999 rezultate për

kepuce

Messi fitoi "Këpucë e Artë", por spektaklin e dhuroi Suarez me Thiagon Mjafton të kesh mbiemrin Messi dhe e ke spektaklin e sigurë. Edhe pse babai i tij ishte i pranishëm në marrjen e "Këpucë
Këto ishin fjalët e Leo Messit, pas dorëzimit të "Këpucës së Artë" Lionel Messi e ka fituar sot (e premte) çmimin “Këpuca e Artë” për të katërtën herë në karrierën e tij. Pas pranimit
Messi shpallet zyrtarisht fituesi i "Këpucës së Artë" për të katërtën herë në karrierë Lionel Messiështë zyrtarisht fituesi i “Këpucës së Artë”. “Këpuca e Artë” i jepet lojtarit që ka shënuar më shumë go
Këpucët më trendi duhet të kenë këtë takë (FOTO LAJM) Disa trende këpucësh kthehen me kohën. Pamë çizmet metalike të ktheheshin dhe nuk suprizohemi si janë shfaqur sërish këp
Këto këpucë janë më të shtrenjtat në botë, vetëm një femër ka privilegjin t’i ketë! (FOTO LAJM) Ndoshta dëshironi të dini sa kushtojnë? Disenjatorja Debbie Wingham është specializuar në prodhimin “e gjërave” më të sh
Si të kujdeseni për çizmet tuaja të dimrit Me çizme të mira nuk ka dimër, por ato duhet të ruhen, mirëmbahen dhe për to duhet kujdesur. Ja se si t’i mbroni këpucët
Historia motivuese e djaloshit i cili nuk pati para për të blerë këpucë, ndërsa sot refuzon Ajaxin Watfordi është në pozitën e katërt dhe trajneri portugez Marco Silva ka filluar të buzëqesh. Por ai gjatë këtij suksesi
Turi bën deklaratën që nuk pritej për Aurela Gaçen (FOTO LAJM) Moderatori Turjan Hyska ka publikuar në rrjete sociale këpucët e këngëtares Aurela Gaçe, gjatë interpretimit të saj në s
Vodhi këpucët në xhami, "hajduti" i habit të gjithë: I mora se kisha një dasmë (VIDEO) Pak ditë më parë imami i Tiranës, Ahmed Kalaja ka publikuar në rrjetet sociale një video në të cilën tregohet se si një
Kur Dritëro Agollin e nxirrnin nga rreshti se kishte veshur pallto grash dhe këpucë të grisura Pas luftës, Dritëroi u bë një eksponent aktiv i lëvizjeve progresiste, rinore në Shqipëri. Kështu, ai mori pjesë në heku
Hiqet si besimtar, hajduti hyn në xhami dhe vjedh këpucët (VIDEO) Një imam i Tiranës ka publikuar një video ku duket një djali i ri i cili hyn në xhami dhe vjedh këpucët. Videoja skan
Ronaldo e fillon garën për "Këpucën e Artë" me 9 gola prapa Messit Real Madridi do ta zhvillojë ndeshjen e pestë në La Liga, por tani me Cristiano Ronaldon në formacion. Janë mbushur 3
Gardianët në burgjet e Maqedonisë kërkojnë kushte më të mira pune Policia gjyqësore dhe gardianët ankohen për kushtet e punës. Sipas tyre, kushtet në të cilat ato punojnë nuk plotësojnë
U fol shumë për këpucët e tyre, kush nga nuset VIP harxhoi më shumë? (FOTO LAJM) Padyshim që tre dasmat më të mëdha këtë vit ishin ajo e Orindës dhe Turit, Marinës dhe Getit dhe Xhensila me Besin. T
Marramendëse, sa kanë kushtuar këpucët e Marinës në dasmë Ajo ishte dasma e tretë e vipave në Shqipëri, por jo më pak e rëndësishmja. Ashtu siç është folur në media, dasma dh
Çmimi marramendës i këpucëve të stolisura me gurë të çmuar të Xhensilës (FOTO LAJM) Padyshim qe ajo duket e mrekullueshme por askush ndoshta per shkak te fustanit ska arrritur akoma t'i shoh kepucet qe Xh
Ja pse nuk duhet të veshim çdo ditë të njejtat këpucë Vishni të njëjtat këpucë çdo ditë? Nëse është kështu, ka ardhur koha të ndryshoni disa zakone. Nuk po e themi këtë që t’
E dini pse këpucët e famshme Christian Louboutin janë të kuqe poshtë? Po të pyesni çdo vajzë çfarë këpucësh do donte të blinte, me siguri që një palë këpucë me taka, Christian Louboutin, do
Disa mënyra si t’i lidhni këpucët (VIDEO) Lidhja e këpucave ndikon shumë në komoditetin e këmbës për sa jemi në rrugë. Lidhëzat e këpucëve mund të lidhen në fo
Kosovarit gjatë gjykimit në Gjermani i gjendet drogë e fshehur në këpucë Një shqiptar 22 vjeçar nga Kosova, po gjykohej në Hanover të Gjermanisë për faktin se i ishin gjetur 14 qese të vogla me