999 rezultate për

kepucet

Stop vuajtjeve, shpiken takat që vihen dhe hiqen (FOTO LAJM) Femrat janë të dhëna pas këpucëve me taka. Ndonëse në modë janë edhe këpucët balerina, mania e femrave është që këpucët
Jonida Maliqi: Dua një tjetër fëmijë Këngëtarja e mirënjohur Jonida Maliqi, e pranishme në një emision televiziv, ka rrëfyer se është e gatshme që të sjellë
Këpucët e Podolskit shkruajnë: "Mos u dorëzo Michael" (FOTO) Arsenalin ka fituar trofeun e "FA Cup" të shtunën përballë Hullit një trofë që mungonte prej 9 vitesh. Përveç kësaj n
E majta blu, e djathta rozë: Këpucët speciale të PUMA-s (FOTO-VIDEO) Yjet e Arsenal Mikel Arteta, Santi Cazorla, Bacary Sagna, Tomas Rosicky, Mathieu Flamini dhe Olivier Giroud do të veshin
Drejtoi iu djeg këpucët nxënësve në Ferizaj Drejtoi i shkollës "4 prilli" në fshatin Zllatar të komunës së Ferizajt ka ndëshkaur ashpër nxënësit. Ai kërkoi nga n
Çmendet Aurela Gaçe për këpucët: Do më arrestojnë për armëmbajtje pa leje Aurela Gaçe do të mbetet gjithmonë ekstravagante në stilin e saj dhe këtë gjë e demostron me anë të fotove të ndryshme n
Rudina dhe këpucët e kuqe të Fevziut (FOTO-LAJM) Blendi Fevziu njihet si një personazh i cili ka shije të veçanta në veshje. Gjatë Takimit të Pasdites, ne TV Klan, drejt
Këpucët që ju tregojnë rrugën (FOTO-LAJM) Një këpucë e cila është në gjendje të lidhet me GPS e smartphone dhe të tregojë rrugën, duke lexuar dridhjet në këmbë. Ë
Bogdani: Në qershor do lë futbollin aktiv, do bëhem trajner Erjon Bogdani ka folur për të tanishmen dhe atë që do të vijë në muajt në vazhdim, duke ditur që ka 7 muaj pa luajtur.
Iniesta, Luiz dhe Gotze reklamojnë këpucët revolucionare (VIDEO) Futbolli nuk do të jetë kurrë i njëjti. Ky është verdikti që sjell gjigandi i produkteve sportive "Nike" teksa kanë rekl
Këpucët tregojnë personalitetin e femrave Sipas një studimi të Universitetit të Kansasit, pjesëmarrësit në test ishin në gjendje që të përcaktonin saktë të dhënat
"Pitbulli" var këpucët në gozhdë (VIDEO) Futbollisti i njohur holandez, Edgar Davids është tërhuqeur nga futbolli, në moshën 40-vjeçare. Ish-futbollisti i Inter,
Kundërshtarët çmenden pas këpucëve të Ronaldinhos (FOTO-VIDEO) Një goditje dënimi mjehtërore e Ronaldinhos nuk i majftoi Atletico Mineiros të prekte finalen e Botërorit për Klube duke
Këpucët "vetë-festim" të Balotellit (FOTO LAJM) Për ndeshjen e djeshme Milan-Roma (2-2) sulmuesi kuqezi Mario Balotelli përdori një palë këpucë shumë të veçanta, të qua
Lady Gaga, kësaj rradhe bëhet jeshile (FOTO LAJM) Tanimë jemi mësuar të presim çudira nga Lady Gaga dhe çdokush do të zhgënjehej nëse ajo do të shfaqej normale. Ditën e d
Lionel Messi reklamon këpucët e reja (VIDEO) Lionel Messi është bërë protagonist i reklamave të gjigandsit gjerman ADIDAS, përsa u përket këpucëve sportive. Ylli arg
NIKE, nga Higuain te Tevez: Ja këpucët e dimrit (FOTO LAJM) Debuton në të gjitha fushat e futbollit Nike Football Collection Hi-Vis, që duke filluar që nga java e ardhshme do të je
Deco var këpucët në gozhdë Deco var këpucët në gozhdë. Lojtari i Fluminense, pak kohë më parë kishte deklaruar se mund të tërhiqej vitin e ardhshëm
Ide kreative për sistemimin e këpucëve (FOTO-LAJM) Këpucët janë kaq të rëndësishme për njeriun, pavarësisht moshës dhe gjinisë. Ka nga ata njerëz që janë të fiksuar pas at
Ja këpucët që do të veshin yjet e Premier League-s (FOTO LAJM) Kur jemi disa orë larg startit të Premier Leagues për sezonin 2013-2014 skuadrat janë gati në çdo aspekt, përveç merkato