999 rezultate për

kengetarja

Më e dashuruar se kurrë, Bebe Rexha ndan momentet intime me të dashurin (FOTO LAJM) Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha duket se është shumë e lumtur me lidhjen e saj të re. Prej disa kohësh
Tërbohet këngëtarja italiane: Vdekja e Maradonës paska më shumë rëndësi se…(FOTO LAJM) Qendra e botës është Diego Armando Maradona. Argjentinasi ka marrë edhe njëherë vëmendjen, edhe pse jo sikur do donte. D
Një vit pas tërmetit, Evi Reçi përkujton 7 personat e afërm që humbën jetën (FOTO LAJM) Më 26 nëntor të vitit që lamë pas, këngëtarja dhe moderatorja Evi Reçi humbi shtatë persona të afërm për shkak të tërmet
Me flokë të zinj e me balluke, do e njihnit Fifin para shumë vitesh? (FOTOLAJM) Ajo është padyshim një ndër personazhet më të dashur të showbiz-it shqiptar. Është fjala për Fifin, e cila në pak vite n
Vetëm më një mesazh, të jesh i dashuri i Encës s'ka qenë asnjëherë më e lehtë (FOTO LAJM) Nuk e pritëm këtë deklaratë, megjithatë këngëtarja e njohur Enca Haxhia ka marrë vëmendjen e të gjithëve me postimet e f
Buqeta me trëndafila e dhurata luksoze, surprizohet këngëtarja shqiptare (FOTO LAJM) Një ditë më parë, Melinda Ademi, festoi 25-vjetorin e lindjes. Këngëtarja nuk ka postuar ende fotografi nga festa që ka
U nda nga i fejuari, këngëtarja e famshme befason me ndryshimin në look (FOTO LAJM) Ajo guxon me look-un e saj, por ky i fundit renditet si ndër më të guximshmit e saj. është fjala për këngëtaren e famshm
Do t'ja shihni të gjithëve, Rihanna rikthen në modë këtë stil flokësh (FOTO LAJM) Rihanna ka qenë gjithmonë një ikonë stili kur vjen puna tek flokët. Nga rruajtja e një pjese të kokës, deri tek flokët e
Këngëtarja shqiptare e humb fare, videoklipi i ri është më i egër nga ç'jemi mësuar Miley Cyrus dhe Dua Lipa bashkuan forcat për të sjellë këngën e tyre të parë "Prisioner" dhe nga ç'kemi parë deri tani,
Me veshje tradicionale shqiptare, Rita Ora e uron vëllain me fotot më speciale nga fëmijëria (FOTO LAJM) Këngëtarja me origjinë shqiptare, por famë ndërkombëtare, Rita Ora ka vendosur ta urojë vëllain e saj në ditën e lindjes
E vetmja që mungonte! Këngëtarja e njohur shqiptare i bashkohet Instagram-it (FOTO LAJM) Rrjeti social Instagram është kthyer tashmë në një platformë thuajse “të domosdoshme” komunikimi, ku të gjithë ruajnë ko
"Ditëlindja më gjeti më bukur se asnjëherë", e gjeni dot sa vjeç bën Rezarta Shkurta sot (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur, Rezarta Shkurta, feston ditën e sotme ditëlindjen. E ndryshe nga herët e tjera, kjo ditëlindje e gj
Kap shifra marramendëse, Rita Ora së shpejti ndër artistet më të paguara (FOTO LAJM) Rita Ora ka arritur një pasuri prej 20 milionë paundësh që kur debutoi për herë të parë në skenë me hitin e saj “RIP”. K
"E kaluam Covid-19", këngëtarja shqiptare dhe familja e saj preken nga virusi (FOTO LAJM) Orgesa Zaimi ka treguar se gjithë familja e saj është infektuar me Covid-19, por fatmirësisht e kanë kaluar këtë situatë
Si rrallëherë, Xhensila Myrtezaj publikon foton e ëmbël me të bijën (FOTO LAJM) Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Xhensila Myrtezaj është shumë e lidhur me vajzën e saj, Ajkën. Ajo ndan herë
Soni Malaj vihet në siklet: Të huajt apo shqiptarët më të mirë në s*ks (FOTO LAJM) Soni Malaj ishte e ftuar në "Why Not" me Roza Latin ku mes shumë historishë e lojrash nuk munguan as ato pyetjet "me spe
S'do ta njihni, Kida eksperimenton me look-un e ri (FOTO LAJM) Pak muaj më parë, Kida befasoi fansat e saj me një ndryshim drastik të look-ut. Ishim mësuar ta shihnim brune, por kë
Një super festë ditëlindje, por Soni Malaj "zhgënjehet" nga dhurata e partnerit (FOTO LAJM) Muajin e kaluar këngëtarja e njohur shqiptare, Soni Malaj festoi ditëlindjen e saj në një super festë. Pamjet nga festa
Pas fotove romantike, Fjolla Morina zbulon bisedat e "sherrit" me partnerin (FOTO LAJM) Me një buqetë gjigante me trëndafila të kuq në formë zemre dhe shkronjën “F” të formuar me trëndafila të bardhë, si dhe
VIP-at që pranuan publikisht se kanë parë UFO në jetë Miley Cyrus nuk ishte e sigurt se besonte në qenie jashtëtokësore derisa pa një të tillë. Pas Demi Lovatos, listës së