999 rezultate për

kengetarja

Këngëtarja e njohur tregon se humbi të dashurin në atentatin në Sukth Ka kohë që në fakt Fjolla Morina është shkëputur nga vëmëndja e mediave dhe është tërhequr nga muzika. Fjolla ka dhën
Për herë të parë këngëtarja shqiptare bën foto nudo (FOTO LAJM) Një nga këngëtaret shqiptare të njohura botërisht e cila po korr një sukses të jashtëzakonshëm moemntalisht, ka tronditu
Elvana Gjata super në formë brenda avionit privat (FOTO LAJM) Këngëtarja Elvana Gjata së fundmi ka postuar disa foto brenda një avioni luksoz privat ku duket shumë në formë. Nuk d
Këngëtarja harron divorcin, lidhet me biznesmenin (FOTO LAJM) Divorci i Suela Kalasë dhe Saimir Çilit u trajtua gjatë në media për shkak se konflikti i tyre nuk mbeti një çështje bre
Eli Fara ndal vitet, shfaqet më e bukur se kurrë (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur dhe shumë e dashur nga publiku shqiptar, ka treguar se po shijon pushimet e verës në brigjet e Greqi
Këngëtarja shqiptare gjobë për veshje të papërshtatshme në rrugët e Tiranës (FOTO LAJM) Këngëtarja shqiptare nga Maqedonia, Laura Krliu e cila njihet edhe si pjesëmarrëse edhe në ‘X Factor’ është gjobitur ng
Këngëtarja e njohur shqiptare tregon sa e thjeshtë është (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur Silva Gunbardhi është padyshim një nga këngëtaret më të dashura dhe më popullorë të publikut shqipta
Këngëtarja e njohur shqiptare: Nuk di ku ti çoj lekët A fitojnë apo jo para këngëtarët në Shqipëri është vërtet një pikpyetje e madhe. Ama, ata që performojnë në dasma, ev
Modelja dhe këngëtarja shqiptare: Nuk kam nevojë për sheik se kam lekë vetë Sapo përmendet fjala sheik të gjithëve na shkon mendja te paratë e pafundme dhe luksi i shfrenuar. Eh, fundja, kush
Këngëtarja e njohur shqiptare pas fejesës së fshehtë, rrëfen se do martohet Këngëtarja e njohur Big Mama e cila ka vite në skenën shqiptare, u bë për shumë kohë pjesë e diskutimeve se ccfarë po nd
Ja si i shpëtoi tërmetit në Greqi këngëtarja e famshme shqiptare (FOTO LAJM) Përsa i përket tërmetit i fuqishem 6.7 të shkalles Rihter qe tronditi ishullin Kos të Greqisë , ambasada jonë në Athinë
Vdes tragjikisht këngëtarja e njohur, tmerrshme çfarë i ka ndodhur në skenë Këngëtarja franceze Barbara Weldens ka vdekur në mënyrën më tragjike të mundshme teksa ka qenë duke kënduar në skenë. 35
Kështu thotë "mirëmëngjes" Rezarta Shkurta (FOTO LAJM) Këngëtarja shumë e njohur Rezarta Shkurta duket se është duke shijuar disa ditë pushimesh jashtë vendit. Këtë herë
Këngëtarja e njohur shqiptare rrëfen se me kë do e tradhëtonte partnerin (FOTO LAJM) Teksa morën pjesë në “The Voice of Albania” Lindi dhe Venera fituan përvç famës edhe njëri tjetrin. Ditën e djeshme
Beatrix se lë me aq, pas skenave erotike në klip hedh foto provokuese (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur Beatrix Ramosaj ka vetëm pak kohë që ka publikuar klipin e saj më të ri “Pa ndjenjë”, një klip me
Këngëtarja shqiptare e pranon hapur: Kam bërë ndërhyrje estetike, më pëlqen Amber Rose Këngëtarja 20- vjeçare me zërin potent, Xhesika Polo, i ka befasuar ndjekësit në rrjetet sociale pasi postoi një foto pa
Nora dhe Roberti nga çift në rivalë (VIDEO) Nora dhe Roberti janë një nga çiftet më të dashur për publikun dhe pse shpeshherë ata janë diskutuar se kanë pasur kriza
Bebe Rexha uron Monika Kryemadhin dhe tregon forcën e grave Këngëtarja shqiptare me famë botërore Bebe Rexha duket se i mbron shumë të drejtat e grave. Këtë gjë e ka dëshmuar me
Dua Lipa ndez skenën në festivalin e Spanjës (FOTO LAJM) Kanë kaluar vetëm pak ditë që kur këngëtarja shqiptare e njohur botërisht ka publikuar projektin e saj të fundit “New Ru
Bleona nuk e përmban dot veten, shfaqet tërësisht nudo (FOTO LAJM) Bleona Qereti është një nga personazhet më të diskutuar të showbizit shqiptar dhe shquhet për guximin që ka. Bëmat