999 rezultate për

kepucet

Ja cilin emër mban Shaqiri në këpucët sportive (FOTO LAJM) Xherdan Shaqiri duket se është mjaft i lidhur me familjen e tij. Mesfushori kosovar e ka treguar edhe një herë se sa
Ja se si të rrimë larg dhimbjes nga takat e larta Këpucët me takë janë dhe shkaku që ne shpesh ndiejmë dhimbje në këmbë për këtë është e rëndësishme që në një mënyrë apo
Ja këpucët-tatuazh të Suarez (FOTO LAJM) Luis Suarez po kthehet në formën e tij më të mirë duke u bërë një ndër lojtarët kyç te Barcelona. Ai pritet të jetë sëri
Trendi më i fundit i këpucëve të sheshta (FOTO LAJM) Këpucët e sheshta janë stili i duhur në përdishmërinë tuaj. Ato janë të rehatshme dhe të shëndetshme për këmbë tuaja. Du
Schweinsteiger qëndis flamurin serb në këpucë (FOTO) cët e reja të Bastian Schweinsteiger nuk do t'i pëlqejnë të gjithë tifozëve të tij, mbi të gjitha atyre shqiptarë por me
Shpikja i shqiptarit: Këpucë që lidhen vetë Duket sikur të jetë një shpikje e dalë nga imagjinata, por se është një realitet. Shkencëtarët gjermanë me në krye sh
Këpucët ideale për 2015-ën (FOTO LAJM) Trendi më i ri i këpucëve për 2015-ën duket se dominohet nga ngjyra e zezë. Këpucë të modeleve të ndryshme, me takë dhe
Këpucët ideale për Vitin e Ri (FOTO LAJM) Festat e fundvitit janë para, për të qenë të veçantë duhet të zgjidhni veshjen e duhur. Këpucët që mund të përdorni jan
Larg takave, në modë këpucët e sheshta (FOTO LAJM) Tashmë femrat do të ndihen edhe më shumë komode, pasi këpucët që do të mbajnë do të jetë si të balerinave. Këto këpucë,
Humbet këpucët, jep asist me çorape (VIDEO) Ros Clarke, futbollist i Linfield, humbet këpucët gjatë një përplasjeje me një kundërshtar, por pavarësisht kësaj vazhdo
"Mercurial Superfly", CR7 me këpucë të reja për "Klasiken" (FOTO-VIDEO) "Santiago Bernabeu" është gati për "Klasiken" mes Real Madrid dhe Barcelonës. Për një prej ndeshjeve më të ndjekura dhe
Wayne Rooney prezanton këpucët e reja (FOTO LAJM) Wayne Rooney prezanton këpucët e tij të reja. Ylli i Manchester United ëdhtë parë dje në stërvitje me produktin më të fu
Barça, ja këpucët e Messit për Champions-in (FOTO LAJM) Adidas ka prezantuar këpucët e reja të linjës adizero f50 Messi. Për të festuar rikthimin në Champions League gjigandi g
Bën për vete fansat, Miriami tregon raportin me takat e larta (FOTO LAJM) Këngëtarja Miriam Cani gjithmonë është vlerësuar nga fansat për thjeshtësinë e saj. Ajo ka ndarë me miqtë e saj në I
Revolucion ekstrem në këpucët e grave (FOTO LAJM) Është inaguruar në "Brooklyn Museum" në New York ekspozita ‘Killer Heels: The art of the high-Heeled Shoe’. E veçanta e
Takat e larta gjithmonë në modë, ja trendet e fundit (FOTO LAJM) Do të gënjenim vetveten nëse do të thonim se këpucët me taka janë po aq të rehatshme sa ato të sheshtat. E vetmja mënyrë
Super-spot për këpucët e reja të Neymar (VIDEO) Fushata e re publicitare e Nike Hypervenom, me Neymar si protagonist kryesor, është shndërruar në një virus për rrjetet
A do i vishnit këpucët e reja të CR7-ës? (FOTO LAJM) Cristiano Ronaldo është mësuar të shohë miliona tifozë në mbarë botën të veshin fanellën e tij të Real Madrid dhe kombët
Deco var këpucët në gozhdë (FOTO-LAJM) Mesfushori portugez, Deco var këpucët në gozhdë. Për nder të ish-lojtarit të Portugalisë është zhvilluar një ndeshje miq
Janë kush janë trendet më të fundit të këpucëve (FOTO LAJM) Këpucët me apo pa rripa, këpucët balerina, këpucët me takë të lartë, janë padiskutim në çdo garderobë të çdo femre. Stin