999 rezultate për

kepucen

Kush pagoi më shumë për dasmën, Jonida apo Besniku? Përgjigja e çiftit (FOTO LAJM) Para pak ditësh, Jonida Vokshi dhe Besnik Krapi kurorëzuan në martesë lidhjen e tyre disa vjeçare. Dasma pati elementë t
Lionel Messi fiton "Këpucën e Artë" për të gjashtën herë (VIDEO) Lionel Messi po vazhdon që të bëjë histori në futbollin botëror. Futbollisti i Barcelonës ka arritur të fitoj çmimin
Mbappe luan shansin e fundit për të fituar Këpucën e Artë Sonte në mbrëmje do të vendoset edhe fituesi i Këpucës së Artë për sezonin 2018-19. Mbappe duhet të shënojë plot 5 gola
“Po, e di se e kemi një në shtëpi, kjo është tjetër”: Si iu përgjigj Salah vajzës Ylli i Liverpoolit, Mohamed Salah, e ka fituar sërish “Këpucën e Artë” të Premierligës. Salah do të ndajë këtë çmim m
Tre lojtarë fitojnë "Këpucën e Artë" në Angli, mungon Aguero Mohamed Salah, Sadio Mane dhe Pierre-Emerick Aubameyang, janë që të tre fitues të ‘Këpucës së Artë’ në Ligën Premier për
Dënohet Mbappe, Messi mbetet pa rival për "Këpucën e Artë" Kylian Mbappe ishte një ndër protagonistët negativ në finalen e Kupës së Francës, ku PSG humbi në penallti (6-5) nga Ren
Gara për Këpucën e Artë, këta janë golashënuesit më të mirë Lionel Messi dhe Kylian Mbappe janë yjet që do t’i shkojnë deri në fund garës për "Këpucën e Artë". Me Cristiano Rona
Gara për Këpucën e Artë, Messi mban 'kurorën' ndërsa Ronaldo i 10-ti Lionel Messi nuk luajti (për pasojë edhe nuk shënoi dot) në këtë “stacion” të La Liga-s, duke i dhënë mundësinë ndjekësi
Gara për "Këpucën e Artë", njihuni me favoritëve kryesore Lionel Messi është shkëputur dukshëm në krye të garës për Këpucën e Artë në Evropë, me Kylian Mbappen i vetmi që është d
Kështu befasohet Ronaldo kur sheh këpucën me numër 50 (VIDEO) Cristiano Ronaldo vizitoi zyrat qendrore të "Nike" në Barcelonë pak ditë më parë. Ylli i Juventusit i cili momentali
Messi fiton Këpucën e Artë, parakalon Ronaldon (VIDEO) Lionel Messi nuk njeh limite. Ylli Barcelonës ka fituar cmimin "Këpuca e Artë", si golashënuesi më i mirë në të gjitha
Sarri tregon kush do ta fitojë "Këpucën e Artë" Eden Hazard padyshim që është një nga lojtarët më të mirë në historinë e futbollit. Këtë ai e ka vërtetuar gjatë Bot
Bastet për "Këpucën e Artë" në Itali, Ronaldo ndiqet nga Icardi (FOTO LAJM) Transferimi i Cristiano Ronaldos te Juventusi ka rihapur një garë interesante për bardhezinjtë që janë prej vitesh në kë
Tortë gjigande me Këpucën Artë për Mohamed Salah (VIDEO) Ylli i Egjiptit, Muhamed Salah, u nderua me një tortë gjigante prej 100 kg, për të festuar ditëlindjen e tij të 26-të, b
Leo Messi fiton Këpucën e Artë, lë mbrapa Ronaldon Lionel Messi e ka fituar sërish “Këpucën e Artë”. Leo shënoi 34 gola në kampionatin spanjoll, duke lënë prapa Mohame
Livepool i ka sytë nga Salah kundër Real-it Klopp pret nga eSalahtë bëjë diferencën në finalen e Kiev. Trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp, ka përgëzuar sulmues
Leo Messi shumë afër për të fituar "Këpucën e Artë" në La Liga Lionel Messi pritet të konfirmohet si fitues i "Këpucës së Artë" për sezonin 2017/18 në La Liga, çmimi i pestë në karrie
Mohamed Salah fiton "Këpucën e Artë" në Premier League (FOTO LAJM) Mohamed Salah është fitues i “Këpucës së Artë” në Premier League për sezonin 2017/18. Sezon ëndrrash, kështu mund të
Prej vitesh mungonte një rivalitet i tillë për "Këpucën e Artë" Immobile dhe Messi janë në të njëjtën pikë për Këpucën e Artë në fund të sezonit. Por ata kanë para Mohammed Salah me 31
Salah: Nuk besonte askush tek aftësitë e mija Para se të transferohet në Serie A, Mohamed Salah ishte pjesë e Chelsea të Jose Mourinhos. Por, si shumë lojtarë tjerë,