999 rezultate për

kepuce

Balerina shqiptare rrëfen koleksionin e çuditshëm: Kam 317 palë këpucë (FOTO LAJM) Këpucët janë një ndër dashuritë më të mëdha të femrave. Të zgjohesh në mëngjes dhe të sorollatesh nëpër rafte për të gje
JLo kërkon të shikosh vetëm këpucët te kjo video! (VIDEO) Jennifer Lopez ka bashkëpunuar sërish me stilistin legjendar të këpucëve Giuseppe Zanotti pas linjës së suksesshme të vi
Vazhdojnë çuditë nga Korea e Veriut: Kim ka këpucë magjike Udhëheqësi i Koresë së Veriut Kim Jong-un ka "ngjitur" një mal prej 2,744m të lartë, raportuan mediat vendase. Diktat
Çizmet e Kryemadhit bëhet hit në internet (VIDEO) Dy aktorët e njohur të humorit shqiptar, Bes Kallaku dhe Erion Isai prej disa kohësh janë tërhequr nga skena e “Portokal
Ish-ministri: Politikanët gjuajnë me këpucë se s’kanë unitet për të mbrojtur vjedhjen Avokati i njohur Spartak Ngjela ka bërë një analizë të fundit të situatës aktuale në vend, dhe ka studiuar disa nga poli
Rama vjen nga New York me këpucë të reja dhe gëzon si fëmijë (VIDEO) Kryeministri Edi Rama ka dhënë intervistën e fundit për mediat për vitin 2017. Mbrëmë ai ishte i ftuar në studion e
Mënyrat më të bukura për të veshur fundin pencil Fundi i ngushtë pencil është një veshje e pavdekshme në gardërobë. Gjithçka që ajo përcjellë është elegancë, klas, sosti
Terrorizohet familja, gjarpri u hyn në shtëpi Një familje në Sydney është terrorizuar kur ka parë se një gjarpër helmues gjendej në raftin e këpucëve. Gjarpri isht
Koleksioni gjigant i këpucëve të Isida Mollaymeri (FOTO LAJM) Këpucët janë një ndër dashuritë më të mëdha të femrave. Të zgjohesh në mëngjes dhe të sorollatesh nëpër rafte për të gje
Deputetit shqiptar i vjen ta gjuajë me këpucë Presidentin Ivanov Presidenti i Maqedonisë Gjorge Ivanov dje në fjalimin e tij përmbyllës për vitin 2017 para deputetëve të Kuvendit të Maq
Nga Bush tek Rama, këto politikanë janë gjuajtur me këpucë (VIDEO) Shpërthimi i kryetares së LSI-së Monika Kryemadhi në Kuvend ndaj ka rrëmbyer vëmendjen e të gjithëve. E kjo për shka
Gara për "Këpucën e Artë", Messi pa shpresa Ronaldo jashtë gare (FOTO LAJM) Koha kur Ronaldo dhe Messi të jenë në hije mesa duket ka ardhur. Ronaldo nuk duket në horizont, Messi i shtati, duket se
Angelina Jolie shfaqet për herë të parë në super formë (FOTO LAJM) Por mesa duket ka ardhur koha që Jolie të marrë në dorë frenat e vetes, pasi mbrëmjen e djeshme ajo është shfaqur në Nju
Cavani udhëheq renditjen për këpucën e artë (FOTO LAJM) Edison Cavani udhëheq renditjen për golashënuesin më të mirë në Europë për sezonin 2017-2018. Uruguaiani po kalon një se
Këto janë këpucët që Ronaldo ka veshur sonte në ndeshjen me Al-Jaziran (FOTO LAJM) Cristiano Ronaldo do të luaj për herë të parë me këpucët e reja të personalizuara pas topit të Artë. Ndryshimi i këp
Riselda Sejdija blen këpucë 10 mijë dollarë (FOTO LAJM) Jeta e saj luksoze tashmë nuk është më diçka e re për të gjithë ne. Riselda Sejdija duket tepër e lumtur pranë njerëzve
“Katunare dreqit” Noizy tallet me këpucët e Rihannas (FOTO) Noizy e ka shprehur hapur simpatin e tij për Rihannan. Disa herë ai ka komentuar në fotot e saj duke e komplimentuar për
Këpucët me gurë të çmuar të Xhensilës nuse vijnë në Shqipëri (FOTOLAJM) Detajet e dasmës së Xhensilës dhe Besit mund t’i kemi harruar të gjitha, por këpucët që këngëtarja mbante veshur, kurrë!
Messi fitoi "Këpucë e Artë", por spektaklin e dhuroi Suarez me Thiagon Mjafton të kesh mbiemrin Messi dhe e ke spektaklin e sigurë. Edhe pse babai i tij ishte i pranishëm në marrjen e "Këpucë
Këto ishin fjalët e Leo Messit, pas dorëzimit të "Këpucës së Artë" Lionel Messi e ka fituar sot (e premte) çmimin “Këpuca e Artë” për të katërtën herë në karrierën e tij. Pas pranimit