E FUNDIT/ Sherr mes uniformave blu, shkarkohen 2 shefa të policisë rrugore
999 rezultate për

kepuce

Elbasan, mësuesja godet kolegen me këpucë në kokë pas sherrit Një mësuese e shkollës 9 vjeçare “Jeronim De Rada” në Elbasan është goditur me këpucë në kokë nga kolegia e saj. Ngj
 Si të shëroni këmbët nga të vrarat e këpucëve Këpucët e reja gjithmonë shfaqin probleme në këmbë tona. Ato mund të shkaktojnë vrarje të ndryshme në këmbë të cilat bëh
Hyseni nuk e firmos kontratën për këpucët e Policisë Dyshime për tenderin e Policisë së Kosovës, i shtyrë nga ministriPunëve të Brendshme, Skënder Hyseni. Ai ka refuzuar të
Messi kundër Romës me këpucë që s'i keni parë kurrë (FOTO LAJM) Disa ditë para sfidës së Champions League mes Romës dhe Barcelonës Adidas ka zbuluar këpucët e reja që do të veshë ylli
"Mr. Mendjemadhit" ia zbathën këpucët në fushë (VIDEO) Cristiano Ronaldo gati nuk është vërejtur në fushë në ndeshjen përballë Shqipërisë. Rasti i vetëm me të cilën ai do t
“Këpuca” e Cristiano Ronaldos… Cristiano Ronaldo tashmë ka mbërritur në Shqipëri dhe nesër do të jetë në fushë për tu përballur me Shqipërinë. Angaz
Ronaldinho surprizon disa fëmijë në stërvitje (VIDEO) 10 vite më parë Ronaldiho bëri historinë në Youtube teksa bëri një reklamë për Nike e cila rezultoi shumë e suksesshme.
25 yjet që kërkojnë "Këpucën e Artë" këtë vit (FOTO LAJM) Yje të tillë si Messi, Suarez, Totti dhe të tjerë e kanë fituar çmimin evropian “Këpuca e Artë” në vitet e fundit, ndërs
Zjarr në një fabrikë këpucësh në Fushë Krujë Një fabrikë këpucësh në Fushë­Krujë është shkumbuar nga flakët e zjarrit mesditën e sotme. Ngjarja mësohet të ketë ndod
Lady Gaga nuk kursen për këpucët Lady Gaga njihet tashmë për zhveshjet e saj dhe për koleksionet e saj të pazakondta të veshjeve dhe këpucëve. Ajo nuk ku
Këpucët hi tech, ndryshojnë ngjyrën në bazë të veshjes Përmes një aplikacioni të vendosur në smartfonë, do të bëhet e mundur që këpucët të ndryshojnë ngjyrën dhe dizenjon në b
Shvajni me këpucë me flamurin serb (FOTO LAJM) Mesfushori i Bayern Munchen dhe i Gjermanisë, Bastian Shweinsteiger, ka kohë që është në një lidhje me tenisten serbe, A
Këshillat e duhura për shmangien e ënjtes së këmbëve Këmbët janë një pjesë e rëndësishme në trupin tonë me të cilat ne duhet të kushtojmë një kujdes të veçantë është e rëndë
Ronaldo fiton "Këpucën e Artë", Shkëlzen Gashi ... Cristiano Ronaldo është fitues i Këpucës së Artë për këtë sezon, duke vendosur një rekord të ri, pasi ai e fiton për të
Juve kujdes, Messi do të ketë këpucë të reja (FOTO LAJM) Më në fund janë zbuluar këpucët me të cilat Leo Messi do të luajë në finalen e Champions League ndaj Juventusit. Të s
Seria A, vazhdon gara treshe për "Këpucën e Artë" (FOTO) Kanë mbetur vetë, një javë nga fundi i Serie A, beteja nuk është vetëm mes skuadrave por edhe sulmuesve më të mirë të ka
Art me këpucë (FOTO LAJM) Ky është një ndër dizenjatorët më të mirë të këpucëve. Peng Shizeng, 55 vjeç, ka punuar për kompaninë "Jinan Leather", n
Pejiç bomberi që tronditi Superligën me disa fanella (FOTO GALERI) Sulmuesi kroat i Kukësit, Pero Pejiç është padyshim sulmuesi më i mirë i Superligës shqiptare. Bomnberi i njohur deri më
Berisha fiton "Këpucën e Artë" në Australi (FOTO) Besart Berisha u nderua me çmimin “TAG Golden Boot” (këpuca e artë) të akorduar nga Melbourne Victory, me sulmuesin shqi
Gashi: Sakrifikoj "Këpucën e Artë" për titullin Shkëlzen Gashi ka treguar se është një futbollist i madh dhe profesionist pasi ka deklaruar se ai është i gatshëm ta sak