999 rezultate për

kengetaret

Aurela Gaçe thumbon këngëtarët shqiptarë: Blejnë klikime! Këngëtarja shqiptare Aurela Gaçe ka ironizuar gjithë këngëtarët që blejnë klikime duke marrë si shembull Jennifer Lopez
"Turp i Zotit të qahen këngëtarët për lekë", Ermal Fejzullahu sqaron deklaratën Gjatë një interviste për “Ora verore”, këngëtari Ermal Fejzullahu dha mendimin e tij për masat e marra nga qeveria kundë
"Turp të qahen këngëtarët për lekë", Ermal Fejzullahu thumbon kolegët për ankesat (VIDEO) Një debat i ditëve të fundit ka përfshirë edhe Ermal Fejzullahun. Kolegët e tij kanë reaguar masivisht për pakësimin e p
Këngëtarët protestojnë para Kryeministrisë, shoqërohen në polici dy persona Këngëtarët e klubeve të natës po protestojnë përpara Kryeministrisë kundër vendimit të qeverisë për mbylljen e lokaleve
Kapën "mat" partnerin, VIP-et që nuk e falën tradhtinë e vazhduan para (FOTO LAJM) Tradhtia prek fatkeqësisht këdo, pavarësisht statusit që kanë në jetë. Disa emra të njohura të ekranit guxuan të treg
Shifrat marramendëse! Sa para mund të humbasin këngëtarët shqiptarë si pasojë e pandemisë Pandemia e Covid-19 ka shkaktuar pasoja të shumta ekonomike përveç krizës shëndetësore. E gjithë bota duket se tashmë
Ngelën pa punë, këngëtarët e dasmave çohen në protestë: COVID-19 është gënjeshtër! (VIDEO) Ditën e sotme këngëtaret kosovarë kanë protestuar para para godinës së qeverisë së Kosovës në lidhje me ndalimin e dasma
Rudina Dembecaj pranon se do të martohet me Mark Frrokun: Do jetë dasma ime e dytë Këngëtarja e njohur Eneda Tarifa ka qenë e ftuar mbrëmjen e djeshme në emisionin e Dembecajt. Gjatë intervistës, mode
Nga Tayna te Ledri, shumat marramedëse që humbasin për shkak të pandemisë këngëtarët shqiptarë Pandemia e Koronavirusit ka shkaktuar shumë probleme ekonomike për të gjithë, por më të prekurit me siguri janë këngëtar
Sugjeroi që këngëtarët të punojnë në ndërtim, ministrja: U keqkuptova! Deklarata e ministres Anila Denaj se këngëtarët e artistën të punojnë në ndërtim gjatë pandemisë, shkaktoi shumë reagime
"Artistët të punojnë në ndërtim", kitaristi i njohur i përgjigjet ministres: Mortja që s’të ha! Ditën e sotme ministrja Denaj deklaroi se edhe këngatarët, artistët ti kthehen punës në sektorin e ndërtimit. Kjo de
Ministrja tha se këngëtarët të nisin punë në ndërtim, Elton Deda: Po e mendoj seriozisht "Po mendoj seriozisht për ketë sugjerim tuajin. Te falënderoj nga zemra..." Ministrja e Financave, Anila Denaj ka dek
Dua Lipa apo Rita Ora, pasuria e cilës nga këngëtaret shqiptare vlerësohet më shumë (FOTO LAJM) Së fundmi është publikuar lista e Sunday Times Rich List që rendit këngëtarët më të rinj të pasur në Britani. Mes tyr
"Kërcimi i JLo", këngëtaret shqiptare i bashkohen sfidës së "nxehtë" të rrjetit (VIDEO) Sfida më e fundit në ‘Tiktok’ është ajo nga Jennifer Lopez, ku personazhe të ndryshëm kanë nisur të vallëzojnë para kame
Këngëtaret shqiptare nuk i rezistojnë festë, kthejnë karantinën në "koncert" (FOTO LAJM) Për shkak të pandemisë së Koronavirusit, të gjithë qytetarët janë detyruar të vetëkarantinohen dhe në këto momente kur e
Kush është Besa dhe kush Elvana, këngëtaret habisin me ngjashërinë (FOTO LAJM) Nuk është hera e parë që po dëgjoni se vajzat e njohura të ekranit po shkojnë gjithnjë e më shumë drejt "ideales" duke p
Këngëtarët shqiptar të frymëzuar nga festa e dashurisë, 6 këngët që u publikuan dje (VIDEO) Dje në ditën e Shën Valentinit, jo pak këngëtarë menduan të publikojnë projektet e tyre muzikore. Plot gjashtë këngë das
Mollëza, hundë e buzë të njëjta: Pse italianët ngatërruan Alketën me këngëtaret shqiptare (FOTO LAJM) Alketa Vejsiu është komentuar shumë këto ditë në Shqipëri, por jo vetëm. Pasi u shfaq në Sanremo, Alketa mori vemendj
Super performancë në Super Bowl, Shakira dhe Jennifer Lopez nuk do të paguhen (VIDEO) Më shumë se vetë ndeshja, në Super Boël tërhoqi vëmëndje dhe u lakua në të gjitha mediat performanca e Shakirës dhe Jenn
Beqaria i ka bërë shoqje të pandara dy ikonat e muzikës: Nuk martohemi! Dy këngëtaret e dashura për publikun shqiptar, Eranda Libohova dhe Rovena Dilo, rezultojnë të pamartuara. Ato shpesh