999 rezultate për

keni

Trajtoni problemet e lëkurës së fytyrës duke vendosur domate Domatet janë një nga ushqimet më të pasura në vlera ushqyese. Përmbajnë vitamina A,C, E, K dhe kompleksin e plotë vi
Çfarë ndodh me trupin tuaj nëse nuk konsumoni sheqer për një javë Sheqeri është një ndër produktet më të përdorura në të gjithë botën duke krijuar në këtë mënyrë një prej industrive ushq
Melania feston sot 47 vjetorin, ja disa fakte që nuk i keni ditur më kurrë më parë (FOTO LAJM) Zonja e Parë e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Melanie Trump, mbush sot 47 vjeç. Ajo është njohur me presidentin Trum
Futbollisti kolumbian shënon një ndër golat më të bukur që mund të keni parë (VIDEO) Futbollisti kolumbian Juan Valencia po bën xhiron e botës në rrjetet sociale, teksa së fundmi ka shënuar një gol spektak
Ja pse Japonia është një vend i çuditshëm (VIDEO) Që nga puna 100 orë në javë, të mos flasin në tren, makinat që përmbajnë gjithçka që keni nevojë, këto janë disa nga tra
Çfarë ndodh me trupin tuaj, 10 orë pasi keni lyer thonjtë me manikyr Të gjithë e dimë që nuk duhet të përdorim shpesh manikyr, sepse thonjtë fillojnë të thahen dhe të zverdhen. Por ky ll
Franca nderon policin e vrarë në sulmin terrorist të 20 prillit Franca ka nderuar sot policin Xavier Zhuzhel, i cili u vra gjatë një sulmi terrorist në Champs Elysees. Në ceremoninë
Si të përgatisim zbutës rrobash në kushte shtëpie Larjet e vazhdueshme, ekspozimi në diell për një kohë të gjatë, mugesa e hekurosjes ose në rastin më të keq hekurosja në
Ushqimet që nuk duhet t'i vendosni kurrë në frigorifer Nëse keni tendenca t’i vendosni të gjitha ushqimet në frigorifer për t’i mbajtur më të freskëta, atëherë në disa raste m
EKSKLUZIVE/ Flet Ajshja, "ylli" në krah të Bashës që çmendi rrjetet sociale (FOTO LAJM) Ajo tërhoqi vëmendjen e rrjeteve sociale dhe medias online sapo duke qendruar në krah të Bashës gjatë protestës së sotme
Ronaldo tërbohet me shokët e skuadrës: A keni nevojë për ...? (VIDEO) Crtistiano Ronaldo nuk e kishte menduar kurrë se shokët e tij të skuadrës do të lejonin rivalët që të shënonin golin e a
I keni ditur këto fakte për xhinset? Rrobat e prodhuara nga xhinsi janë më të shiturat në të gjithë historinë njerëzore. Xhinset u bënë popullore sidomos në
Policia kërcënon demokratët: Mos bllokoni rrugët, do të keni pasoja (VIDEO) Policia e Shtetit me anë të një deklarate për median ka deklaruar se nuk do të lejojë bllokimin e rrugëve si dhe ka bërë
Keni euro në xhep? Mos gaboni t'i këmbeni sot! Euro vazhdon të dobësohet në raport me lekun duke shqetësuar ata që të ardhurat i kanë në këtë monedhë. Ndërkohë që dje
Keni histori kanceri në familje? Këto 7 gjëra duhet t’i dini patjetër Përgjithësisht sëmundjet më të rënda që kanë marrë më shumë jetë njerëzish, janë të trashëgueshme, dhe për këtë arsye je
Gjërat e thjeshta që i keni bërë gabim deri sot (FOTO LAJM) Ekzistojnë kaq shumë mënyra për t'i bërë punët tona të përditshme më të menaxhueshme. Dhe me siguri ju nuk keni dëgju
Pemët më të bukura që mund të keni parë ndonjëherë Ekzistojnë mijëra arsye pse duhet t'i duam pemët. Ato nxjerrin oksigjenin që ne e marrim, bëjnë hije në tokë në ditë
Profesionet që ju bëjnë të shtoni në peshë (FOTO LAJM) Një studim i ri i kryer në internet nga Harris Interactive, thotë se profesionet që përfshijnë nivele të larta të stres
Haradinaj krenar: Majlinda dhe Nora, sot ma keni rrit zemrën Kreu i AAK-së që aktualisht është në Francë është shprehur se “Majlinda Kelmendi dhe Nora Gjakova, janë nderi dhe kranar
5 shenjat e rrezikshme që paraljmërojnë për kancer të lëkurës (FOTO LAJM) Melanoma është një nga format me vdekjeprurëse të kancerit të lekurës (duke shkaktuar rreth 75% të vdekjeve nga të gjith
 
Negociatorët e lartë të BE-së, McAllister dhe Fleckenstein duke dalë nga zyrat e PD-së

Negociatorët e lartë të BE-së, McAllister dhe Fleckenstein duke dalë nga zyrat e PD-së