999 rezultate për

keqardhjen

Di Francesco shreh keqardhjen pas eleminimit: Krenar për lojtarët Roma e pafat është jasht Champions Leahue këtë sezon. Me dy penallti të mohuara, dhe dy gola që erdhën si pasojë e gabim
Delawie shpreh keqardhjen për policët e zhdukur Ambasadori amerikan, Greg Delawie, përmes një reagimi në Twitter ka shprehur keqardhjen e tij në lidhje me aksidentin dh
Lojtarët e Bayernit pas humbjes shprehin keqardhjen njëri pas tjetrit: Na mundi Reali më i dobët Bayer është mposhtur për të tretën herë radhazi nga Reali në Alianz Arena. Shumë lojtarë të Bayern Munich kanë dhënë men
Ish- futbollisti gjerman i Realit shpreh keqardhjen: Ndeshja me Bayernin duhet të ishte finalja Ish lojtari gjerman që luajti me madrilenët në vitet 1977-1985, Uli Stielike në një intervistë për mediat në Kinë ka fol
Moderatorja shqiptare rrëfen keqardhjen më të madhe për të birin Angazhimet e shumta në punë shpeshherë na bëjnë që të lëmë pas dore gjërat apo personat tanë më të çmuar. Të përfshirë n
Trajneri i mrekullive shpreh keqardhjen që kampionati po ndalet Para një javë 5-0 kundër Parizanit dhe sot 1-2 kundër Kukësit. Epo Luftëtari e mbyllme kaq për këtë vit,njëmbyllje më e
Balotelli i shpreh keqardhjen Ibraimoviçit dhe i jep parashikimin e keq Edhe pse nuk është ftuar nga Kombëtarja, Mario Balotelli ka thënë se ka respekt të madh për sulmuesit e Kombëtares itali
Guardiola shpreh keqardhjen për mbrojtësin e dëmtuar ndaj Realit Nënshkrimi i ri i Benjamin Mendy do të humbasë fillimin e sezonit të Premier League të Manchester Citytn nga një dëmtim
VIDEOSKANDALI/ Reagon imami Ahmed Kalaja: Ishte në rafshin e humorit, u keqkuptua Regjistrimi i një videoskandali nga hoxhë Ahmed Kalaja me dy futbollistët e Kombëtares, Andi Lila dhe Armando Sadiku ku
Malazezët djegin në Podgoricë flamujt e Shqipërisë dhe Kosovës Persona të pa identifikuar kanë djegur gjatë natës së shkuar flamurin e Shqipërisë dhe të Kosovës në kryeqytetin malazez
BE dhe SHBA humbasin durimin: Liderët të miratojnë sot paketën zgjedhore Përfaqësuesit diplomatikë të BE-së dhe SHBA-ve, përmes një komunikate me shkrim, shprehin keqardhjen për dështimin e bis
Bajram Limani: Më vjen keq për vrasjen e Komandant Shqiponjës por ishim në vetmbrojtje Mosmarrëveshjet brenda BDI-së kanë sjellë një vrasje në Kumanovë. Bajram Limani, i dyshuari për vrasjen e Komandant S
Në Tiranë s’ka më hapësira për varrime Ndërmarrja e Shërbimit Funeral ka njoftuar sot se nuk ka më asnjë hapësirë për të kryer varrime. Sipas njoftimit të Bash
"Varrezat", Bashkia: Justifikimi i Tahirit, i turpshëm Pas ministrit Tahiri, i menjëhershëm ka qenë reagimi i Bashkisë së Tiranës. Me anë të një deklarate për shtyp, Bashkia e
Sportistë dhe jo vetëm, të gjithë me Titon (FOTO LAJM) Update - Menjëherë sapo u mësua lajmi i largimit të Tito Vilanovas nga drejtimi i Barcelonës për shkak të gjëndjes së ti
Protestuesit: Lushtaku i pafajshëm (FOTO-LAJM) Edhe ditën e sotme punëtorët e Administratës komunale të Skënderajt kanë mbajtur një protestë për gati 30 minuta para ob
Reagon RDK: BDI po shijon pushtetin Rilindja Demokratike Kombëtare (RDK) përmes një komunikate ka shprehur keqardhjen për nivelin e ulët të komunikimit publ
Genta e Graciano ndajnë keqardhjen që duhet të luftojnë kundër njëri-tjetrit Graciano dhe Genta ndodhen në dhomën e ndenjes dhe fillojnë të flasin me njeri-tjetrin për nominimin e kësaj jave. Ata t
Shkencëtarët u mësojnë kompjuterave "keqardhjen" “Tel Aviv University” në Izrael tha se ata janë duke punuar për t'u mësuar kompjuterave "keqardhjen" në mënyrë që të rr
Zyra greke shpreh keqardhjen per incidentin në Merdar Zyra Ndërlidhëse e Greqisë në Prishtinë ka shprehur keqardhjen lidhur me incidentin në Mer