999 rezultate për

kengetari

I mori të dashurën, Maluma "thumbon" Neymarin Maluma dhe futbollisti i njohur, Neymar, ishin shokë deri në momentin që ndërhyri ish e dashura e këngëtarit, Natalia Ba
Video për të mos u humbur! Rama ia merr këngës popullore me këngëtarin nga Liqeni (VIDEO) Ditën e sotme kryeministri mbajti Asamblenë Kombëtare të PS ku kërkoi nga socialistët dhe shqiptarët një mandat të trëtë
I mbajti të gjitha fshehur, fejohet Adrian Haxha? Këngëtari i njohur Adrian Gaxha është përfolur për një lidhje dashurie me një vajzë të cilën e ka prezantuar edhe me fam
Bëri këngë kundër Ramës, kërcënohet reperi shqiptar Vetëm pak ditë më parë, këngëtari i njohur Big Basta ka publikuar këngën "Rama ik". Ndër të tjera, në vargje ai shpre
E trishtë, ndahet nga jeta në moshë të re këngëtari turk (VIDEO) Një lajm i hidhur vjen nga mediat turke për një nga këngëtarët më të njohur. Arif Akpinar ka humbur jetën në moshën 36-v
Zi në familje, Meda humb njeriun e dashur (FOTO LAJM) Meda këngëtari i dashur për shumë adhurues të muzikës, ka humbur dajën e vet. Lajmin e ka bërë publik vetë këngëtari
Ditë zie për këngëtarin, Meda humb njeriun e shtrejntë (FOTO LAJM) Meda, këngëtari i njohur i muzikës popullore qytetare, ka humbur njeriun e tij të shtrenjtë. Meda ka humbur dajën e t
Rrjeti nxjerr zbuluar Dojna Memën, është e dashuruar me këngëtarin shqiptar (FOTO LAJM) "Në jetë duhet të gjesh dikë që të dashuron, kujdeset për ty dhe të bën foto të bukura.", ishin këto fjalët e Dojnës vet
Nga shtrati me një vajzë, Butrint Imeri del hapur (FOTO LAJM) Këngëtari i shumëpëlqyer Butrint Imerit ka qenë gjithmonë në qendër të mediave rozë. Ai është përfolur shpeshherë pë
Alban Skënderaj i del në mbrojtje sekretares së Lleshajt: Më shqetëson mentaliteti Elena Pici është emëruar javën e kaluar si sekretare e Përgjithshme në Ministrinë e Brendshme pas dorëheqjes së Plarent
Luana i jep fund lidhjes me biznesmenin pas 4 vitesh? Shkak këngëtari i famshëm (FOTO LAJM) Showgirl i njohur, Luana Vjollca, i ka dhënë fund historisë 4-vjeçare me biznesmenin e njohur nga Kosova, Krenar Çoçaj,
Sot i preferuari i vajzave, e njihni këngëtarin në foto? (FOTO LAJM) Seldi në fillimet e karrierës, me Seldin e sotëm duket se janë 2 njerëz të ndryshëm për shkak të ndryshimeve që ka pësua
Koronavirusi i merr jetën këngëtarit të njohur, i biri bën dedikimin prekës Këngëtari i njohur amerikan, Bruce Ëilliamson ka ndërruar jetë në moshën 50-vjecare pasi ka humbur betejën me koronaviru
Fiksimi i vajzave, këngëtarit shqiptar i zbulohet lidhja me bukuroshen (FOTO LAJM) Trim Jetullahu është një nga këngëtarët më simpatikë të shoëbiz-it. Kohët e fundit, ai është tërhequr disi nga muzika pa
Çfarë po ndodh? Çiljeta shfaqet duke shkëmbyer puthje me këngëtarin e njohur (FOTO LAJM) Artistët e njohur Estto dhe Çiljeta Xhilaga këtë të diel sjellin projektin e ri muzikor, njëherësh bashkëpunimin e tyre
"Sot dua të jem një zë shprese", këngëtari i njohur mposht COVID-19 Këngëtari i njohur kolumbian, J Balvin, ka rrëfyer luftën e tij me COVID-19 dhe ndjesitë që ka përjetuar. Me një shën
"I humba gjithë shpresat", këngëtari i famshmëm rrëfen luftën e vështirë me COVID-19 (FOTO LAJM) Këngëtari i famshëm i muzikës, J Balvin, ka rrëfyer luftën e tij me Covid-19 në një shkrim të gjatë në rrjete sociale. E
Del pozitiv me COVID-19 këngëtari i njohur shqiptar Shkelzen Jetishi ka rezultuar pozitiv me Covid-19. Këngëtari i mirënjohur, Shkelzen Jetishi e ka konfirmuar se ka rezult
Robert Berisha edhe moderator, çfarë programi do të drejtojë këngëtari (FOTO LAJM) Robert Berisha ka realizuar një ndër ëndrrat e tij më të mëdha. Shpeshherë, ai ka shprehur dëshirën për të realizuar një
"Dua të ndahemi", si gruaja e këngëtarit të famshëm u përpoq të vriste veten në muajin e mjaltit Gruaja e ish-Sir Elton John, Renate Blauel, u përpoq të vriste veten gjatë muajit të mjaltit të çiftit në 1984, sipas do