999 rezultate për

kepuce

Thjeshtë me 2 truke që nuk i dinit: Si të pastrojmë këpucët e kastorit Nëse ka diçka të vështirë që shpesh herë as mamatë nuk na e gjejnë zgjidhjen, është pastrimi i këpucëve prej kamoshi. Më
Operohet krokodili 340 kilësh, i nxorën nga stomaku këpucën e një turisti Një krokodil i gjatë 10.5 metra i është nënshtruar një operacioni të suksesshëm, dy muaj pasi hëngri këpucën e një turis
Immobile para ndeshjes me Bayernin: Krenar që garoj me Ronaldon dhe Lewandowskin për këpucën e artë Sulmuesi i Lazios, Ciro Immobile, ka folur për mediat në konferencën për shtyp para ndeshjes me Bayern Munchen. Sulmu
Ana nuk përmbahet, heq këpucët dhe godet Bledi Manen në emision (VIDEO) Ish konkurrentja e Përputhen, Ana ishte sot e ftuar në rubrikën “Trotuar” në E diell ku ka folur rreth takimeve të saj n
E papritura në emision, gruaja heq këpucën dhe qëllon të ftuarin (VIDEO) Kur emisionet janë në transmetime LIVE, ndodh që shpesh të haset në të papritura. Një incident i tillë ka ndodhur në
De Ligt mbanë të njëjtat këpucë sportive që dy vite, zbulohet arsyea Matthijs de Ligt, është një karakter interesant si jashtë dhe brenda fushës së futbollit. De Ligt u transferua në Juv
Rama tall publikisht Bashën: I bukur, po bën makarona me këpucë! "Ka dy mundësi, ose s’ka qenë duke i bërë vetë makaronat ose veshi xhinse dhe këpucë për të bërë makarona..." Kryemin
Rama e ironizoi për gatimin me këpucë, Basha: Me piperin ishe në rregull? Kryedemokrati Lulzim Basha i është përgjigjur kryeministrit Rama pasi ky i fundit bëri një batutë me videon e liderin op
Pasi të mësoni këtë truk, këpucët s'do t'ju vrasin më kurrë E keni parasysh atë sikletin kur blini këpucë të reja dhe kur i vishni për herë të parë ju shtrëngojnë dhe ju rrinë pak
A duhet t'i heqim këpucët brenda shtëpisë? Aurela Basha, bashkëshortja e kryetarit të opozitës, Lulzim Basha, postoi një video të këtij të fundit duke gatua. Vi
Ish-futbollisti i Serie A ndalohet në aeroport, fshehu 45 mijë euro te këpucët Driblimi, këtë herë nuk u arrit. Një ish-futbollist i Serisë A (emri i të cilit nuk është komunikuar) është befasuar nga
I fitoi të gjitha me Barcelonën, holandezi var "këpucët në gozhdë" Ibrahim Afellay vendos "të varë këpucët në gozhdë". 34-vjeçari holandez, i cili në gjysmën e parë të sezonit aktual ka q
"Vrap para zgjedhjeve", media greke shkruan për foton e Ramës me këpucë të grisura Media greke Protothema ka shkruar lidhur me foton e publikuar nga kryeministri Edi Rama me këpucë të grisura. Në arti
Deputetet nuk kursehen, çanta dhe këpucë nga 2 mijë euro në Parlament (FOTO LAJM) Pëlqejnë të vishen bukur, por edhe shtrenjtë. Ky nuk është një lajm që mund të çudisë njeri, pasi dihet që politikanët t
Është koha e këpucëve të shëmtuara, këto 9 trende do të jenë kryefjala e këtij viti (FOTO LAJM) Edhe pse jemi ende në stinën e dimrit dhe moti i ftohtë po ndihet më shumë se kurrë, pse të mos e shpërqendroni veten dh
Top 11 lojtarët që varën këpucët në vitin 2020 2020 po i afrohet fundit dhe me të shumë lojtarë kanë vendosur të varin këpucët në gozhdë, pas një karriere të gjatë dhe
Momenti kur një qen pushton fushën dhe vjedh këpucën (VIDEO) Divizioni i Lartë i Bolivisë nuk ka dalë shpesh në titujt e gazetave më të mëdha, por ka arritur të bëjë këtë javë falë
CR7 i treti, Messi nuk duket askund, renditja e "Këpucës së Artë" për këtë sezon (FOTO LAJM) Kampionatet e ndryshme kryesore të Europës nisin pushimet dimërore, edhe pse të shkurtëra. Ato i mbyllën angazhimet
Besojeni ose jo, 2021-i do të jetë viti i këpucëve më "të urryera" (FOTO LAJM) Përveç të tjerave, moda ka fuqinë ta shndërrojë një trend nga të shëmtuar në "cool" brenda natës! Sigurisht që ju kujtoh
Biden shenjestrohet nga rrjeti, vesh dy këpucë të ndryshme në rrugë Joe Biden po bën xhiron e rrjetit për shkak të disa fotografive që ka shkrepur paparazi. Ditën e djeshme ai është par