999 rezultate për

kepucet

Punëtori Veliaj "harron" dhe shkon me këpucët me baltë në emision I ftuar në Real Story, Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj duket se ka gjetur një mënyrë shumë interesante për
Totti: Më vjen keq që nuk luaj akoma futboll Francesco Totti pranon se i mungon shumë që të veshë këpucët dhe të luaj futboll, por ndihet me fat që ka një rol të rën
Detaji që i habiti të gjithë, nuset mbretërore me këpucë të njëjta (FOTO LAJM) Meghan Markle është bërë ikonë stili muajt e fundit. Gjatë ditës së djeshme, Kate Middleton dhe Meghan Markle, u shfa
Një histori e vërtetë hirusheje, hajduti vjedh të gjitha këpucët e qytetit! (FOTO LAJM) Mijëra çizme dhe këpucë të vjedhura u rreshtuan në një sallë në Melburn të dielën, me banorët e ftuar të identifikonin d
Mënyra më praktike për të pastruar këpucët prej kastori Këpucët e kamoshit ose ndryshe kastori janë shumë të bukura dhe të veçanta. Por ama lëkura e kamoshit është një mate
Princeshë Diana kishte fshehur një sekret në këpucët e saj të martesës Ka kaluar pak kohë që nga mbushja e plot 20 viteve që nga vdekja tragjike e Princeshës Diana. Por ama familjarët vec
Si t’i pastroni këpucët dhe atletet e bardha? Por megjithatë ne e dimë se sa vështirë është t’i mbajmë ato të pastra dhe të bardha, andaj shpesh edhe hezitojmë që t’i
Fashion Week New York, këpucët që ranë më shumë në sy Java e modës në New York tashmë ka nisur dhe stilistë të ndryshëm kanë shfaqur koleksionet e tyre të para ku ashtu si në
Rikthehet moda e viteve '80, si të kombinoni këpucët me takë të ulët Shtëpitë më të mëdha të modës si Chanel, Dior ,Hermès, Givenchy etj kanë rikthyer pas afro 40 vitesh këpucët me takë të
Edhe Zanfina di të bëj blerje, shikoni sa i kanë kushtuar këpucët Shumë emra të njohur së fundmi kanë nisur që të bëhen temë e medieve rozë për blerjet që bëjnë. Shifrat e ‘çmendura’
Edhe këpucët kanë afat Pasi humbet mbështetjen në këpucë kjo mund të shkaktojë dhimbje në gjunj, shputa dhe në boshtin kurrizorë. Për fat të ke
Këpucët që do të jenë trend gjatë vitit 2018, me një detaj që do iu çudisë Përgjatë javëve të fundit shtëpitë më të mëdha dhe me ndikim në fushën e modës kanë prezantuar koleksionet e tyre! N
Prezantohet Jerry Mina, heq këpucët shikoni çfarë thotë Pas Philippe Coutinhos, ishte radha e mbrojtësit kolumbian Jerry Mina, të prezantohej te Barcelona. 24-vjeçari i ardhur
Balerina shqiptare rrëfen koleksionin e çuditshëm: Kam 317 palë këpucë (FOTO LAJM) Këpucët janë një ndër dashuritë më të mëdha të femrave. Të zgjohesh në mëngjes dhe të sorollatesh nëpër rafte për të gje
JLo kërkon të shikosh vetëm këpucët te kjo video! (VIDEO) Jennifer Lopez ka bashkëpunuar sërish me stilistin legjendar të këpucëve Giuseppe Zanotti pas linjës së suksesshme të vi
Koleksioni gjigant i këpucëve të Isida Mollaymeri (FOTO LAJM) Këpucët janë një ndër dashuritë më të mëdha të femrave. Të zgjohesh në mëngjes dhe të sorollatesh nëpër rafte për të gje
Këto janë këpucët që Ronaldo ka veshur sonte në ndeshjen me Al-Jaziran (FOTO LAJM) Cristiano Ronaldo do të luaj për herë të parë me këpucët e reja të personalizuara pas topit të Artë. Ndryshimi i këp
“Katunare dreqit” Noizy tallet me këpucët e Rihannas (FOTO) Noizy e ka shprehur hapur simpatin e tij për Rihannan. Disa herë ai ka komentuar në fotot e saj duke e komplimentuar për
Këpucët me gurë të çmuar të Xhensilës nuse vijnë në Shqipëri (FOTOLAJM) Detajet e dasmës së Xhensilës dhe Besit mund t’i kemi harruar të gjitha, por këpucët që këngëtarja mbante veshur, kurrë!
Këpucët më trendi duhet të kenë këtë takë (FOTO LAJM) Disa trende këpucësh kthehen me kohën. Pamë çizmet metalike të ktheheshin dhe nuk suprizohemi si janë shfaqur sërish këp