999 rezultate për

keni

Parashikimi i yjeve për sot, e premte 8 nëntor Dashi Parashikohet një fundjavë e mirë, pasi Hëna do të jetë në shenjën tuaj, duke shënuar një kthesë pozitive. Megji
Plas debati mes Abilekajt dhe Qefalia: E keni pyetur Ramën si e bëri pasurinë Debatet vazhdojnë në Open në Top Channel mes Abilekajt dhe deputetit të Partisë Socialiste Xhemal Qefalia. Debati ka
Në trup keni një sustë sekrete, çfarë ndodh nëse e shtypni Saktësisht në qendër të koshit të kraharorit gjendet pika energjike CV17. Ajo pikë është e lidhur edhe me zemrën tonë, e
Mënyrat perfekte për të shëruar dhimbjen e fytit Kur ndjeni se po ju dhemb shumë fyti dhe keni edhe vështirësi në gëlltitje duhet që menjëherë të veproni për të mos e ac
Horoskopi ditor: 7 nëntor 2019 Dashi Mundohuni që të buzëqeshni dhe të jeni më optimist lidhur me të ardhmen. Tashmë mund të jeni më të qetë, pasi n
Çfarë ndodh me trupin tuaj një vit pasi keni rënë në dashuri Rënia në dashuri është një nga përvojat më të bukura dhe tronditëse të jetës sonë. Gjithkush e jeton këtë përvojë në
Horoskopi 6 nëntor 2019, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje Dashi Ju pret një ditë gjatë së cilës mund të keni për të zgjidhur disa çështje të mbetura pezull. Me gjasë për shkak
Vendet ideale për t'u ulur në avion Edhe pse kur arrini në destinacion pasi keni udhëtuar me avion doni ta falënderoni me zemër shpikësin e avionit që ju dh
7 gjëra interesante që mund t'i bëni në një ditë me shi Nëntori mesa duket do të jetë plot ditë me shi dhe vranësira. Ndodhta nuk do të keni dëshirë për të dalë jashtë, por nuk
Të paktën një nga këto pallto duhet ta keni këtë dimër në garderobën tuaj (FOTO LAJM) Nëntori do të vijë i freskët, me reshje shiu, e ditët me diell do u lënë vendin ditëve të zymta, me erë e shtrëngata ! D
Ende nuk keni aplikuar për Lotarinë Amerikane, sot afati i fundit: Nxitoni! (VIDEO) Të gjithë qytetarët e interesuar për Lotarinë Amerikane duhet të dinë se aplikimi do të mbyllet zyrtarisht këtë të martë
Lëkura juaj s’do të ndihet më njësoj pasi të keni provuar këtë maskë me kakao Kakaoja zbut, hidraton në thellësi, zgjon ngjyrën natyrore të lëkurës, ka veti antirrudhë, ndriçon lëkurën, zvogëlon por
Fansi i bën "analizën" e operacioneve plastike, Kejvina i kthen përgjigjen epike (FOTO LAJM) Kejvina Kthella është një ndër modeleve shqiptare më të ndjekura në rrjetet sociale falë edhe karakterit të saj pa kompl
Vajza lë punën në bankë për arsyen më absurde që keni dëgjuar Çmenduritë e ditëve të sotme duket se nuk kanë fund. Kështu një vajzë ka hequr dorë nga puna e saj në bankë, për të punu
Horoskopi 5 nëntor 2019, shenjat me lajme të këqija Dashi Ju pret një ditë e mbushur me nervozizëm gjatë së cilës do ju duhet të debatoni me dikë, gjë që mund të ndodhë
Horoskopi javor nga Meri: Kjo shenjë do prish marrëdhënien me dikë Java fillon fuqishëm me lidhjen e veshtire midis Marsit dhe Plutonit, te dy planetet do perpiqen te dominojne njeri mbi
Duart ju qëndrojnë gjithmonë të ftohta? Gjithçka që duhet të dini T’i kesh duart gjithmonë të ftohta është diçka që mund të na ndodhë të gjithëve. Sipas studimeve, kur kjo ndodh, trupi r
Rama braktis sërish Alvinin, nuk shkon në interpelancë Është zhvilluar sot në Kuvend interpelanca e kërkuar nga deputetët e opozitës së re, për çështjen e Alvinit që mbahet në
"Shpërthen" Balotelli: Kush e mohon racizmin s’është burrë, të keni turp! Sulmuesi i Brescia, Mario Balotelli, ka thënë se ata të cilët e mohojnë se ai u abuzua në mënyrë raciste, gjatë ndeshjes
Parashikimi i yjeve për sot, si do të nisë dita për të lindurit e çdo shenje Dashi Venusi është në favorin tuaj, duke ju ofruar disa mundësi më shumë. Tetori ishte një muaj i mbushur me sprova t