999 rezultate për

keqe

Prurje dhe shkarkime të mëdha, Bashkia Shkodër kërkon shpalljen e fatkeqësisë natyrore (VIDEO) Bashkia e Shkodrës kërkon shpalljen e gjendjes së fatkeqësisë natyrore në anën e Malit. Dajç dhe Shkodër. Përmes një
Përhapën COVID-19 për t'u vendosur çipa njerëzve? Bill Gates reagon për herë të parë Për herë të parë, Bill Gates u është përgjigjur akuzave të konspiracionit që qarkullojnë në lidhje me COVID-19. Ai ës
Nëse nuk i lani dhëmbët para gjumit, mësoni diçka të keqe që po ju ndodh Ka njerëz akoma që pretendojnë se duhet t’i lajnë dhëmbët një herë në ditë dhe shumë prej tyre kanë zgjedhur që kjo herë
Përkeqësohet ndjeshëm moti, bashkia thirrje qytetarëve të Vlorës Shqipëria pritet që të përfshihet sërish këtë javë nga një mot me stuhi dhe reshje të dendura shiu. Mbrëmjen e sotme
Grida Duma reagon për përgjimet: Kjo është qeveria më e keqe dhe më e korruptuar Përgjimet e antimafias italiane, janë komentuar edhe nga Partia Demokratike përmes ish deputetes Grida Duma. Kjo e fu
Përkeqësimi i ndjeshëm i motit, pezullohet lundrimi i mjeteve në Vlorë Është pezulluar lundrimi për mjetet e vogla dhe të peshkimit në portin e Vloës, për 48 orët e ardhshme. Shkak për pe
Covid-in e ka kaluar prej kohësh, Eni Koçi tregon pasojat të cilat i vuan ende prej tij (FOTO LAJM) Eni Koçi zbuloi para pak muajsh se e ka kishte kaluar Covid-19 pa shqetësime serioze. U bë shkak infektimi i partnerit t
Konkurrente të modeleve Hadid, motrat D’Amelio flasin për të keqen që u ka shkaktuar fama (FOTO LAJM) Dixie dhe Charli D’Amelio kanë folur së fundmi në një emision radiofonik për disa momente jo shumë të këndshëm që kanë h
Përkeqësimi i ndjeshëm i motit, pezullohet lundrimi i mjeteve të peshkimit në Vlorë Në bazë të parashikimit të kushteve hidrometeorologjike për 48 orët e ardhshme në portin e Vlorës dhe jashtë saj është p
Dëbimi i diplomatit, Rusia kërcënon Shqipërinë Ministria e Jashtme e Rusisë reagon pas dëbimit të diplomatit rus nga Shqipëria. “Ky është një provokim i qartë që sy
Përkeqësimi i motit, Drejtoria e Përgjithshme Detare apel për mjetet në porte Nga mesnata e ditës së sotme deri në mesnatën e datës 23 Janar, moti do të përkeqësohet. Si pasojë edhe bregdeti do të p
Si rrallë herë nata më e keqe për dy yjet e futbollit, Messi dhe Ronaldo drejt fundit të karrierës Messi dhe Ronaldo kanë dominuar futbollin botëror për më shumë se një dekadë, duke fituar trofe të shumtë individualë dh
Sa shpesh duhet të lani fëmijën tuaj sipas ekspertëve? Të gjithë kemi parasysh banjën e foshnjës si pjesë integrale të rutinës së tij të përditshme, sidomos natën. Sidoqoftë,
E shkuara skëterrë e Georginës: I ati trafikant droge, nëna i vdes në aksident (FOTO LAJM) Pa asnjë dyshim, sot Georgina Rodriguez është një nënë e përkushtuar dhe shumë e dashur. Por, para se të takohej me Cris
Koronavirusi "mori" të riun nga Durrësi: Visari festoi Vitin e Ri në shtëpi, gjendja u përkeqësua papritur Visar Bici, i lindur në Bulqizë dhe me banim në Durrës ishte viktima më e re e koronavirusit gjatë 24 orëve të fundit.
Kurti ndez motorët e fushatës: 14 shkurti, dita e gjykimit popullor për politikën e keqe Ish-kryeministri i Kosovës Albin Kurti, përmes një postimi në facebook, ka komentuar rënien e qeverisë Hoti, si dhe ka ‘
Flet Dasho: Kur mund të themi se Shqipëria e ka mundur të keqen Viti 2021 për shqiptarët nisi me një lajm të shumëpritur, atë të mbërritjes së vaksinave anti-covid në javën e tretë të
Rama pozitiv: Më të keqen e kemi hedhur pas krahëve Kryeministri Edi Rama e ka nisur ditën e dytë të këtij viti me një video të spitaleve në vend. Pamjet tregojnë spitale t
COVID-19 i merr jetën profesorit të njohur COVID-19 i ka marrë jetën profesorit Nehat Sokali, bashkëshortit të kryetares së PS-së në Kukës. Lajmin e ka bërë të
COVID-19/ Fauci paralajmëron: Situata mund të përkeqësohet pas ndërrimit të viteve! Epidemiologu amerikan, Anthony Fauci ka paralajmëruar se situata do të përkeqësohet, duke e çuar vendin në një “pikë kri