999 rezultate për

kercenime

Kërcënoi me jetë Joe Biden, arrestohet një person Një rezident i shtetit Meriland është arrestuar nën akuzat se ka bërë kërcënime ndaj kandidatit demokrat për president,
Dita e dronit, Ballist Morina: "Autochthonous" më ndryshoi jetën Tension. Emocione. Frikë. Shqipëria po luante në mes të Beogradit përballë 25. 200 serbëve. Për fat, lojë dhe raste të r
Plas keq Sampdoria, kërcënime dhe plumba për Masimo Ferreron Situatë absurde te klubi i Sampdorias, me tifozët që kanë kaluar çdo limit në betejën e tyre kundër presidentit Masimo F
Pas kërcënimeve ndaj Greqisë, Turqia nis tërheqjen e anijeve luftarake nga Egjeu? Duket se Turqia ka vendosur të ndryshojë pozicionin e saj në Egje, përkundër retorikës së Rexhep Tajip Erdogan. Nga m
Kërcënime dhe para për të votuar, Prokuroria tregon problemet në zgjedhje Prokuroria Themelore Publike (PTHP) ka njoftuar se qytetarët kanë raportuar një sërë parregullsish gjatë procesit zgjedh
Bota e "Tik Tok" në zi, 16 vjeçarja i jep fund jetës pas kërcënimeve (VIDEO) "Ylli i Tik Tok" ka vendosur t'i japë fund jetës në moshën 16 vjeçare pasi mori kërcènime. Siya Kakkar nga Neë Dehli
Pjesë e bandës së Shullazit, kush është "i forti" që zhvati biznesmenin me kërcënime Endrit Qyqja të cilit OFL i ka dërguar formularin e vetëdeklarimit të pasurisë ditën e sotme është një emër i njohur për
Rama takon opozitën parlamentare pas "kërcënimeve" se nuk do t'a votojnë Reformën Zgjedhore "Pastaj nëse ka hapësira të tjera për t’i respektuar edhe opozitarët në parlament që në këtë rast nuk votojnë një ligj q
Pas kërcënimeve, Meghan dhe Harry do paguajnë shumën marramendëse për sigurinë e tyre Nëse Meghan Markle dhe princ Harry po investojnë në diçka tani, ajo është siguria e tyre. Pas problemeve të shumta me po
Zbardhen kërcënimet e bandës së Avdylajve ndaj policëve: Mbaje mend, do t’iu heqim qafe! Zbardhet dosja e bandës së Avdylajve dhe fotot e tyre te burgu “313”, kur përplasen me policinë. Në dosjen e siguruar
Brataj flet për kërcënimet që mori gjatë pandemisë: Më thuaj kush je, do të vras! Kreu i Urgjencës Kombëtare, Skënder Brataj i ftuar në Open në Top Channel foli për situatën e Covid-19 në vendin tonë po
Haziri reagon pas kërcënimeve ndaj Fidan Jupollit: Distancohem plotesisht Kreu i Komunës së Gjilanit dhe nënkryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Lutfi Haziri, ka reaguar pas kërcënimeve që
Jonida Maliqi i përgjigjet kërcënimeve të ish shoqes: Kam prova, kam foto (VIDEO) Marrëdhënia mes Jonidës dhe ish-mikeshës së saj, Albës nuk ka qenë aspak e mirë, por tani situata ka përshkallëzuar. Pas
Zaev me mesazh për partitë e tjera: Nuk do të lejojmë kërcënime dhe shantazhe Kreu i LSDM-së, Zoran Zaev ka dhënë një mesazh për partitë shqiptare. Ai ka folur pas nënshkrimit të koalicionit para
Lampardin nuk e tremb Lewandowski: Bayerni ka të tjera kërcënime Trajneri i Chelsea, Frank Lampard, ka folur para ndeshjes së Champions përballë Bayern Munchen duke u shprehur se nuk ës
Eksplozivi për Licin, Muça: Ky është rast ekstrem po kërcënime ka çdo javë Ish-trajneri e drejtuesi i Tiranës, Shkëlqim Muça, ka folur rreth rastit të eksplozivit të vendosur në makinën e admini
Audiot me të shara banale e kërcënime vetëvrasjeje, reagon Morena Taraku (FOTO&VIDEO) Pak ditë më parë në media u publikua audio e bisedës së një vajze, e cila kërcënonte partnerin se do të vriste veten.
Pas kërcënimeve dhe fotove të fëmijërisë, i ati i publikon Meghanit fotot "hot" (FOTO LAJM) Thomas Markle nuk ndalet në publikimin e fotove të vajzës së tij, Meghan. Së fundmi 74-vjeçari ka bërë publike disa imaz
Arrestohet një i dyshuar për kërcënimin e prokurores Hajdari Njëri nga personat e dyshuar për kërcënimin e prokurores speciale, Drita Hajdari, është arrestuar nga Policia e Kosovës,
"Do përjetojnë një kundërgoditje të fuqishme", Izraeli nuk tundet nga kërcënimet e Iranit Pas vrasjes së Soleimanit, Irani e ka kërcënuar hapur me sulme Izraelin. Regjimi në Teheran mund të përdorë disa opsione