999 rezultate për

kercenimi

Afera me burrin e martuar, detaji që bëri "lëmsh" hetuesit pas kërcënimit të Elona Kaleshës Elona Kalesha është e dyshuara kryesore për vrasjen e ciftit shqiptar Shpëtim dhe Teuta Pasho, trupat e pajetë të të cil
Kërcënimi i Vuçiç, ish-komandanti i UÇK: Jemi gati të vdesim për vendin Ish-komandant i UÇK-së dhe nënkryetar i PDK-së, Sami Lushtaku ka folur në lidhje me luftën çlirimtare, gjykatën e Hagë.
Reagimi i Avdullah Hotit pas kërcënimit për luftë nga Aleksandër Vuçiç Kryeministri Avdullah Hoti në një konferencë shtypi i ka quajtur jo adeukaute deklarimet e presidentit të Serbisë, Aleks
Kërcënimi i Vuçiç për luftë, Beogradi: Reagimet në Prishtinë histerike Zyra për Kosovën në Qeverinë e Serbisë i cilësoi si “histerike” reagimet e autoriteteve të Kosovës ndaj presidentit të S
Halloween në kohë pandemie, si do organizohet festa nën kërcënimin e Covid-19 (FOTO LAJM) Qendra për Kontrollin dhe Parandalimin e Sëmundjeve ofroi udhëzime të përgjithshme për festimin e Halloween-it nën kërcë
Halloween në kohë pandemie, si do organizohet festa nën kërcënimin e Covid-19 (FOTO LAJM) Të martën, Qëndra për Kontrollin dhe Parandalimin e Sëmundjeve ofroi udhëzime të përgjithshme për festimin e Halloween-i
I grabitën nën kërcënimin e sëpatës, të moshuarit: Do i blinim dru për dimër Mbrëmja e kaluar në Fier ka qenë një tmerr i vërtetë për dy të moshuar të cilët u grabitën me dhunë nën kërcënimin e sëp
E thotë drejtori i FBI-së: Ky është shteti që përbën kërcënimin më të madh për SHBA-në Drejtori i FBI-së, Christopher Wray, tha se aktet e spiunazhit dhe vjedhjes nga Qeveria e Kinës paraqesin “kërcënimin më
Momenti i frikshëm, gazetarja grabitet LIVE me thikë nga i pastrehu (VIDEO) Një moment shumë i sikletshëm dhe i frikshëm në një njëjtën kohë ka ndodhur me një gazetare të CNN. Bëhet fjalë për n
PDK: Të hetohet urgjentisht nëse kërcënimi ndaj Kurtit është i vërtetë apo sajesë e tij Zëdhënësi i Partisë Demokratike të Kosovës (PDK), Avni Bytyçi ka kërkuar urgjentisht të hetohet rasti i kërcënimit ndaj
Grabitet dyqani i luleve në Fier, tre persona marrin paratë me kërcënim Një dyqan lulësh është grabitur në qytetein e Fierit. Ngjarja ka ndodhur pak minuta në lagjen “Kastriot” pranë gjimna
Strategjia e daljes dhe kërcënimi që i vjen Shqipërisë nga rikthimi në normalitet Pandemia e COVID-19 e ka vënë gjithë botën në provë, duke imponuar një distancim social, që ka bërë të rivlerësojmë zako
Lidhën dhe kërcënuan me armë familjarët, policia zbardh detaje nga grabitja në Tiranë Tre persona ende të pa identifikuar kanë grabitur një familje në orët e vona të natës së kaluar, në fshatin Qinam të Tir
Vazhdon të luhet futboll pavarësisht kërcënimit nga koronavirusi Ligat e futbollit në të gjithë botën janë pezulluar për të ndihmuar në parandalimin e përhapjes së Covid-19. Aktualis
Ukraina nën kërcënimin e zjarrit, 400 zjarrfikës luftojnë me flakët përreth ish-centralit të Çernobilit Ukraina është në karantinë nga rreziku i koronavirusit, por tani duhet të mbrohet edhe nga një fatkeqësi tjetër, që vjen
Bota nën kërcënimin e koronavirusit, shifra të frikshme nga bilanci global 108,837 persona në të gjithë botën kanë humbur jetën si pasojë e koronavirusit, teksa numri i të infektuarve kalon 1.7 m
Shkon në katër numri i viktimave, edhe Turqia nën kërcënimin e koronavirusit Ministri i Shëndetësisë i Turqisë, Fahrettin Koca, njoftoi se është shënuar vdekja e katërt nga koronavirusi. Në një pos
Bota nën kërcënimin e COVID 19, KE e pranon: E nënvlerësuam situatën Udhëheqësit politikë “e nënvlerësuan” shkallën e rrezikut që paraqet koronavirusi, tha presidentja e Komisionit Evropian
"O hyni në fabrikë, o merrni librezat dhe ikni": Vijon kërcënimi ndaj punonjësve të fasonerisë (VIDEO) Rreth 2500 punëtorë kanë dalë sërish në protestë mëngjesin e sotëm pranë ambjenteve të fasonërisë ku punojnë, për shkak
Kërcënimi me jetë i administratorit të Vllaznisë, shkon në vendngjarje Voltana Ademi Një sasi tritoli është vendosur në automjetin e administratorit të Vllaznisë, Suad Lici në Shkodër.. Fatmirësisht lën