999 rezultate për

kepucet

Ja çfarë tregojnë këpucët për personalitetin tuaj Këpucët kanë një rëndësi të veccantë në tregimin e personalitetit për shumë persona. Shpesh njerëzit priren që ta njohin
Luca Toni "varë këpucët në gozhdë" Luca Toni do t'i thotë lamtumirë futbollit në fund të këtij sezoni. Sulmuesi italian i Veronës, në një konferencë për sh
Ja si i vjedh këpucët kjo grua (VIDEO) Një grua tek Rruga e Kavajës si me stil ka mundur të vjedhë një palë këpucë teknjë dyqan të cilin po e vizitonte. Gru
Këto janë këpucët hit për këtë sezon! (FOTO LAJM) Sezoni më i larmishëm i viti erdhi. Pranvera padyshim që është e mbushur me ngjyra dhe kreativitet. Kjo stinë ka çdo
Këpucët më të mira për këtë periudhë (FOTO LAJM) Stina e pranverës është dhe stina më e paqëndryeshme ku secili nga ne është në dilemë për mënyrën e veshjes veçanërisht
Shaqiri heq flamurin Shqipërisë dhe Kosovës nga këpucët Në foton e publikuar shihet emrin i motrës së tij Medina, si dhe flamuri zviceran ka nxitur reagime te tifozët që disa e
Si të eleminoni erën e keqe të këpucëve Era e pakëndshme e këpucëve është diçka vërtet e tmerrshme që bezdis këdo. Kjo është një fenomen që mund të shkaktohet
Gjithë Egjipti kundër Messit, ja shkaku Një intervistë e Lionel Messit dhënë së fundmi në një media egjiptiane, ka shkaktuar kaos të vërtet në këtë vend. Argje
Gabimet që nuk duhet të bëjmë me këpucët e reja Këpucët e reja mund të jenë një dëshirë e gjithsecilit, por gjithmonë duhet të bëjmë kujdes dhe të ruhemi nga dëmtimet q
10 këpucët më mira të futbollit (FOTO LAJM) Të jesh një futbollistë i madh, të jep edhe një avantazh për të pasur këpucët më të mira në botë. Kompanitë e prodhi
8 futbollistët që nuk i harrojnë hobet e tyre jashtë fushave (FOTO LAJM) Dikur disa prej tyre kanë qenë futbollist, disa të tjerë ende luajnë në skuadra të mëdha, por jashtë fushave ata kanë ho
Policia e Kosovës patrullon në dimër me këpucët e verës Uniformat blu të Kosovës po patrullojnë dimrin me këpucë vere, jo vetëm në qytet por edhe në zonat kufitare. Kjo për shk
Cana: Nuk kam ndërmend të “varë këpucët në gozhdë” Lorik Cana nuk ka ndërmend të “varë këpucët në gozhdë” edhe pse tashmë nuk është aq i ri sa dikur. 32-vjecari që shkëlqe
Manaj i përgjigjet Shaqirit për flamurin (FOTO LAJM) Sulmuesi i Kombëtares shqiptare dhe Interit, Rei Manaj, ka postuar këpucët e tij të reja sportive. Në këto këpucë shi
Buffon: Ja kur do t'i varë 'këpucët në gozhdë' Gianluigi Buffon nuk ka ndërmend që të tërhiqet nga futbolli, madje ai ka rrëfyer se ka një objektiv të qartë. Gardiani
Këpucët ideale gjatë festave (FOTO LAJM) Këpucët kanë një rëndësi të veçantë në pamjen tonë të jashtme prandaj është e rëndësishme që të kujdesemi në mënyrë që t
Ja pse nuk duhet ti hidhni këpucët e vjetra (VIDEO) Kpuca është një ndër aksesorët më të përdorur gjatë përditshmërisë sonë. Këpucët me shkëlqim për festat e fundvitit janë
Këpucët që iu duhen për festa (FOTO LAJM) Festat janë shumë afër dhe secili nga ne mund të shqetësohet në lidhje me veshjen që i duhet për këto festa. Këpucët kan
PD proteston kundër luksit qeveritar, Majlinda Bregu "mburret" me këpucët e shtrenjta (FOTO LAJM) Majlinda Bregu pa frikë mund te cilësohet si një femër me klas, ku çdo gjë përzgjidhet në detaj. Ajo nuk gabon asnjëherë
Këpucët më të çuditshme në botë (FOTO LAJM) Ndër vite janë krijuar këpucë të ndryshme të cilat dallojnë si nga forma ashtu dhe nga problematikat që ato sjellin.