999 rezultate për

kepucet

Ja këpucët e reja të Cristiano Ronaldos (FOTO LAJM) Cristiano Ronaldo dhe Lionel Messi duket se kanë nisur një duel prej kohësh në lidhje me këpucët që veshin gjatë ndeshje
Tërhiqet legjenda Raul Gonzalez Tashmë është zyrtare. Raul Gonzales Blanco në muajin Nëntor do t’i japë fund pas 21 vitesh karrierës si futbollist. 38-v
Hyseni nuk e firmos kontratën për këpucët e Policisë Dyshime për tenderin e Policisë së Kosovës, i shtyrë nga ministriPunëve të Brendshme, Skënder Hyseni. Ai ka refuzuar të
Messi kundër Romës me këpucë që s'i keni parë kurrë (FOTO LAJM) Disa ditë para sfidës së Champions League mes Romës dhe Barcelonës Adidas ka zbuluar këpucët e reja që do të veshë ylli
"Mr. Mendjemadhit" ia zbathën këpucët në fushë (VIDEO) Cristiano Ronaldo gati nuk është vërejtur në fushë në ndeshjen përballë Shqipërisë. Rasti i vetëm me të cilën ai do t
Ronaldinho surprizon disa fëmijë në stërvitje (VIDEO) 10 vite më parë Ronaldiho bëri historinë në Youtube teksa bëri një reklamë për Nike e cila rezultoi shumë e suksesshme.
Lady Gaga nuk kursen për këpucët Lady Gaga njihet tashmë për zhveshjet e saj dhe për koleksionet e saj të pazakondta të veshjeve dhe këpucëve. Ajo nuk ku
Këpucët hi tech, ndryshojnë ngjyrën në bazë të veshjes Përmes një aplikacioni të vendosur në smartfonë, do të bëhet e mundur që këpucët të ndryshojnë ngjyrën dhe dizenjon në b
Shvajni me këpucë me flamurin serb (FOTO LAJM) Mesfushori i Bayern Munchen dhe i Gjermanisë, Bastian Shweinsteiger, ka kohë që është në një lidhje me tenisten serbe, A
Këshillat e duhura për shmangien e ënjtes së këmbëve Këmbët janë një pjesë e rëndësishme në trupin tonë me të cilat ne duhet të kushtojmë një kujdes të veçantë është e rëndë
Këpucët që kthehen në çadër kampingu (FOTO LAJM) "Walking Shelter" janë këpucë të cilët kanë një veçori ndryshe nga llojet e përditshme ato mund të kthehen në çadra kamp
Lidhni këpucët vetëm për dy sekonda (VIDEO) Lidhja e këpucëve cilësohet si një kohë e marrë dhe për këtë shumë persona zgjiedhin të mos i lidhin fare lidhëset dhe t
Këpucët e sheshta trendi më i fundit pranveror (FOTO LAJM) Këpuca është një detaj në veshjen tuaj që bën ndryshimin, është e rëndësishme që në periudha të ndryshme të gjejmë dhe m
Modeli "Derby", këpucët e duhura pranverore Stili Derby i këpucëve është dhe tendenca m e fundit të cilën keni mundësi që të përdorni gjatë këtij sezoni. Këto ja
Këpucët e duhura në një ambjent pune (FOTO LAJM) Këpucët në punë kanë një rëndësi të veçantë, duhet të gjejmë stilin dhe ngjyrën e përshtatshme që ne mund të përdorim në
"Pibe de Barr10", ja super-këpucët e Messit (FOTO LAJM) Adidas ka prezantuar këpucët e reja që do të vishen nga ylli argjentinas i Barcelonës Lionel Messi. Këpucët janë pagë
Ja këpucët më në trend (FOTO LAJM) Të jesh në trend kërkon sakrifica. Këpucët që janë këtë sezon i ofrojnë femrave disa centimetra më shumë dhe mbi të gjit
Këpucët trend të pranverës (FOTO LAJM) Stina e pranverës sapo ka trokitur dhe për këtë është e rëndësishme që ju të merrni modelin e duhur dhe në modë për këtë
Eto’o i lidh këpucët portierit kundërshtar (VIDEO) Samuel Eto'o e luajti si titullar ndeshjen e djeshme kundër Cagliarit e fituar 2-0 nga Sampdoria ku dhe sulmuesi kamerun
Droni shitës në Japoni (VIDEO) Teknologjia duket se ka arritur që përmes robotëve dhe dronëve të zëvendësojë punën e shumë njerëzve. Kemi parë raste të