999 rezultate për

kepucet

Top 11 lojtarët që varën këpucët në vitin 2020 2020 po i afrohet fundit dhe me të shumë lojtarë kanë vendosur të varin këpucët në gozhdë, pas një karriere të gjatë dhe
I zoti i shtëpisë bën Ramën të heqë këpucët, kryeministri ia kthen me batutë Kryeministri Edi Rama shquhet për batutat popullore që bën me banorët dhe kështu ka ndodhur edhe këtë herë. I shoqëru
Mos dilni tani për pazar, ka një arsye përse duhet t'i blini këpucët gjithmonë në darkë Aftësia për të blerë zgjuar fitohet me kohë e përvojë. Të dish “të gjuash” ofertat, të zgjedhësh materialin apo dhe të d
I shkoi për vizitë në shtëpinë e re, i moshuari ia heq këpucët Ramës Një i moshuar në fshatin Gjepalaj në Shijak, ka detyruar Edi Ramën që të heqë këpucët përpara se të hyjnë në shtëpinë e
"Këpucët i ke veshur tre herë", Bora Zemani i kthen komentuesit përgjigjen epike (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur Bora Zemani është gjithmonë e kuruar në daljet e saj televizive. Ajo kujdeset për çdo detaj nga
Rama i përgjigjet Bashës: Dil dhe fol vetë, akuzat nuk po ti bëj unë! "Lulëzim e bërë atë parti si leckë për këpucët e tua!" Kryeministri Edi Rama i është përgjigjur kryetarit të PD-së Lu
Mascherano var këpucët në "gozhdë" në moshë 36-vjeçare Në moshën 36-vjeçare Javier Mascherano i ka dhënë fund futbollit të luajtur. Në një konferencë për shtyp të organizuar n
Si të trajtoni këmbët që djersiten dhe aromën e pakëndshme Sidomos në verë djersitja e këmbëve është një nga problemet më të shpeshta. Tek djersitja dhe aroma e pakëndshme e këmbë
Eduart Ndocaj rrëfehet per dobësimin drastik: Tani mund të lidh këpucët (FOTO LAJM) Ish-deputeti shqiptar Eduart Ndocaj tashmë po bie në sy si një perzonazh që arriti të heqë kilet e tepërta duke i ofruar
Johnny Depp merr hak ndaj ish-gruas, ekspozon rregullat e pazakonta Aktori i Hollywood Johnny Depp ka marrë hak sot në mbyllje të seancës së katërt të gjyqit duke thënë se ish-gruaja e tij
Për shkak të pandemisë, dalin në treg këpucët me numër 75a (FOTO LAJM) Pas rrobave që janë më të gjera se normalja për të siguruar distancimin e duhur social ideja e fundit e modës për të zba
Mos i vishni asnjëherë të njëjtat këpucë çdo ditë, rrezikoni pa e kuptuar Ne e kuptojmë se janë kohë të vështira financiarisht. Dhe luksin e zgjedhjes së një koleksioni këpucësh nuk e kanë shumë
"Çuditë" e pandemisë, këpucari krijon këpucët anti-covid (FOTO LAJM) Distancimi fizik ka qenë një ndër rregullat kryesore që është kërkuar nga autoritetet shëndetësore në mbarë botën për të
E njohu me Mark Frrokun, Rudina Dembacaj i jep "këpucët" aktorit shqiptar Një javë më parë Rudina Dembacaj ka treguar në emisionin “Why Not” të Roza Latit se Visjan Ukcenaj ka qenë ai që e ka pr
Koronavirusi: Hiqni këpucët menjëherë, paralajmërojnë ekspertët Ekspertet po paralajmërojnë se si këpucët mund të përhapin koronavirusin. Javid Abdelmoneim, një doktor i A&E, dhe vi
KORONAVIRUSI/ Bëni mirë të hiqni këpucët sapo hyni në shtëpi! Heqja e këpucëve para se të hyni në shtëpi mund të duket si një zakon i maniakëve të pastërtisë, por ka një arsye të for
"Lini këpucët dhe rrobat jashtë", eksperti i OBSH jep këshillën e rëndësishme “Për të shmangur ngjitjen, është e rëndësishme të lini këpucët dhe rroba jashtë shtëpisë.” Kjo deklaratë u tha në “Live
Këpucët që po bëjnë namin në 2020-ën (FOTO LAJM) Shpesh ndodh që në fillim të pranverës të veshim çizme të rënda, të përshtatshme për një stuhi bore, sepse i kemi parë n
13 mënyra të thjeshta dhe të lira se si të kujdeseni për këpucët tuaja Mbi 300 milionë palë këpucë përfundojnë në depo çdo vit. Por ne mund të zvogëlojmë sasinë e këtyre këpucëve duke iu mësu
Këpucët më të përshtatshme për çdo model xhinsesh (FOTO LAJM) Të gjitha kanë nga një palë xhinse… ose 15, nëse themi të vërtetën. Por me daljen e modeleve të reja, ndonjëherë bëhet e