999 rezultate për

kengetarin

"Kënga Magjike" rikthen në skenë këngëtarin shqiptar pas 11 vitesh (FOTO LAJM) Ka nisur edicioni i 21 i spektaklit "Kënga Magjike", një spektakël që mbledh artistët më të mirë në vend, por edhe ata a
Aksidentohet aktorja shqiptare, publikohen pamje nga vendngjarja (FOTO LAJM) Aktorja e njohur shqiptare Arta Nitaj është aksidentuar në Prishtinë! “Prive.al” ka publikuar fotot e kapura nga pap
Moderatorja e njohur gjuan në mes të emisionit Capital T: Ta marr me vete në shtëpi Reperi shumë i njohur dhe i dashur për publikun shqiptar, Capital T, do të mbajë një koncert më datë 19 shtator në shesh
Trump bën për një lekë këngëtarin e njohur: Ai dhe gruaja e tij llafazane (FOTO LAJM) Presidenti Donald Trump dhe modelja Chrissy Taigen njihen për një marrëdhënie vërtetë të acaruar midis tyre dhe nuk humb
Sunny Hill kishte dhe incidente, fansja thyen këmbën për këngëtarin (VIDEO) Gashi ka hyrë me këmbën e mbarë mbrëmë në Festivalin Sunny Hill që u mbajt në Prishtinë! Por fansja e tij jo, pasi me
Komentet epike te Taynës dhe Ledrit në videon e fanses që bën twerk për këngëtarin (FOTO LAJM) Epo të gjitha ndodhin në koncertin e Ledrit. Ai është ndër reperët më të njohur shqiptarë dhe shumë i dashur nga pub
E thirrën në dasmë për të kënduar, nusja ngacmon këngëtarin e njohur shqiptar (FOTO LAJM) Ky është sezoni i martesave dhe të shumtë janë këngëtarët të cilët angazhohen në dasma të ndryshme, për të performuar në
Kënga e Noizyt bën namin në Greqi, reperi thumbon këngëtarin grek (FOTO LAJM) Tre ditë më parë reperi i njohur Noizy publikoi këngën e tij më të re të titulluar “Nuk kan besu”. Kënga u prit mjaft
E njeh gjithë bota, fama e bën këngëtarin të ndihet si kafshët e kopshit zoologjik Ed Sheeran është njëri nga këngëtarët me famë botërorë i pëlqyer nga të gjithë. Së fundmi, artisti ka lansuar albumin
"Na grin tu n'a kopju", Young Zerka demaskon këngëtarin publikisht (VIDEO) Kopjimi i këngëve apo qoftë edhe një fraze të shkurtër muzikore, është kthyer tashmë në një problem të zakonshëm në këtë
Jeni gati? Luana së shpejti sjell bashkëpunimin me këngëtarin e famshëm australian (FOTO LAJM) Luana duket se e ka marrë shumë seriozisht profesionin si këngëtare dhe tani po tenton të futet në tregun ndërkombëtar.
Mc Kresha surprizë për adhuruesit, bashkëpunon me këngëtarin e njohur (FOTO LAJM) Është një nga reperët më të suksesshëm shqiptare. Mc Kresha është drejt finalizimit të projektit të ri i cili këtë he
Lojtarët e City-t fest të çmendur me këngëtarin Noel Gallagher (VIDEO) Ka nisur festa për Manchester Cityn. Skuadra e Pep Guardiolës triumfoi 4-1 ndaj Brighton në xhiron e fundit për ta fi
Era Istrefi, në lidhje me këngëtarin britanik Këngëtrja Era Istrefi përflitet se është në një lidhje me këngëtarin britanik Julian Perretta. Thashethemet janë shtuar
Këngëtari shqiptar në romancë me aktoren turke (FOTO LAJM) Të gjithë besoj e mbani mend këngëtarin shqiptar Bertan Asllani dhe hitin e tij “Akoma të du”. Ai prej vitesh është zhve
Kourtney Karadashian, e lidhur me këngëtarin e njohur? Kourtney Kardashian dhe Travis Barker u tha se ishin në një lidhje. Të dy janë miq prej vitesh dhe jetojnë në të një
Këngëtarin e talentuar shqiptar nuk e futën fare në audicionet e The Voice Ylli ka treguar mbrëmjen e djeshme në Xing se nuk pranua në audicionet e para në Thë Voice. “Kam qenë shumë i ri, nu
"Këndo ose t’i fikëm llampat", policia ndalon këngëtarin Edhe pse është personazh i njohur në muzikën shqiptare duket se Ylli Limani nuk i ka shpëtuar policisë. I ftuar në “
Zëvendësoi Alesian, zbulohet lidhja e balerinës me këngëtarin e njohur Largimi i balerinës, Alesia Bami nga emisioni "Stop" bëri bujë të madhe në media pasi ajo u ankua se e kishin larguar në
E ironizoi për sherret në Hell’s Kitchen, Renato kap në fyt këngëtarin shqiptar Renato Mekolli është kthyer në personazhin më të komentuar në media e rrjete sociale për shkak të sjelljes së tij me kon