999 rezultate për

kengetari

Një dasmë në horizont, këngëtari shqiptar marton vajzën (FOTO LAJM) Vajza e madhe e këngëtarit të njohur Stefi Prifti, Maria ka vendosur që shumë shpejt t’i japë fund beqarisë. Burime p
Si u veshën të ftuarit VIP, në dasmën e Erik Lloshit (FOTO LAJM) Këngëtari i njohur shqiptar, Erik Lloshi i ka dhënë fund beqarisë. Dje ai është martuar me Rominën vajzën me të cilin ki
Martojnë djalin, prindërit e Erikut vërtetojnë se nga rrjedh talenti i këngëtarit (VIDEO) Mbrëmjen e kaluar, këngëtari Erik Lloshi mbajti dasmën e tij, e cila siç e do tradita, u bë një ditë pas dasmës së nuses
Erik Lloshi i jep fund beqarisë sonte, dalin momentet pikante (VIDEO) Këngëtari i njohur Erik Lloshi, kurorëzon me martesë dashurinë me partneren e tij Rominën. Çifti po martohen me një dasm
Ermal Meta uron vëllain për ditëlindje dhe ngajshmëria midis tyrë është e "frikshme" (FOTO LAJM) Ditën e sotme vëllai i këngëtarit të njohur Ermal Meta feston ditëlindjen. Dhe nuk kishte si të mungonte dhe urimi s
Shqiptarja nuk ja mbushi mendjen, Erik Lloshi martohet nesër me vajzën serbe (FOTO LAJM) Këngëtari Erik Lloshi ka vendosur t’i japë fund beqarisë pas një lidhjeje të gjatë me bjonden serbo-kroate. 7 vite të li
Me gjuhën jashtë, çfarë lloj këngë paralajmëron Ylli Limani? (FOTO LAJM) Ylli Limani është këngëtari shqiptarë "posedues" i baladave. Këngëtari ka gjetur mjaft mirë rrymen që i përket dhe p
Ricky Martin prezanton për herë të parë imazhin e të bijës (FOTO LAJM) Në janar të këtij viti këngëtari i njohur, Ricky Martin dhe partneri i tij Jwan Yosef u bënë prindër të një vajzë. Në
Një bashkëshort si Blero, i bën dedikimin më romantik Afronës për ditëlindje (FOTO LAJM) Këngëtari Blero Muharremi dhe partnerja e tij Afrona Dika janë një ndër çiftet më të përfolur të shoëbiz-it për ndarjet
Akuza të rënda për prostitucion ndaj këngëtarit, këtë rradhë 2 vajza të mitura Prokurorët në Minesota kanë akuzuar këngëtarin R. Kelly për dy akuza prostitucioni dhe kërkesë për një vajzë nën moshën
Devis Xherahu martohet në fshehtësi? Këngëtari zbulon "sekretin" (FOTO LAJM) Dita e sotme është një ditë e rëndësishme për Devis Xherahun, pasi partnerja e tij, Ertemiona Mejdani feston ditëlindjen
Elgit Doda së shpejti me një bashkëpunim, këngëtari zbulon pak nga projekti i ri (VIDEO) Edhe nëse nuk publikon shpesh projekte personale, disa hite të njohura shqiptare mbajnë vulën e tij. Kohët e fundit duke
Këngëtari "fshin" gjithçka pasi u kap mat me të dashurën Fotografitë e Shawn Mendes dhe Camila Cabello duke shkëmbyer puthje të zjarrta në plazh pushtuan të gjitha faqet rozë.
Sunny Hill kishte dhe incidente, fansja thyen këmbën për këngëtarin (VIDEO) Gashi ka hyrë me këmbën e mbarë mbrëmë në Festivalin Sunny Hill që u mbajt në Prishtinë! Por fansja e tij jo, pasi me
Mos vallë këngëtari i famshëm sapo pranoi që Era Istrefi është e dashura e tij (FOTO LAJM) Sa më shumë ditë kalojnë, aq më shumë flitet se ata janë bashkë dhe jo rrallë herë i kemi parë në shoqërinë e njëri-tjet
Komentet epike te Taynës dhe Ledrit në videon e fanses që bën twerk për këngëtarin (FOTO LAJM) Epo të gjitha ndodhin në koncertin e Ledrit. Ai është ndër reperët më të njohur shqiptarë dhe shumë i dashur nga pub
Gjiko merr lajmin e shumëpritur, brenda investimit luksoz të këngëtarit (FOTO LAJM) Gjiko e ka nisur ditën me një lajm shumë të bukur. Më në fund jahti i tij është gati dhe siç duket reperi do e ketë nën
E thirrën në dasmë për të kënduar, nusja ngacmon këngëtarin e njohur shqiptar (FOTO LAJM) Ky është sezoni i martesave dhe të shumtë janë këngëtarët të cilët angazhohen në dasma të ndryshme, për të performuar në
Kënga e Noizyt bën namin në Greqi, reperi thumbon këngëtarin grek (FOTO LAJM) Tre ditë më parë reperi i njohur Noizy publikoi këngën e tij më të re të titulluar “Nuk kan besu”. Kënga u prit mjaft
Kastro Zizo ka një përgjigje për ata që e donin me kancer, i sqaron njëherë e mirë (FOTO LAJM) Dy ditë më parë, këngëtari dhe moderatori i njohur Kastro Zizo shokoi ndjekësit e tij në Instagram me një foto ku shkrua