999 rezultate për

kengetaren

Njihuni me këngëtaren shqiptare që pranon të kalojë një natë me Noizyn (FOTO LAJM) Gjatë një interviste për emisionin Mirage, këngëtarja shqiptare Ana Kabashi është vënë mes një zgjedhjeje të sikletshme.
Dedikim për këngëtaren shqiptare? Habit deklarata e rockerit Këngëtari energjik i muzikës ‘rock’, Vitmar Basha ka qenë sot i ftuar në emisionin ‘Lart e Poshtë’. Gjatë programit a
“Ka të pasme shumë të mëdha”, stilistët refuzojnë të veshin këngëtaren shqiptare Bebe Rexha ka folur shpesh për përmasat e saj trupore dhe gjithmonë mundohet të ndërgjegjësojë vajzat dhe gratë se duhet
Sherri i bujshëm me këngëtaren, pajtohet Kim Kardashian Mesa duket, Kim Kardashian e ka lënë pas dramën që ndodhi me Taylor Swift. Për të gjithë ato që nuk kanë "Snapchat"
Talenti Dortmundit flirton me këngëtaren e njohur shqiptare (VIDEO) Tayana ështënja nga reperet më të sukseshme në Kosovë dhe në Shqipëri. Ajo po bën namin me hitet e saj, madje së fu
Shqiptari këndon me serben, e puth dhe e mbulon në para (VIDEO) Një shqiptar nga Shkupi është ndër adhuruesit më të mëdhenj të Versaces dhe jo më kot vetëquhet Shenki Versace. Por ai i
Netta e quajti këngëtaren shqiptare fallco, çfarë tha sot Eleni Eurovizioni që lamë pas ndoshta di të jetë një nga më të paharrueshmit për shkak se në skenë performuan 3 shqiptar. V
Nuk lanë gjë pa u sharë, milioneri i kërkon këngëtares shqiptare rikthimin Lidhja e Morena Tarakut dhe miliarderit iranian Sasha Sobhani duhet thënë se u komnetua shumë në rrjete sociale. Por
Gena propozon këngëtaren për martesë (FOTO LAJM) I ftuar mbrëmjen që lamë pas tek emisioni “Shiko kush Luan” këngëtari Gena rrefeu mjaft kuriozitete nga jeta e tij. G
Fansat sulmojnë ashpër këngëtaren shqiptare: Nuk këndove LIVE Rita Ora ka qenë duke performuar ditën e djeshme për Ditën e falenderimeve dhe mesa duket, fansat janë marrë me performa
Arilena Ara shpërthen në lot LIVE, çfarë e preku këngëtaren Arilena Ara, e ftuar këtë mbrëmje në “Xing me Ermalin” ka folur për mbështetjen e tij të madhe, babain, i cili nuk jeto
Rita Ora u nda keq me vëllain e tyre, Kardashianët injorojnë keq këngëtaren shqiptare Rita Ora ishte ftuar mbrëmë në "People's Choice Awards" ku i mahniti të gjithë e veshur me një fustan blu. Rita gjit
Tha se fliste me 7 vajza njëkohësisht, Seven kapet me këngëtaren e njohur (FOTO LAJM) I ftuar në Shiko Kush Luan, këngëtari Seven Saraçi ka treguar pa pikë kompleksi se me sa vajza flet aktualisht. “Me s
Dikush e shante si mos më keq, Noizy bën pjesë të OTR këngëtaren Noizy dhe Dafina Zeqiri kanë qenë në qendër të vëmendjes së fundmi pas thashethemeve se dyshja është në një lidhje.
DËSHMIA/ Elvana në kërkim por prindërit e takojnë, çfarë lidhje kishte komandoja Bilo me këngëtaren Edhe spe kanë kaluar disa jëvë që nga vrasja në Bllok që tronditi Tiranën, vijojnë të dalin detaje të reja në skenë.
Ronaldo merr fronin, lë pas këngëtaren në Instagram Cristiano Ronaldo është padyshim futbollisti më i përfolur në botën e futbollit. Portugezi është një personalitet me
"E kam fiksim", reperi publikon foton topless të Ronela Hajatit (FOTO LAJM) Reperi S4MM disa ditë më parë ka pohuar në një intervistë se kishte fiskim këngëtaren Ronaela Hajti. Së fundmi reper
Burri i martuar lë gruan për këngëtaren shqiptare (FOTO LAJM) Reperja e njohur shqiptare Tayna ka pasur një sukses të jashtëzakonshëm që pas publikimit të këngës “Columbiana”. Aj
Miliarderi iranian tall publikisht Fjolla Morinën, tregon çfarë i kërkoi Ditën e djeshme, këngëtarja e njohur Fjolla Morina u filmua në shoqërinë e ish-të dashurit të Morena Tarakut, miliarderi
Tuna përlotet në studio, çfarë e preku këngëtaren Pavarësisht se gjatë intervistës Tuna foli edhe për raportin me Norën dhe Robertin, nuk u dhanë detaje specifike lidhur