999 rezultate për

keqija

Reja: Nuk do shohim më performanca të këqija Tekniku Edi Reja pas ndeshjes në një prononcim për Supersport u shpreh se Gjasula është një digë në mesfushë, ndërsa sht
Horoskopi 10 shtator 2019, shenjat me lajme të këqija Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lind
Cilat janë ushimet e mira dhe cilat të këqija për mëngjes Cilat ushqime të vijnë ndër mend kur mendon për mëngjesin? Zakonisht, një filxhan kos, një filxhan kafe dhe lëng i fresk
Dita ime më e keqe e jetës time, po për ty (FOTO LAJM) Ankoheni se dita juaj ka nisur keq dhe ky është një sinjal që e gjithë dita do të ju ecë ters? Në fakt është e lehtë që
Lajme të këqija për pushuesit, kur pritet të pushojnë reshjet Në dy ditët e fundit vendi ynë është përfshirë nga stuhi shiu dhe ere, të cilat kanë shkaktuar mjaft dëme, kryesisht në
Vazhdojnë lajmet e këqija për Anglinë, një tjetër yll lëndohet Marcus Rashford është tërhequr nga përfaqësuesja angleze dhe nuk do të luajë në dy ndeshjet e para të kualifikueseve të
Zgjoheni të lodhur? Sjell lajme të këqija Ekspertët paralajmërojnë se nëse zgjoheni të lodhur në mëngjes, kjo mund të jetë një shenjë e hershme e sëmundjes së dem
Sherr dhe keqkuptime, 8 kombinimet më të këqija të horoskopit Dashi dhe Gaforrja Të lindurit nën shenjën e Dashit janë të paqëndrueshëm dhe energjikë, ndaj Dashi nuk përshatet mir
Anët e këqija të penelit që nuk i thotë askush Peneli momentalisht është trendi i momentit por vajzat rralle kujtohen se në fakt duke e vendosur përditë prishin formë
Lajme te këqija për Barcelonën, ky futbollist do të mungojë 6 javë Cillessen do të mungojë të paktën gjashtë javë, pas problemeve me pulpën e këmbës. Përmes një njoftimi në sajtin zyrt
Tottenham merr lajme të këqija, Kane mungon 2 muaj Harry Kane do të mungojë të paktën dy muaj pasi ka dëmtuar ligamentet në kyçin e këmbës së majtë, në humbjen e Tottenham
Enca ka një mesazh për fansat Enca Haxhia ka thënë se e sheh veten si krijesën më të bukur në botë edhe në ditët e saj më të këqija. Këngëtarja Enc
STATISTIKAT/ Kompanitë ajrore më të këqija të 2018 në Shqipëri (FOTO LAJM) Fly Ernest dhe Blue Panorama janë dy kompanitë ajrore që ia kanë nxirë me kuptimin e plotë të fjalës, jetën pasagjerëve
Cilat janë kompanitë ajrore më të mira dhe më të këqija për 2018 (FOTO LAJM) Miliona udhëtarë të avionëve kanë radhitur kompanitë ajrore më të mira dhe më të këqija të vitit 2018 duke një ndarje me
Kosovë-Serbi, raporte më të këqija se pesë vite më parë Dialogu për normalizimin e marrëdhënieve ndërmjet Kosovës dhe Serbisë, i cili në vitin 2011 kishte nisur si dialog për r
Lajme të këqija vijnë nga Skocia: Grezda është fatkeqësi, vlen vetëm 20 paund Eros Grezda u transferua në merkaton e verës që lamë pas tek skuadra e Raners në Skoci. Por fatkeqsisht futbollisti
Moti sjell surpriza të këqija, çfarë pritet të ndodh nesër Sot pasdite priten reshje të dobëta në shumicën e qarqeve. Nesër priten reshje mesatare deri në lokalisht intensive
E tmerrshme, këtë vit vdiqën 4500 emigrantë për një jetë më të mirë Qindra mijëra njerëz u detyruan të largoheshin nga vendlindjet e tyre këtë vit për shkak të kushteve të këqija ekonomike
Vuçiç u jep tre lajme të këqija serbëve Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiç gjatë një konference i ka dhënë tre lajme të këqija për Serbinë. Vuçiçi ka thë
U organizua nga "Babagjyshi", merr fund greva në burgun e Burrelit Në burgun e Burreli 18 prej të dënuarëve nisën një grevë urie, ku kundërshtonin kushtet e këqija në ambientet ku vuanin