnik Mustafa është kërcënuar mbrëmjen e sotme me vdekje. Me anë të një po
Kërcënohet me jetë presidenti i klubit të Seria A (FOTO LAJM) Presidenti i Sampdoria, Massimo Ferrero, nuk po gjen paqe. Në qytetin e Gjenovës është vendosur gjatë natës një parullë
Kërcënohet Shpend Ahmeti, arrestohet i dyshuari Kryetari i Komunës së Prishtinës Shpend Ahmeti, nuk e ka nisur edhe aq mirë javën. Të hënën ai është kërcënuar nëpëmj
Kryetari Shpend Ahmeti kërcënohet në zyrë Kreu i Komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti, dhe asistenti i tij, Nezir Ismaili, janë kanosur. Lajmin e ka konfirmuar
Kundër paketës së Ramës, Çipa: Po kërcënohet fjala e lirë Kreu i Unionit të Gazetarëve Shqiptarë, Aleksandër Çipa, tha se ligjet e paketës anti-shpifje janë një kërcërnim për fja
Kërcënohet me vdekje sepse ka gjoksin e madh (FOTO LAJM) Jessica Gonzalez Garcia ka qindra mijëra ndjekës në Instagram që i ka fituar me format e saj që bien në sy menjëherë.
Kërcënohet me jetë drejtori i Përgjithshëm i Burgjeve Drejtori i Përgjithshëm i Burgjeve Agim Ismaili, është kërcënuar me jetë me anë të një mesazhi në telefonin ceular. M
Kërcënohet me jetë fëmija i bukuroshes ruse, Sulltani tha se djali nuk i ngjan (FOTO LAJM) Policia ruse është duke hetuar një “kërcënim për jetën” për fëmijën e djalit të bukuroshes, Oksana Voevodina. 27-vjeçar
Kërcënohet Conte, merret në mbrojtje nga policia Është konfirmuar që Antonio Conte ka marrë një letër të cilës i ishte bashkangjitur po ashtu edhe një plumb. Andaj po
Kërcënohet me jetë prokurorja, zbulohet telefonata dyshuese Të dielën në Pejë, një person ka kanosur përmes telefonit një prokurore dhe policinë. Policia e Kosovës në raportin 2
"Do të të tërheq zvarrë!" Kërcënohet me jetë Kujtim Gjuzi Deputeti Kujtim Gjuzi ka bërë të ditur përmes një postimi në rrjetet sociale se është kërcënuar përmes mesazheve në numr
"Ti dhe familja jote do të vdisni", gruaja e El Chapo-s kërcënohet me jetë (FOTO LAJM) Gruaja bukuroshe e El Chapo pretendon se është kërcënuar me vdekje, pas luftës që ndodhi në Meksikë për djalin e lordit
"Do të të bëjmë 500 copash", Sazan Guri kërcënohet me jetë Ambientalisti Sazan Guri ka treguar se është kërcënuar me jetë për shkak të solidaritetit që ka treguar me banorët e Ast
Futbollisti argjentinas kërcënohet me jetë, i bëjnë presion mbi familjen Lojtari i Boca Juniors, Ramon Abila, nuk po kalon një moment të mirë kohët e fundit, teksa është kërcënuar nëpërmjet një
Kërcënohet me jetë presidenti i klubit të La Ligas Një ngjarje e rëndë raportohet nga Spanja. Klubi i Valencias ka dorëzuar në polici një padi, pasi presidenti i saj, Anil
"Të gjithëve gropa ju pret", kërcënohet me jetë shkrimtari Agron Tufa Tjetër kërcënim për shkrimtarin dhe drejtorin e Institutit të Studimeve të Krimeve dhe Pasojave të Komunizmit. Përmes
Kërcënohet me jetë Blendi Teta, dëshmitari i atentatit ndaj Santiago Malko Blendi Teta është ndaluar si personi i cili ka informacione për eleminimin e ish policit Santiago Malko. Teta pretend
ALARM/ Bota kërcënohet nga armët bërthamore Udhëheqësit botërorë që janë mbledhur për Asamblenë e Përgjithshme të OKB-së duhet ta trajtojnë kontrollin e armëve bërt
Një e katërta e popullsisë së globit kërcënohet nga mungesa e ujit Gati një e katërta e popullsisë së botës, që jeton në 17 shtete, po vuan mungesën e madhe të ujit, shumë pranë situatës