999 rezultate për

keqja

Basha thirrje nga Facebook: Ejani ta çlirojmë vendin nga e keqja Rama Kur kanë mbetur rreth dy orë e gjysmë nga nisja e protestës së opozitës, lideri demokrat Lulzim Basha ka bërë një thirrj
E keqja është ende ndezur! Basha reagon për revoltën e Qafë Barit Kryedemokrati Lulzim Basha ka reaguar sot me rastin e 35 vjetorit të revoltës së Qafë Barit, e cila tronditi diktaturën
Spitali Amerikan – Progres e Vizion. E keqja në Shqipëri, shantazhet! Spitali Amerikan është një realitet i mjekësisë në Shqipëri dhe në harkun e më shumë se një dekade ka bërë një progres t
Alternativë politike apo "e keqja me e vogël" Vendi ka kaluar prej pak kohësh në përshtjellime politike të tensionuara, ku opozita pas lënies së mandateve po ndërmerr
Vajza p*rdhunohet nga babai monstër, por më e keqja vjen më pas Një vajzë ka guxuar dhe ka treguar historinë e saj të tmerrshme gjatë fëmijërisë. Ajo tregoi se ishte vetëm 6 vjec ku
Humbi peshë në mënyrë drastike, por e keqja erdhi më pas Ndryshimet drastike në peshë janë bërë shpesh frymëzim në rrjet. Rachael Heffner nga Indianapolis, SHBA, peshonte 130
Mos i lini pas dore, e keqja që paralajmërojnë këto katër shenja Femrat janë gjithmonë më të prekura nga kanceri dhe ndoshta edhe më të ndjeshme. Ndërsa për kancerin në gji flitet
Babai e përdhunoi që në moshën 6 vjeçare, por më pas ndodhi e keqja Një vajzë ka guxuar dhe ka treguar historinë e saj të tmerrshme gjatë fëmijërisë. Ajo tregoi se ishte vetëm 6 vjec ku
Gënjente se ishte me kancer, por më pas i ndodhi e keqja e madhe Hanna Dickenson, 24 vjeçare pranoi një shumë prej 42,000 dollarë pasi u tha prindërve se kishte nevojë për trajtim mjekë
Ndalet përkohësisht rënia e euros, më e keqja pritet në ditët në vijim Mëngjesin e së mërkurës, në tregun e këmbimit valutor është regjistruar një rritje e lehtë me 0.1 lekë për njësi e valut
Euro po rritet, por e keqja pritet të ndodhë në ditët në vijim (FOTO LAJM) Monedha e përbashkët e ka nisur këtë javë me rritje në tregun e brendshëm të këmbimeve valutore. Sipas kursit zyrtar
"Humbja me Romën më e keqja në karrierën time" Mesfushori i Barcelonës, Sergio Busquets, e cilëoson humbjen me Romën si më të keqen në karrierën e tij. Ata u mposht
Nuk ka fund e keqja për Adriatik Llallën, vendimi i sotëm i mbyll dyert Ish-Kryeprokurori Adriatik Llalla nuk do të mund të marrë asnjë post në sistemin shqiptar të drejtësisë gjatë 15 viteve
Pushojnë reshjet e borës por nesër vjen më e keqja Në Kosovë po mbanë një mot shumë i ftohët dhe me reshje bore. Temperaturat po vazhdojnë të sillen rreth 0 e deri në minu
Reagon deputeti i PS-së për zgjedhjet në FSHF: E keqja duhet të shkojë deri ne fund Kritik i vazhdueshëm ndaj Armand Dukës, deputeti i Partisë Socialiste, Erion Braçe ka reaguar edhe pas rizgjedhjes së pr
Pritet më e keqja! Pas derdhjes së lumejve, evakuohen me urgjencë dhjetëra familje Fshatrat e Vlorës dhe të Fierit janë përballur sërish të parët me “zemërimin” e Vjosës. Është dashur angazhimi i 150
Basha kërcënon Ramën: T'a largojmë me luftë të keqen e Shqipërisë Fjalën në protestën e cila po mbahet përballë kryeministrisë e ka marrë lideri i PD-së Lulzim Basha. Që në nisje të
Analistët serbë: Serbia i ka konsumuar zgjidhjet e mira për Kosovën, i ka mbetur më e keqja Serbisë nuk do t’i lejohet anëtarësimi në Bashkimin Evropian, pa një zgjidhje të qartë të çështjes së kufijve. Kështu ka
Milan nga e keqja kthen sytë tek lojtari i Hoffenheimit Sipas “Corriere dello Sport”, me udhëtimin në Gjermani, drejtori Sportiv i kuqezinjve, Massimiliano Mirabelli ka gjetur
Parandalohet më e keqja, kapet vlonjati me dy mina me sahat Policia ka vënë në pranga një shtetas në Vlorë të cilit në makinën e tij i janë gjetur dy mina me sahat. Policia arre