999 rezultate për

kepuce

Këpucët më të përshtatshme për çdo model xhinsesh (FOTO LAJM) Të gjitha kanë nga një palë xhinse… ose 15, nëse themi të vërtetën. Por me daljen e modeleve të reja, ndonjëherë bëhet e
Do t'i shihni gjithandej në 2020, këto janë këpucët më trend të momentit (FOTO LAJM) Teksa Javët e Modës përmbyllin javë pas jave prezantimet e koleksioneve të stilistëve të njohur, të fiksuarit pas modës
13 mënyra të thjeshta dhe të lira se si të kujdeseni për këpucët tuaja Mbi 300 milionë palë këpucë përfundojnë në depo çdo vit. Por ne mund të zvogëlojmë sasinë e këtyre këpucëve duke iu mësu
Në mes të koncertit, fansja i lidh këpucën Taynës (VIDEO) Tayna ka arritur të kthehet në reperen më të suksesshme në tregun muzikor shqiptar. Këngët e saj kthehen menjëherë në hi
Pse VIP-at i veshin këpucët një numër më të madh? Truku që duhet ta mësoni (FOTO LAJM) Kemi parë shpesh që në tapetin e kuq apo në evente të tjera VIP-at veshin këpucë me takë që janë numër më i madh se numr
"Kosova i bëri hapat e parë më këpucët e reja, është radha për përtej kufirit" Nga Washington D.C – Albi Cela Aty ku filloi cdo gje Prishtine, 24 Mars 1975 – Ne shtepine e nje inxhinieri
"Pashë gjurmë gjaku dhe këpucë", flet dëshmitari i pengmarrjes në Kamëz Pengmarrja e ndodhur në Kamëz është parë nga qytetarët që gjendeshin aty pranë. Një prej dëshmitarëve tha për media
Princeshë Diana fshihte një sekret në këpucët e saj të martesës Ka kaluar pak kohë që nga mbushja e plot 20 viteve që nga vdekja tragjike e Princeshës Diana. Por ama familjarët vec
A mund t'i veshësh getat me këpucë të hapura për festa? (FOTO LAJM) Koha është ftohur mjaftueshëm, por ndoshta nuk je e gatshme të lësh mënjanë deri në pranverë këpucët e hapura që i ke pë
"ZHVAJA"/ Si u futën 350 mijë euro në kuti këpucësh për prokuroren speciale Biznesmeni Jordan Kamçev, protagonist i rastit “Reket” apo “ Zhvatja” që ka tronditur Maqedoninë e Veriut, foli në dëshm
Këpucë me takë edhe në dimër, këto janë idealet për këtë sezon (FOTO LAJM) Këpucët elegante të dimrit mund të duken si thjesht të bukura por jo të rehatshme. Kur temperaturat bien, ne nuk arrijmë
Nga mbushja e dhëmbëve, te këpucët ortopedike: Çfarë iu paguan shteti gjyqtarëve të KPA-s (FOTO LAJM) Gjyqtarët e Kolegjit të Posaçëm të Apelimit, të njohur si trupa e Vetting-ut dhe që kanë firmosur shkarkimin e dhjetëra
Këpucët më të përshtatshme për çdo model xhinsesh (FOTO LAJM) Të gjitha kanë nga një palë xhinse… ose 15, nëse themi të vërtetën. Por me daljen e modeleve të reja, ndonjëherë bëhet e
5 këpucët më të shitura të momentit (FOTO LAJM) Përmes një vëzhgimi në dyqane të mëdha – si Nordstrom, Bloomingdales, MatchesFashion, Moda Operandi dhe Browns – Elle ar
"Vari këpucët në gozhdë" në moshën 34 vjeçare, Montolivo akuzon Milanin dhe Gattuson Ricardo Montolivo ka komunikuar tërheqjen e tij nga futbolli i luajtur në moshën 34-vjeçare. I harruar për rreth 1 vi
"Asnjëherë mjaftueshëm", Dafina Zeqiri tregon për herë të parë garderobën gjigante (VIDEO) Këngëtarja Dafina Zeqiri ka tërhequr gjithmonë vëmendjen me ndryshimet e shpeshta të look-ut si dhe stilin e saj të veça
Gjashtë muaj në kuti, Casillas i fshinë "merimangat" këpucëve Iker Casillasi është duke punuar vazhdimisht për t’u rikthyer në fushë. Portieri i Portos, i cili gjashtë muaj më par
Pse VIP-at i veshin këpucët një numër më të madh? Truku që duhet ta mësoni (FOTO LAJM) Kemi parë shpesh që në tapetin e kuq apo në evente të tjera VIP-at veshin këpucë me takë që janë numër më i madh se numr
Ronaldo surprizon, bën dhurata speciale për vajzat portugeze Cristiano Ronaldo e di shumë mirë sesa e vështirë është të bëhesh më i miri në botë, sidomos kur e nis nga zero. Dhe për
880 këpucë të zeza varur në mur, 1 palë për çdo grua të vrarë nga burri (FOTO LAJM) Një palë këpucë për çdo grua të vrarë nga partneri i saj në 2018-ën në Turqi. Artisti Vahit Tuna i vari në muret e jasht