Aksident i rëndë në Lushnje, humb jetën këmbësori
999 rezultate për

keqardhje

Ish- futbollisti gjerman i Realit shpreh keqardhjen: Ndeshja me Bayernin duhet të ishte finalja Ish lojtari gjerman që luajti me madrilenët në vitet 1977-1985, Uli Stielike në një intervistë për mediat në Kinë ka fol
Moderatorja shqiptare rrëfen keqardhjen më të madhe për të birin Angazhimet e shumta në punë shpeshherë na bëjnë që të lëmë pas dore gjërat apo personat tanë më të çmuar. Të përfshirë n
Benatia shpreh keqardhje: Ndihemi si të përdhunuar Mehdi Benatia ishte njëriu që krijoi polemikat kundër Realit teksa në minutën e 93-të të takimit, teksa në duelin kudnër
Pedro ndjen keqardhje për largimin e tij nga Barcelona Pedro thotë se i vjen keq që u largua nga Barcelona në verën e vitit 2015. Ish-lojtari i Blaugranasve u kthye në "Camp N
Totti ndjen keqardhje për përballjen e Romës me Barcelonën Legjenda e Romës, Francesco Totti që tani ka rolin e drejtorit në klub ka folur për shortin e çerekfinaleve të Champions
Presidenti i klubit turk: Cengiz Under mund të shitet 100 milionë euro Drejtori sportiv i Romës, Monchi, në merkaton e verës vendosi të shpenzonte plot 15 milionë euro për të blerë talentin t
Haradinajt bën të mirin në Kuvend, shpreh keqardhje për gjyqtarët dhe prokurorët Po vazhdon internepanca në Kuvendin e Kosovës në lidhje me vendimin e qeverisë pvr rritjen e pagave. I ftuar në inter
Presidenti austriak uron Kosovën, shpreh keqardhje për mospjesmarrjen Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi, në prag të dhjetëvjetorin të shpalljes së pavarësisë së Kosovës, ka ma
Monchi shpreh keqardhje për largimin e Salah dhe madje me atë çmim Drejtori sportiv i Romës, Monchi është rikthyer të flasë për të larguarin Salah duke u pyetur sa ndjen keqardhje që e le
Shefi ekzekutiv i Borussias shpreh keqardhje për largimin e Aubameyangut Shefi ekzekutiv i Borussias së Dortmundit, Hans Joachim Watzke në një intervistë për mediat gjermane ka folur për transf
Dalipi shpreh keqardhje për mungesën e Starovës dhe respekt për Kamzën Në mungesë të Sulejman Starovës, që është pezulluar nga Komisioni i Disiplinës me 8 ndeshje, vendin e tij në konferencën
Alain Delon: Do të largohem nga kjo botë pa asnjë keqardhje Një prej aktorëve më të njohur francezë, Alain Delon deklaroi se do të largohej nga kjo botë pa asnjë keqardhje, në një
Trajneri i mrekullive shpreh keqardhjen që kampionati po ndalet Para një javë 5-0 kundër Parizanit dhe sot 1-2 kundër Kukësit. Epo Luftëtari e mbyllme kaq për këtë vit,njëmbyllje më e
Dedja i lumtur për qendrimin e skuadrës por ndjen keqardhje për situatën Javën e kaluar Lushnja bëri surprizën në ‘Zeqir Ymeri’, duke mposhtur Kukësin 1-3, por nuk arriti të bëjë të njëjtën gjë
Presidenti i UEFA-s ndjen keqardhje për eliminimin e Italisë dhe gjendjen e Milanit Presidenti i UEFA-s, Alexsander Ceferin, në një intervistë të gjatë dhënë për italianen “Repubblica”, foli për mospjesëm
Rakitiç ndjen keqardhje për Buffonin, gardiani ia kthen në mënyrën më të bukur Ivan Rakitic, me në konferencën për shtyp para ndeshjes me Juventusit, tha se do t’ia lironte vendin e tij portierit ita
Balotelli i shpreh keqardhjen Ibraimoviçit dhe i jep parashikimin e keq Edhe pse nuk është ftuar nga Kombëtarja, Mario Balotelli ka thënë se ka respekt të madh për sulmuesit e Kombëtares itali
Franca reagon për largimin e SHBA-ve nga UNESCO Franca, që mban në Paris selinë e UNESCO-s dhe që synon kryesinë e organizatës, shprehu keqardhje për largimin amerikan
Tahiri i përgjigjet Bashës dhe akuzon rëndë Prokurorinë Ish-ministri i Brendshëm Saimir Tahiri me anë të një statusi në Facebook ka reaguar pas akuzave të kryedemokratit Lulzim
Ramadani: Keqardhje për Partizanin, ëndërroj Kombëtaren e parë Shqipëria U-21 po vijon përgatitjet për ndeshjen e radhës eliminatore në grup, kundër Islandës, më 10 tetor, në “Elbasan