999 rezultate për

kengetarja

Fjolla sfidon të ftohtin, "ngre temperaturat" me bikini në Shkup (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur, Fjolla Morina, është një nga personazhet më të komentuara në rrjet. Së fundmi, këngëtarja është
Noizy-n apo Ledrin? Këngëtarja tregon se me kë do e kalonte natën Ledri Vula është një ndër reperët më të mirë shqiptarë dhe këtë e tregojnë fare mirë shifrat si në rrjetet sociale ashtu
"Ishe skandal", moderatorja shqiptare i kthehet këngëtares pas intervistës Siç dihet, këngëtarja Jonida Maliqi në muajin maj të këtij viti do të përfaqësojë Shqipërinë në ‘Eurovizion’ me këngën "
Fjolla Morina del rrugve me bikini Këngëtarja Fjolla Morina vazhdon të jetë aktive me foto të ndryshme që ngjallin debat në rrjetet sociale. Këngëtarja
8 këngëtaret më të bukura para viteve 90 që çmendën shqiptarët (FOTO LAJM) 1.Parashqevi Simaku është padyshim ikonat e muzikës shqiptare të vieve ’80. Parashqevia fitoi dashurinë e publikut me zë
Fejohet Morena Taraku? Çfarë pranon këngëtarja (FOTO LAJM) Morena Taraku ka arritur të behet një nga këngëtaret më të komentuara në rrjet edhe pse nuk numëron shumë projekte muzik
Fondet e pakëta për Eurovizion, Jonida bën veprimin sfidues Këngëtarja e njohur shqiptare, Jonida Maliqi do të prezantojë Shqipërinë në "Eurovizion". Por pavarësisht fondeve të
E kishte mbajtur të fshehtë: Këngëtarja e njohur shqiptare i jep fund beqarisë Megjithëse deri tashmë nuk kishte dhënë asnjë informacion për fansat e saj, këngëtarja e hitit "Akull dhe zjarr", Gresa
Dy vite pa bashkëshortin, këngëtarja emocionon me fjalët Këngëtarja e njohur Irma Libohova rreth 2 vite ma parë humbi njeriun më të shtrenjtë bashkëshortin e saj Besnikun. Ai
Njihuni me këngëtaren shqiptare që pranon të kalojë një natë me Noizyn (FOTO LAJM) Gjatë një interviste për emisionin Mirage, këngëtarja shqiptare Ana Kabashi është vënë mes një zgjedhjeje të sikletshme.
Shpëtoi beben e hedhur në kazan, këngëtarja tregon fatin e vogëlushes Silva Gunbardhi njihet jo vetëm si një nga këngëtaret më të suksesshme, por edhe me një zemër të madhe. E ftuar pak ditë
Prej muajsh e "zhdukur", Elvana Gjata fshin fotot nga Instagrami (FOTO LAJM) Që nga vrasja e ndodhur në zonën e Bllokut, këngëtarja Elvana Gjata është "zhdukur" nga jeta publike. Ajo në fillim
Fjolla Morina në spital, çfarë i ka ndodhur këngëtares (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur shqiptare Fjolla Morina na ka trembur të gjithëve me anë të një fotoje nga spitali. Por fatmirës
"Ju dua shumë", këngëtarja shqiptare i heq të gjitha në mes të Parisit (FOTO LAJM) Baby G është një ndër këngëtaret më të komentuara shqiptare. Ajo së funmdi ka postuar një foto provokuese, që është
Çiljeta largohet nga ekrani për arsyen e fortë E ftuar së fundmi në emisionin "Soiree", këngëtarja shumë e njohur dhe e dashur për publikun, Çiljeta Xhilaga, ka rrëfye
'Mungojnë sytë e tu të qeshur', Fifi emocionon me fjalë për personin e zemrës Këngëtarja dhe tekstshkruesja e njohur, Fifi është përfolur shumë për shkak të afrimitetit me Flori Mumajesin. Thash
"RTSH më ka borxh", këngëtarja hedh akuzën e rëndë Këngëtarja Linda Halimi fitoi dy vite më parë festivalin e RTSH-së dhe përfaqësoi Shqipërinë në Eurovizion. Ama për k
Këngëtarja shkund botën e modës më trupin e saj (FOTO LAJM) Këngëtarja dhe aktorja, Jennifer Lopez është cilësuar si gruaja me të pasmet më joshëse në botë. Ajo ka disa vite, që e
Enca bën veprimin e çuditshëm, habiten fansat Këngëtarja Enca Haxhia është këngëtarja më e ndjekur shqiptare dhe që provokon shpesh me fotografitë në Instagram. Ed
Sfidën më të fundit të internetit e fiton këngëtarja shqiptare Këngëtarja Linda Halimi njihet për luftën e saj me kilet e tepërta. Por tashmë ajo jo vetëm që ia ka dal mbanë, por e