999 rezultate për

kepuce

Ja çfarë tregojnë këpucët për personalitetin tuaj Këpucët kanë një rëndësi të veccantë në tregimin e personalitetit për shumë persona. Shpesh njerëzit priren që ta njohin
Luca Toni "varë këpucët në gozhdë" Luca Toni do t'i thotë lamtumirë futbollit në fund të këtij sezoni. Sulmuesi italian i Veronës, në një konferencë për sh
Ja si i vjedh këpucët kjo grua (VIDEO) Një grua tek Rruga e Kavajës si me stil ka mundur të vjedhë një palë këpucë teknjë dyqan të cilin po e vizitonte. Gru
Si t'i hiqni kockat e formuara tek gishti i madh Shpesh në gishtin e madh të këmbës na shfaqen gunga që shkaktohen në anë të gishtit të madh të këmbës bëjnë ndryshimin e
Ja sa për qind të golave kanë shënuar 10 bomberat e Europës (FOTO LAJM) Skuadrat e mëdha europiane janë të mbushur me bombera që kanë një peshë të madhe në sukseset e një skuadre. Golashën
Këto janë këpucët hit për këtë sezon! (FOTO LAJM) Sezoni më i larmishëm i viti erdhi. Pranvera padyshim që është e mbushur me ngjyra dhe kreativitet. Kjo stinë ka çdo
Kush e ka dëmtuar Luanën? (FOTO) Luana Vjollca kujdeset që të ndajë me ndjekësit çdo ngjarje, madje edhe ato më të parëndësishmet. Projektet e saj duket
Këpucët më të mira për këtë periudhë (FOTO LAJM) Stina e pranverës është dhe stina më e paqëndryeshme ku secili nga ne është në dilemë për mënyrën e veshjes veçanërisht
Shaqiri heq flamurin Shqipërisë dhe Kosovës nga këpucët Në foton e publikuar shihet emrin i motrës së tij Medina, si dhe flamuri zviceran ka nxitur reagime te tifozët që disa e
Si të eleminoni erën e keqe të këpucëve Era e pakëndshme e këpucëve është diçka vërtet e tmerrshme që bezdis këdo. Kjo është një fenomen që mund të shkaktohet
Gjithë Egjipti kundër Messit, ja shkaku Një intervistë e Lionel Messit dhënë së fundmi në një media egjiptiane, ka shkaktuar kaos të vërtet në këtë vend. Argje
Gabimet që nuk duhet të bëjmë me këpucët e reja Këpucët e reja mund të jenë një dëshirë e gjithsecilit, por gjithmonë duhet të bëjmë kujdes dhe të ruhemi nga dëmtimet q
Rekordi më i ri, ecje në tel me këpucë me taka (VIDEO) Artistja ruse Oxana Seroshtan është rekordmenia më e re në botë në ecjen më të gjatë nëpër tel me këpucë me taka. Rusja
10 këpucët më mira të futbollit (FOTO LAJM) Të jesh një futbollistë i madh, të jep edhe një avantazh për të pasur këpucët më të mira në botë. Kompanitë e prodhi
8 futbollistët që nuk i harrojnë hobet e tyre jashtë fushave (FOTO LAJM) Dikur disa prej tyre kanë qenë futbollist, disa të tjerë ende luajnë në skuadra të mëdha, por jashtë fushave ata kanë ho
Policia e Kosovës patrullon në dimër me këpucët e verës Uniformat blu të Kosovës po patrullojnë dimrin me këpucë vere, jo vetëm në qytet por edhe në zonat kufitare. Kjo për shk
Cana: Nuk kam ndërmend të “varë këpucët në gozhdë” Lorik Cana nuk ka ndërmend të “varë këpucët në gozhdë” edhe pse tashmë nuk është aq i ri sa dikur. 32-vjecari që shkëlqe
Manaj i përgjigjet Shaqirit për flamurin (FOTO LAJM) Sulmuesi i Kombëtares shqiptare dhe Interit, Rei Manaj, ka postuar këpucët e tij të reja sportive. Në këto këpucë shi
Buffon: Ja kur do t'i varë 'këpucët në gozhdë' Gianluigi Buffon nuk ka ndërmend që të tërhiqet nga futbolli, madje ai ka rrëfyer se ka një objektiv të qartë. Gardiani
“Topi i Artë” 2015, Messi me këpucë të dedikuara (FOTO LAJM) Këpucë sporti për ‘Topin e Artë”. Për të nderuar futbollistin që i ka fituar të gjithë trofetë në rang individual dhe me