999 rezultate për

kerceje

Rita Ora kërcen në mes të aeroportit me çifteli (VIDEO) Koncerti i yllit me famë botërore ishte organizuar nën patronatin e Bashkisë së Tranës. Në ikjen e saj Erion Veliaj
Shkencëtarët trajnojnë merimangën të 'kërcejë' në laborator Një merimangë është trajnuar që të kërcejë në momentin që i kërkohet nga shkencëtarët. Regius Phidipus është merimang
Prekëse, vëllai i paralizuar ngrihet të kërcejë në dasmën e motrës (VIDEO) Një video prekëse është publikuar në internet, që shfaq një burrë të ri duke vallëzuar me motrën e tij në dasmën e saj,
Alketa detyron Valbonën të kërcejë në skenë Gjatë mbrëmjes së të hënës në spektaklin “Dance with Me” bukuroshja Valbona Selimllari ka kërcyer vallen e Tropojës me f
Zaimina e mëson që në bark bebin e saj të kërcejë (VIDEO) jo ka zgjedhur ta mbajë sa më larg mediave periudhën e shtatzënisë, por portalet kanë shkruajtur pafund në momentin e pa
Nisi të kërcejë "Macarena” mes rrugës, arrestohet 14-vjeçari (VIDEO) Një djalë vetëm 14 vjeç nga Arabia Saudite është bërë hit në internet. Kjo për shkak se ai është arrestuar ndërkohë
Balerina 9-vjeçare mëson qenin të kërcejë (FOTO LAJM) Mësimi i baletit nuk ka qenë i vështirë për këtë qen dhe mësuesja e tij është 9-vjeçarja Maria Palkina. Skenat janë k
Basha ironizon Ramën dhe Metën: Njëri i bie daulles, tjetrit i ka mbetur të kërcejë Kryetari i Partisë Demokratike, Lulëzim Basha ka ironizuar Ramën e Metën nga një takim i fushatës zgjedhore nga Kukësi.
"Shqiptarët po e detyrojnë Gruevskin të kërcejë Shotën" (FOTO LAJM) Mediet maqedonase e kanë paraqitur sot ish-kryeministrin Nikolla Gruevski, njëherësh edhe lidër i VMRO-së, të veshur me
Bleona kërcen me Arian Çanin. Ja videoja... (VIDEO) Nuk ndodh kurrë që Arian Çani të kërcejë, por Bleona Qereti e ka bindur të ngrihet dhe të kërcejë me të në skenën e "You
"Llafet e Dynjasë" zbulon të vërtetën / Edhe Erion Veliaj di të kërcejë tangon (VIDEO) Pas tangos së kërcyer nga presidenti amerikan, Barack Obama dhe jehonës që pati ky veprim i tij në të gjithë botën, buri
E çuditshme, balerina kërcen me 12 mijë bletë në trup (FOTO LAJM) Balerina amerikane vallëzon me 12 mijë bletë të ngjitura në trupin e saj. Balerina nga Portland i Shteteve të Bashkuara
Ronaldo tenton të kërcejë 113 cm, por... (VIDEO) Ish ylli i NBrazilit dhe futbollit botëror, Luiz Nazario da Lima Ronaldo, ka publikuar një video në profilin e tij Insta
Gëzim i dyfishtë, i paralizuari 'kërcen' në ditën e dasmës (FOTO LAJM) Një aksident i tmerrshëm atij i vodhi ëndrrat, por në ditën e dasmës ai mundi të kërcejë. Një i ri, i cili dy vite më pa
Fëmija 14 muajsh, mjeshtër baleti (VIDEO-FOTO) Mamaja e kishte marrë vogëlushin gjatë provave të saj për një shfaqje baleti, por duket se fëmija 14 muajsh që shihni në
Studimi: CR7 mund të kërcejë deri në 2,63 m (VIDEO) Goli i mrekullueshëm i Cristiano Ronaldos në barazimin e djeshëm në "Santiago Bernabeu" kundër Manchester United ka futu