999 rezultate për

kercenim

Halloween në kohë pandemie, si do organizohet festa nën kërcënimin e Covid-19 (FOTO LAJM) Qendra për Kontrollin dhe Parandalimin e Sëmundjeve ofroi udhëzime të përgjithshme për festimin e Halloween-it nën kërcë
Kërcënoi me jetë Joe Biden, arrestohet një person Një rezident i shtetit Meriland është arrestuar nën akuzat se ka bërë kërcënime ndaj kandidatit demokrat për president,
Dita e dronit, Ballist Morina: "Autochthonous" më ndryshoi jetën Tension. Emocione. Frikë. Shqipëria po luante në mes të Beogradit përballë 25. 200 serbëve. Për fat, lojë dhe raste të r
Plas keq Sampdoria, kërcënime dhe plumba për Masimo Ferreron Situatë absurde te klubi i Sampdorias, me tifozët që kanë kaluar çdo limit në betejën e tyre kundër presidentit Masimo F
Halloween në kohë pandemie, si do organizohet festa nën kërcënimin e Covid-19 (FOTO LAJM) Të martën, Qëndra për Kontrollin dhe Parandalimin e Sëmundjeve ofroi udhëzime të përgjithshme për festimin e Halloween-i
I grabitën nën kërcënimin e sëpatës, të moshuarit: Do i blinim dru për dimër Mbrëmja e kaluar në Fier ka qenë një tmerr i vërtetë për dy të moshuar të cilët u grabitën me dhunë nën kërcënimin e sëp
Pas kërcënimeve ndaj Greqisë, Turqia nis tërheqjen e anijeve luftarake nga Egjeu? Duket se Turqia ka vendosur të ndryshojë pozicionin e saj në Egje, përkundër retorikës së Rexhep Tajip Erdogan. Nga m
Kërcënime dhe para për të votuar, Prokuroria tregon problemet në zgjedhje Prokuroria Themelore Publike (PTHP) ka njoftuar se qytetarët kanë raportuar një sërë parregullsish gjatë procesit zgjedh
Përplasja me deputetin e LDK-së, Vjosa Osmani e padit për kërcënim Kryetarja e Kuvendit të Kosovës, Vjosa Osmani ka shkruar në Facebook se ka hapur rast ndaj deputetit të LDK-së në polici
E thotë drejtori i FBI-së: Ky është shteti që përbën kërcënimin më të madh për SHBA-në Drejtori i FBI-së, Christopher Wray, tha se aktet e spiunazhit dhe vjedhjes nga Qeveria e Kinës paraqesin “kërcënimin më
Momenti i frikshëm, gazetarja grabitet LIVE me thikë nga i pastrehu (VIDEO) Një moment shumë i sikletshëm dhe i frikshëm në një njëjtën kohë ka ndodhur me një gazetare të CNN. Bëhet fjalë për n
Bota e "Tik Tok" në zi, 16 vjeçarja i jep fund jetës pas kërcënimeve (VIDEO) "Ylli i Tik Tok" ka vendosur t'i japë fund jetës në moshën 16 vjeçare pasi mori kërcènime. Siya Kakkar nga Neë Dehli
Pjesë e bandës së Shullazit, kush është "i forti" që zhvati biznesmenin me kërcënime Endrit Qyqja të cilit OFL i ka dërguar formularin e vetëdeklarimit të pasurisë ditën e sotme është një emër i njohur për
Rama takon opozitën parlamentare pas "kërcënimeve" se nuk do t'a votojnë Reformën Zgjedhore "Pastaj nëse ka hapësira të tjera për t’i respektuar edhe opozitarët në parlament që në këtë rast nuk votojnë një ligj q
Pas kërcënimeve, Meghan dhe Harry do paguajnë shumën marramendëse për sigurinë e tyre Nëse Meghan Markle dhe princ Harry po investojnë në diçka tani, ajo është siguria e tyre. Pas problemeve të shumta me po
Zbardhen kërcënimet e bandës së Avdylajve ndaj policëve: Mbaje mend, do t’iu heqim qafe! Zbardhet dosja e bandës së Avdylajve dhe fotot e tyre te burgu “313”, kur përplasen me policinë. Në dosjen e siguruar
Brataj flet për kërcënimet që mori gjatë pandemisë: Më thuaj kush je, do të vras! Kreu i Urgjencës Kombëtare, Skënder Brataj i ftuar në Open në Top Channel foli për situatën e Covid-19 në vendin tonë po
PDK: Të hetohet urgjentisht nëse kërcënimi ndaj Kurtit është i vërtetë apo sajesë e tij Zëdhënësi i Partisë Demokratike të Kosovës (PDK), Avni Bytyçi ka kërkuar urgjentisht të hetohet rasti i kërcënimit ndaj
Grabitet dyqani i luleve në Fier, tre persona marrin paratë me kërcënim Një dyqan lulësh është grabitur në qytetein e Fierit. Ngjarja ka ndodhur pak minuta në lagjen “Kastriot” pranë gjimna
Strategjia e daljes dhe kërcënimi që i vjen Shqipërisë nga rikthimi në normalitet Pandemia e COVID-19 e ka vënë gjithë botën në provë, duke imponuar një distancim social, që ka bërë të rivlerësojmë zako