999 rezultate për

kenny

E padëgjuar më parë: Refuzojnë ti japin pasaportë për shkak të mbiemrit të turpshëm (FOTO LAJM) Një burrë nga Cornëall nuk është në gjendje të largohet nga Mbretëria e Bashkuar pasi emri i tij konsiderohet shumë i pa
"Shtatëshja nga parajsa", njihuni me fëmijët që bënë histori në vitin 1997 (FOTO LAJM) Viti 1997 ishte vit që solli ndryshime rrënjësore për familjen McCaughey. Bobbie dhe Kenny McCaughey një vit më parë
Shtatënjakët e parë në botë mbushin 19 vjeç (FOTO LAJM) Në vitin 1997, Bobbie McCaughey u bë nënë e shtatë fëmijëve – katër djemve dhe tre vajzavem dhe për hërë të parë të gjit
Skenë si nëpër filma, vritet reperi Kenny Clutch (FOTO-LAJM) Disa persona të armatosur të cilët lëvizini me një makinë Range Rover me xhama të zinj kanë qëllur një ditë më parë ndaj
Liverpool-City, beteja e fundit për trofeun e parë Në 11 ndeshjet e Premier League në “Anfield Road” Liverpool ka statistikat të vetmin rival serioz në gjysmëfinalen e dyt
Dalglish në Liverpool Shef i ri i shtabit teknik të klubit të futbollit Liverpul është emëruar ish-futbollisti dhe trajneri Kenny Dalglish, i