999 rezultate për

keqinterpretuar

Haliti: Disa media e kanë keqinterpretuar deklaratën time për Berishën Nënkryetari i Kuvendit të Kosovës, Xhavit Haliti, i cili ishte pjesëmarrës në Asamblenë Parlamentare të Këshillit të Eur
Testimi ekstern, Mirushe Ameti: Pyetjet janë keqinterpretuar Sipas drejtoreshës së Qendrës shtetërore për provime, Mirushe Ahmeti, pyetjet me përmbajtje raciste të testimit ekstern
Volers: Deklarata e Bejlit është keqinterpretuar Ambasadori i SHBA-ve në Shkup, Pol Volers ka sqaruar se deklarata e pasardhësit të tij, Xhes Bejli është keqinterpretuar
Balo i kërkon falje arbitrit, por "kujdes" Flamengon Goli në takimin kundër Fiorentinës i ka rritur humorin sulmuesit të Milanit, Mario Balotelli. Ky i fundit është shfaqur
Feith i keqinterpretuar nga mediat Piter Feith, shefi i Zyrës Civile Ndërkombëtare (ICO), ka reaguar sot nga ndaj Këshillit për Mbrojtjen e të Drejtave dhe
Rexhepi: Deklarata ime eshte keqinterpretuar Ministri i brendshëm i Kosovës, Bajram Rexhepi, ka kritikuar subjektet politike në Maqedoni, se kanë
Thaci: Eshte keqinterpretuar deklarata e EULEX-it Kryeministri i Kosovës, Hashim Thaçi, ka thënë se është keqinterpretuar deklarata e zyrt
Thaci: Krasniqi eshte keqinterpretuar Kreu i qeverisë i lexon ndryshe deklaratat e kreut të parlamentit. Hashim Thaçi ka thënë se J